דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תחרות בשוק הסלולר? לא בישראל

פאניקת כניסת המפעילים הווירטואליים בקרוב גרמה לחברות הסלולר להציע חבילות של כמעט שיחות חופשיות לכל היעדים במחיר שעל פניו נראה שפוי.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

תחרות בשוק הסלולר? לא בישראל

24/02/2011, עופר חדד, תוכנית חיסכון בשיתוף "כמה זה?"

לצפייה בתוכנית חיסכון בנושא

פאניקת כניסת המפעילים הווירטואליים בקרוב גרמה לחברות הסלולר להציע חבילות של כמעט שיחות חופשיות לכל היעדים במחיר שעל פניו נראה שפוי וקבוע.  מבדיקת תוכנית חיסכון בשיתוף אתר "כמה זה?" – www.kamaze.co.il  - אתר השוואת מחירי התקשורת בישראל עולה שאין ממש תחרות בין חברות הסלולר, סלקום ופלאפון הציעו לנו את אותה החבילה בדיוק ופרטנר הציעה חבילה דומה מאוד באותו סכום. אז איפה התחרות?

בכל חברות הסלולר טווח המחירים נותר על אותו הסכום. החבילות האלו הן בעיקר הכנסה קבועה לחברות הסלולר ומענה לקראת כניסת המפעילים הווירטואליים, אך ללקוחות הן סוג של מלכודת דבש. מחד לקוח פרטי ממוצע לא מגיע לרמות ניצול מלאות של החבילות האלו, ולכן בלתי אפשרי לכמת כמה באמת עולה דקת שיחה או SMS, מאידך חבילות אלו,  בידיעה כי כמות הדקות גדולה, גורמת ללקוח לשוחח יותר ולהגדיל את השימושים שלו.

החבילות שהוצעו לנו במוקדי המכירות הטלפוניים של החברות:

חברה עלות חודשית לחבילה כמות הדקות בחבילה כמות הודעות SMSבחבילה שם החבילה
סלקום 209 שקלים 1200 1200 החבילה החמה
פלאפון 229 שקלים 1200 1200 החבילה החמה
פרטנר 209 שקלים 1300 1300 אקסטרא 1300

 

 

 

 

 

 

סלקום

בסלקום הציעו לנו ישירות את החבילה החמה, הכוללת 1200 דקות שיחה לכל היעדים, 1200 הודעות ב- 209 שקלים לחודש. לפני החזרים והטבות נוספות.

פלאפון

בפלאפון הציעו לנו גם בדיוק את אותה החבילה, אפילו עם אותו השם! – החבילה החמה – גם כאן החבילה היא בעלות של 229 שקלים לחודש וכוללת את אותה כמות דקות והודעות כמו בסלקום.

פרטנר

בפרטנר אמרנו כי החברות האחרות הציעו לנו תוכנית עם דקות חופשיות ושאלנו אם יש להם משו דומה, אז הציעו לנו חבילה באותה עלות חודשית, 209 שקלים לחודש, עם 1300 דקות ו-1300 הודעות.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות