דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

אפיקומן תקשורת: מי מציע מה?

פלאפון מציעה SMS חינם, הוט מציעה את ערוצי הילדים פתוחים ללא תשלום. Thecom בשיתוף "כמהזה?" אספו את כל הטבות חברות התקשורת לקראת חג הפסח.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אפיקומן תקשורת: מי מציע מה?

14/4/11, TheCom בשיתוף "כמהזה?"

חברות התקשורת מעתירות על לקוחותיהן שפע הטבות לרגל החג? אז מה הן מציעות? פלאפון מציעה SMSחינם, הוט מציעה את ערוצי הילדים פתוחים, ושוברי שי למצטרפים חדשים, וחברות השיחות לחו"ל מציעות תעריפי חיוג מוזלים בחיוג לחו"ל והטבות בשיחות מחו"ל לארץ. Thecom בשיתוף "כמהזה?" האתר להשוואת מחירי תקשורת בישראל – www.kamaze.co.il ריכזו עבורכם את ההטבות והמבצעים לקראת חג הפסח.

אחת ההטבות הנחמדות ביותר היא ההטבה של חברת פלאפון: בסוף השבוע שלקראת ערב החג (15-16/4) יוכלו לקוחות פלאפון לשלוח הודעות SMS חינם לכל הרשתות. כל לקוח רשאי לשלוח עד 500 מסרונים חינם. ההטבה תוענק לכל הלקוחות (למעט לקוחות הפריפייד) ברישום מראש במספר *2424.

פלאפון מציעה שתי הטבות נוספות: 10 דקות מתנה למחייגים מחו"ל לארץ בשימוש בשירות חיסכון לנרשמים מראש באמצעות 444* עד לתאריך 30.4.  ההטבה תקפה ל-30 יום ממועד ההרשמה. לנותרים בארץ- מאפשרת פלאפון צפייה חינם בכל ערוצי ה-TV בפורטל במהלך החג, בתאריכים 18.4-25.4.

הוט מציעה אף היא שתי הטבות - הראשונה - הטבת "פסח חינם לילדים" ב- VOD, חבילת תכנים לילדים עם למעלה מ- 200 שעות תוכן לילדים בחינם ב-HOT VOD Young . השנייה - היא למעשה מבצע הצטרפות ומיועדת ללקוחות שיצטרפו לטריפל של הוט. המצטרפים לתוכנית יקבלו 900 ₪ בתווי קנייה לרשתות מגה, בנוסף, HOT תתרום 100 ₪ לעמותת חום (המחלקת מזון לילדים רעבים) על כל מצטרף למבצע.

בזק מציעה ללקוחותיה שוברי הנחה לרשת H&O, בקנייה בחנות ובהצגת השובר יחליט הלקוח איזו הנחה לקבל על כל פריט- 20%, 30% או 40% הנחה. ניתן לנצל כל אחד משלושת קופוני ההנחה בפעם אחרת במחלקות אופנת נשים, גברים וילדים, אביזרי אופנה, הנעלה, כלי בית, טקסטיל ומתנות לחג. את השובר יש להדפיס מאתר בזק אישי. ההטבה ניתנת למימוש עד לתאריך 31.5.11. בנוסף, יינתנו לגולשי בזק אישי 100 ש"ח הנחה על כל דגמי הנעליים של ניו-באלנס ונייק ברשת H&O.

חברות השיחות הבינלאומיות מציעות הטבות בחיוג מחו"ל ולחו"ל. הטבות אלה כוללות דקות שיחה חינם או תעריפים מוזלים. לדוגמא, נטוויז'ן מציעה 15 דקות מתנה לרוכשים את כרטיס ה-SIM שלה (בחיוג מחו"ל לארץ). בנוסף, לקוחות נטוויז'ן יכולים ליהנות מהטבת 60 דקות ליעדים נייחים בכל העולם ללא תשלום עד ה-18/4.

בזק בינלאומי ו-012 סמייל מציעות תעריפי שיחה נמוכים בחיוג מחו"ל ולחו"ל, למשל סמייל מציעה תעריף של 8 אג' בחיוג למגוון יעדים נייחים בעולם, ובזק בינלאומי מציעה 2000 דקות למערב אירופה וארה"ב ב-9.90 ₪ לחודש (ניתן לנצל במשך חודש אחד). 018 אקספון מציעה 80 דקות שיחה למגוון יעדים תמורת 9.90 ₪ לחודש (לא מוגבל במספר חודשים).

בנוסף, לאחרונה נוספה חברת שיחות בינלאומיות חדשה, בשם טלזר (019). החברה החלה להציע שירותיה לציבור, והיא מציעה בפסח ולאורך כל השנה תעריפים זולים במיוחד, ללא דמי מנוי וללא התחייבות.

גם מירס הכריזה לקראת חג הפסח על מבצע לנוסעים לחו"ל, ומציעה להם תעריף משתלם וזול במיוחד- רק 1.5 ₪ לדקת שיחה לישראל (באמצעות שירות מירס חו"ל חצי חינם) ו- 1.5 ₪ לדקת שיחה נכנסת. בנוסף ייהנו המנויים ממשלוח 10 הודעות SMS רגילות חינם. המבצע תקף בכל יעדי מירס חו"ל למעט ארה"ב וכרוך ברישום מראש ובתשלום חד פעמי של 39 ₪. המבצע חל על השיחות  בין התאריכים 14.4.2011 – 30.4.2011.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת