דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

ביטול החיוב עבור קו אינטרנט של חברת בזק

משרד התקשורת החליט לבטל את החיוב בסך 25 ₪ שגובה חברת בזק עבור קו אינטרנט מלקוחות שאינם מעוניינים בקו טלפון.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

משרד התקשורת החליט לבטל את החיוב שגובה חברת בזק עבור קו אינטרנט

אפריל 2012

משרד התקשורת החליט שהחל מ- 05.04.2012, חברת בזק לא תוכל להמשיך לגבות תשלום בסך 25 ₪ עבור קו אינטרנט מלקוחות שאינם מעוניינים בקו טלפון. כלומר, חברת בזק לא תוכל יותר לגבות מלקוחות האינטרנט תשלום חודשי על קו טלפון אם הם אינם מעוניינים בשירות זה.

עד כה גבתה חברת בזק מלקוחות האינטרנט שני תשלומים: תשלום אחד עבור השימוש בתשתית האינטרנט שנקבע על פי מהירות הגלישה (שירות ADSL). תשלום שני, תשלום חודשי קבוע בסך 25 ₪ עבור קו טלפון לשימוש באינטרנט (ADSL only– קו "עירום" לאינטרנט בלבד). כך שלמעשה, עד היום לקוח שרצה לקבל רק גישה לשירות ספק תשתית האינטרנט של חברת בזק ללא שירות טלפון בסיסי, חויב בתשלום נוסף כאילו צרך גם קו טלפון נייח. בעקבות ההחלטה ישלמו לקוחות האינטרנט של בזק, תשלום אחד בלבד, עבור הגישה לספק תשתית האינטרנט, על פי המהירות אותה הם צורכים. 

שר התקשורת משה כחלון: "ביטול התשלום הכפול ייטיב עם הצרכן  ויביא להגברת התחרות בתחום שירותי האינטרנט והטלפוניה". החלטה זו מגבירה את התחרות בשוק הטלפוניה בארץ, בכך שהיא מאפשרת לצרכן לבחור את הספק עבור שירותי הטלפון הקווי, מבלי שתהיה העדפה מצדו לבחור בחברת בזק, מתוקף היותה ספק תשתית האינטרנט.

שימו לב!
לקוחות בזק שכיום מחוברים לקו "עירום" (עבור אינטרנט בלבד), התשלום בגינו יופסק החל מהתאריך 5.04.2012. לעומת זאת, לקוחות אשר מחוברים לכל קו אחר של בזק, ואינם מעוניינים להשתמש בו לצורך הוצאת/קבלת שיחות, צריכים לפנות באופן יזום לחברת בזק ולבקש לעבור לקו אינטנרט בלבד, אשר אינו כרוך בתשלום.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

תגובות