דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

HOT מובייל יצאה במסלול ללקוחות עסקיים

מחיר המסלול 138 שקל בחודש לשיחות בארץ ולחו"ל והודעות SMS ללא הגבלה (עד 5,000), 3 ג'יגה גלישה וכן שירות ואחריות למכשיר, כולל אייפון וגלקסי.

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

HOT מובייל יצאה במסלול ללקוחות עסקיים

מחיר המסלול 138 שקל בחודש לשיחות בארץ ולחו"ל והודעות SMS ללא הגבלה (עד 5,000), 3 ג'יגה גלישה וכן שירות ואחריות למכשיר, כולל אייפון וגלקסי. ממחר: הטבה ללקוחות מירס שיעברו למסלול העסקי. בנוסף, החברה החלה לשווק את מסלול השיחות לחו"ל

08.07.12 מירב קריסטל וליאת נחום, ynet בשיתוף "כמה זה?"

אחרי חודשיים במהלכם המתינו לקוחות מירס שחברת האם שלהם תשווק מסלול ללקוחות עסקיים - ב-HOT מובייל החלו לשווק מסלול עסקי בשקט. מבדיקה של ynet עולה כי החברה הוסיפה למערכת ניתוב השיחות שלה את האופציה: "להצטרפות ל-HOT מובייל עסקים, נא להקיש 2". בשיחה עם נציגי שירות נאמר לנו כי אין עדיין מסלול כזה, אולם אם לוחצים על הנציגים מחלצים מהם מסלול ללקוחות עסקיים ועוד איך. ככל הנראה, מדובר במסלול פיילוט.

בנוסף, HOT מובייל החזירה לאתר האינטרנט שלה את המסלול הכולל שיחות לחו"ל ב-99 שקל ללקוחות פרטיים וניתן להצטרף אליו כעת דרך האתר, או מחר - גם באמצעות הנציגים. HOT מובייל עדיין לא קיבלה רישיון הפעלה, אך בדומה לגולן טלקום משתמשת כרגע במפעיל אחר כדי להעביר את השיחות הבינ"ל.

לפי בדיקה של אתר "כמה זה", עלות המסלול העסקי - 138 שקל בחודש. שני נציגים טענו כי המסלול לא קיים, אולם התעקשות הניבה תוצאות אחרות: נציג שירות חזר ללקוחה המתעניינת ועניין אותה בפרטי התוכנית. המסלול מיועד ללקוחות חדשים בלבד, אולם לקוחות שלחצו מאוד על החברה הצליחו להצטרף אליו ומחר, כך מסתבר, לקוחות מירס יקבלו הטבה בהצטרפות.

המסלול, בעלות חודשית של 119 שקל – לפני מע"מ (שכן לקוחות עסקיים מזדכים על המע"מ) לחודש כולל דקות שיחה ללא הגבלה (ובעצם עד 5,000 דקות - כן הגבלה, אך רוב המשתמשים לא מתקרבים לגבול הזה), הודעות SMS ו-MMS ללא הגבלה (עד 5,000), גלישה בנפח של עד 3 ג'יגה (האטת מהירות עם ניצול החבילה), שיחות לחו"ל ללא הגבלה (עד 5,000) ל- 30 מדינות נייחים + ארה"ב וקנדה – גם ניידים). השוני בינו לבין המסלול הזהה ללקוחות פרטיים: המסלול כולל שירות ואחריות למכשיר סלולר, כולל אייפון וגלקסי.

 

HOT מובייל ללא הגבלה לקוחות פרטיים ועסקיים
 
שירות עסקיים פרטיים
מחיר 138 ש' (119 ללא מע"מ) 99-89 ש'
דקות עד 5,000 (כדי למנוע שימוש לרעה) ללא הגבלה בגבול הסביר
הודעות SMS ו-MMS עד 5,000 (כדי למנוע שימוש לרעה) ללא הגבלה בגבול הסביר
נפח גלישה 3 ג'יגה 3 ג'יגה
שיחות לחו"ל עד 5,000 במסלול של 99 ש'
שירות ואחריות למכשיר כולל סמארטפונים יקרים תוספת של 49 ש'
בדיקה ראשונית למכשיר אם תקין: אין עלות. לא תקין: 80-70 ש'  
הוראת קבע יש אין
סים כפול אין אין

 

יש גם תשלום בהוראת קבע, אין עדיין סים כפול

השירות והאחריות במסגרת המסלול, ניתנים עבור כל מכשיר סלולרי שמשווק ב-HOT מובייל, גם אם לא נרכש ממנה, בכפוף לבדיקת תקינות המכשיר. אם המכשיר תקין - הבדיקה ניתנת ללא עלות. אם לא תקין: הבדיקה תעלה 80-70 שקל תשלום חד פעמי.

 

נראה שבמסגרת המסלול, ב-HOT מובייל גובים מהלקוחות העסקיים 39 שקל על ביטוח ואחריות למכשיר, בעוד שמלקוחות פרטיים היא גובה 49 שקל בחודש על רישום לשירות דומה. בנוסף, אפשר לשלם על המסלול גם בהוראת קבע, אפשרות שלא ניתנת ללקוח פרטי.

אולם, ב-HOT מובייל עדיין לא מוכרים סים כפול - למכשיר ולרכב. בעבר אמרו ל-ynet שיחלו למכור את השירות "בקרוב".

 

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות