דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

הלו בסלולר - תפעל או לא?

Hallo רק הכריזה על המסלול שתציע בסלולר: 99 שקלים לשיחות והודעות ללא הגבלה ופרטנר ופלאפון טוענות כי אין הסכם אירוח.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

Hallo נכנסת לתחום הסלולר

עדכון 28.3.12 מערכת "כמה זה?"

לאחר שהמפעילה הווירטואלית Five נרכשה רשמית על ידי היל"ת (הפועלת תחת המותג hallo 015) ב-10 מליון שקל, היא הכריזה היום על התוכנית אותה היא תציע ללקוחות: 99 שקלים לחבילה כוללת של שיחות והודעות ללא הגבלה. על פי ההערכות, הפעילות הרשמית אמורה להתחיל כבר בסוף חודש אפריל תחת השם "הלו". כעת מתברר כי פרטנר ופלאפון טוענות כי לא נחתמו הסכמי הארחה איתן ולכן אין להלו אישור לשימוש בתשתיות שלהן, עוד התברר כי החברה טרם שילמה את הערבות הנדרשת למשרד התקשורת. הלו טוענת כי היא יצאה בהכרזה על מנת להכריח את החברות להתיישר וגם כי החברה ערוכה מבחינה טכנולוגית ומבחינה שיווקית לתחילת פעילות.

בימים אלו יתברר היכן עומד מצבה של החברה והאם היא תחל לפעול בסוף חודש אפריל או שמא הפעילות תדחה עד לחודשי הקיץ. בתקנות רשיון מפעיל וירטואלי קבע משרד התקשורת כי אם מו"מ מול חברות הסלולר הגדולות לשימוש בתשתיות החברה לא יצלח עד חצי שנה, יוכל שר התקשורת להתערב ולהחליט על הסכומים הנדרשים. כך שאם חברת "הלו" לא תצליח להגיע להסכם סופי מול החברות, תעבור לפחות חצי שנה עד ששר התקשורת יוכל להתערב ולהחליט.  

המסלול של "הלו"

"הלו" מתכוונת להציע את חבילת הסלולר הבאה: 99 ש"ח לחודש הכוללים שיחות לכל היעדים והודעות לכל הרשתות ללא הגבלה. בנוסף, חבילת גלישה ללא הגבלת נפח תוצע במחיר של 19.90 ש"ח לחודש.

עלות כרטיס הסים באופן חד פעמי תעלה 116 ש"ח.

בשלב זה, החברה אינה מתכוונת למכור מכשירים ותפעל בדור השלישי (בדומה לרמי לוי תקשורת).

פרטים נוספים:

קידומת מספרי החברה תהיה 055-44 וניתן יהיה כמובן גם לנייד ולהישאר עם המספר הקיים שלכם במעבר לחברת הלו.

איך אני עובר בפועל?

הפעילות הרשמית תחל בשבועות הקרובים, ניתן יהיה לרכוש כרטיס סים ישירות דרך החברה או באמצעות רשתות שיווק.

מה עם שיחות מחו"ל?

הלו תציע ללקוחות העוברים אליה בסלולר מסלולים מוזלים בשיחות מחו"ל לארץ לדוג': 1.5 ש"ח לדקה לישראל מכל העולם, 50 אג' להודעה מחו"ל לארץ ו- 8 ש"ח לכל 1 מגה גלישה.

הלו היא מפעילה ווירטואלית. מהו מפעיל ווירטואלי?

חברת הלו, (Five /סלראן לשעבר) היא בעצם מפעיל הווירטואלי MVNO מלא שככל הנראה תהיה השנייה להתחלת הפעילות אחרי רמי לוי. מפעיל ווירטואלי זה בעצם חברת סלולר ללא תשתית עצמאית אלא פועלת באמצעות שימוש בתשתית של אחת מהחברות הגדולות הקיימות בשוק באמצעות הסכם הארחה. 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר