דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות וגלישה מחו"ל

פרטנר ייקרה את חבילות השיחות מחו"ל

החבילות החדשות כוללות רק עשר הודעות SMS נוספות, אך מחיריהן עלו ב 50-99 שקל, בדיקת TheMarker ו"כמהזה?".

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

פרטנר ייקרה את חבילות השיחות מחו"ל בשיעור של עד 69%

14/1/11, רותי לוי, TheMarker בשיתוף "כמהזה?"

החבילות החדשות כוללות רק עשר הודעות SMS נוספות, אך מחיריהן עלו ב 50-99 שקל, בדיקת TheMarker ו"כמהזה?".

חברת פרטנר ביצעה לאחרונה עדכון מחירים ביותר ממחצית החבילות שהיא מציעה המשלבות דקות שיחה והודעות SMS מחו"ל לישראל. 

החבילות החדשות של פרטנר כוללות 10 הודעות SMS נוספות ובתמורה העלתה החברה את מחירי החבילות השונות בין 50-99 שקל.

לדוגמא, חבילה של 60 דקות ו – 20 הודעות SMS תומחרה בעבר 129 שקל, כוללת כיוםמספר דקות זהה ו – 30 הודעות SMS ומתומחרת 218 שקל. מדובר בהתייקרות של 69%.

התייקרות מצומצמת, לכאורה, של 22% בלבד נעשתה בחבילת 200 דקות. החבילה כללה עד עתה 200 דקות שיחה ו – 40 הודעות SMS מחו"ל לישראל. כיום קוצצו מהחבילה 20 דקות והתווספו לה 10 הודעות SMS, על השינוי הזה מבקשת פרטנר 69 שקל נוספים.

העלייה המשמעותית בתמורה לתוספת כה דלה של 10 הודעות SMS בלבד נמצאת תמוהה עוד יותר לאור העובדה שחבילה של 50 הודעות SMS מחו"ל לישראל עולה בפרטנר 75 שקל. כלומר – 10 הודעות SMS על פי תמחור זה הינם שווי ערך ל – 15 שקל בלבד. 

"לפני כחודשיים פלאפון העלתה מחירים בעד 23%, סלקום עשתה שינויים בחבילות ואת פרטנר שיבחנו על ששמרה את חבילותיה כפי שהן ובכך נותרה החברה המשתלמת בשיחות מסוג זה" אומרת טל דומב, מנהלת תוכן באתר "כמהזה?" להשוואת מחירי תקשורת בישראל "אך בהתאם לעולם הסלולר פרטנר מיישרת קו. ההפתעה היא בכך שהיא בחרה להעלות את המחירים בצורה חדה כל כך"

מחברת פרטנר נמסר בתגובה כי"פרטנר מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים ואפשרויות חיוג מחו"ל וזאת כדי שכל לקוח יוכל לבחור את המוצר המתאים לצרכיו.לפני מספר חודשים השיקה החברה חבילות ייחודיות לפרטנר הכוללות מלבד דקות שיחה נכנסת ויוצאת גם SMS. החבילות המוצעות הינן אטרקטיביות ביותר וחוסכות עשרות אחוזים ללקוחות החברה הרוכשים אותן."

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות וגלישה מחו"ל

תגובות