דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

איזה הנחות ומבצעים תקבלו ביום האישה הבינ"ל?

משיחות בינלאומיות בהוזלה, ועד לצפייה חינם בערוצים דוברי הרוסית - אספנו עבורכם את שלל ההטבות שמעניקות החברות הגדולות

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

 איזה הנחות ומבצעים תקבלו ביום האישה הבינ"ל? 

08/03/11, "כמהזה?" בשיתוף נענע10

משיחות בינלאומיות בהוזלה, ועד לצפייה חינם בערוצים דוברי הרוסית - אספנו עבורכם את שלל ההטבות שמעניקות החברות הגדולות

היום כידוע, מתקיים יום האישה הבינלאומי. תאריך זה מצוין במדינות רבות בעולם, והוא מוקדש לבחינת השתלבותן של נשים בכלכלה, בפוליטיקה ובחברה ולציון הישגיהן בתחומים אלה.

לקראת תאריך זה, יוצאות חברות התקשרות במבצעים. "כמהזה?" www.kamaze.co.il האתר להשוואת מחירי התקשורת בישראל בשיתוף נענע10 אספו עבורכם את המבצעים השונים. יש לציין כי יום זה נחגג בעיקר בקרב הציבור הרוסי ולכן רבים מהמבצעים פונים למגזר זה.

שימו לב לתנאי המבצעים והאם הם דורשים התחייבויות למבצעי המשך או תנאים נוספים.

012 סמייל

מחיר של 1 אג' לדקת שיחה ליעדים נייחים נבחרים בעולם ללא הגבלה עד ה-8/3. ללא דמי מנוי. ובנוסף, הטבה: עד 600 ₪ למימוש בסניפי H&O (מותנה בסכום הקניה). שימו לב כי בתום ימי המבצע החברה תעביר אתכם אוטומטית למבצע אחר, אם אינכם מעוניינים בזאת תצטרכו להתקשר לחברה ולבטל את מבצע ההמשך.

013 נטוויז'ן

400 דקות מתנה ליעדים נייחים נבחרים בעולם, לא כולל בלרוס. מבצע המשך (לאחר ניצול 400 הדקות - ניתן לנצל את הדקות במשך 3 חודשים): 15 דקות מתנה כל חודש למגוון יעדי חבר העמים (כולל בלרוס). דמי מנוי: 8.90 ₪ לחודש. הטבה: כרטיס שני מתנה למופע היובל של סרגיי פנקין - בישראל, הזמר האקסטרווגנטי ביותר של מוזיקת הפופ הרוסית. המבצע בהתחייבות ל-3 חודשים.

בזק בינלאומי

350 דקות מתנה ליעדים נייחים נבחרים בעולם, לא כולל בלרוס, למימוש עד ה-8/3. ללא דמי מנוי. הטבה: שובר מתנה לצעיף יוקרתי מתנת ג'ק קובה ובנוסף, 60% הנחה על הפריט השני. אין חובה להירשם למבצע המשך.

מבצעים ב-HOT

הטבות ללקוחות קיימים:

  • 50 ₪ מתנה לקניה בחנויות דפנה לוינסון HDL בקנייה מעל 200 ₪.
  • חווית ייעוץ וסטיילינג בסטודיו LIFE STYLE ע"י יועצת תדמית בכירה במתנה (שווי המתנה 500 ₪) בשיתוף דפנה לוינסון HDL.

הטבות מיוחדות לנשות המגזר הרוסי:

  • החל מה-3/3 ובמשך כל חודש מרץ- קטגוריה חדשה ב VOD הרוסי (ערוץ 112) לקראת יום האשה הבינ"ל. הצפייה בתכני הקטגוריה תהיה בחינם ללקוחותHOT  שמנויים על שירות ה-  VOD, הקטגוריה תכלול קומדיות ודרמות רומנטיות, מלודרמות וסדרות.  מדובר על תכני רכש פופולאריים וחזקים מרוסיה בשפה הרוסית.  
  • שובר של 150 ₪ ברכישת תכשיטי זהב ויהלומים מעל 400 ₪ ברשת תכשיטי ZABAN במשביר לצרכן, ובנוסף מתנה ללא התניית קניה של נרתיק מהודר לסלולרי (ההטבה כוללת כפל מבצעים).
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

תגובות