דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

אחרי האייפון: גם האייפד נוחת בישראל

i-Digital השיקה רשמית את האייפד בישראל. האייפד הינו מחשב נייד עם מסך מגע הידוע כלהיט עולמי מבית אפל.

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אחרי האייפון: גם האייפד נוחת בישראל

מערכת "כמה זה?" דצמבר 2010

i-Digital השיקה רשמית את האייפד בישראל. האייפד הינו מחשב נייד עם מסך מגע וידוע כלהיט עולמי מבית אפל. עד כה ניתן היה להשיג את האייפד דרך היבוא המקביל ולא רשמי לישראל, מעתה ניתן יהיה לרכוש את האייפד דרך נציגת אפל בישראל, דרכם גם תקבלו אחריות יצרן לשנה על המחשב והדרכות חינם לתפעולו ולניצול יעיל של המחשב.

עלויות אייפד וחבילות הגלישה

את האייפד ניתן להשיג בשני דגמים ושלושה נפחי זיכרון לכל דגם, כאשר לכל מחשב מחיר שונה. ההבדלים בין דגמי המחשבים הם בנפחי הזיכרון של מחשב והן באפשרויות החיבור לרשת האינטרנט, כאשר בדגם הכולל גם גלישת Wi-Fi וגם 3G ניתן להתחבר כל מקום בו ישנו אינטרנט אלחוטי ובמקומות שאין, ניתן לגלוש לפי חבילת הגלישה שבחרתם דרך אחת מחברות הסלולר. חשוב לציין כי חבילות הגלישה לא זולות ובכל חברה העלויות ונפחי חבילת הגלישה שונות.

דגמי Wi-Fi עלות דגמי Wi-Fi+ 3G עלות
16GB 2,249 ₪ 16GB 2,849 ₪
32GB 2,749 ₪ 32GB 3,299 ₪
64GB 3,179 ₪ 64GB 3,777 ₪

 חבילות גלישה – כל החבילות ללא התחייבות

חברה חבילת גלישה 1 ג'יגה נפחי ביניים ללא הגבלת נפח
Orange 48 ₪ 98 ₪ ל-5 ג'יגה 148 ₪
סלקום - 69 ₪ ל-2 ג'יגה 129 ₪
פלאפון 45 ₪ 95 ₪ ל-5 ג'יגה 119 ₪ או 139 ₪ לפני מהירות הגלישה הנבחרת

 

תוספות

למכשיר האייפד יש מגוון רחב של אביזרים נילווים כגון: מארז סילקון המספק הגנה על המכשיר, זהו בעצם מסגרת צבעונית המתלבש על האייפד, המארז מגיע במספר צבעים ועלותו 179 ₪. תיק מנשא ייחודי לאייפד במגוון צבעים בעלות של 279 ₪. מנשא מעור עם אפשרות פתיחה ומעמד (לקריאה) בעלות של 519 ₪ ועוד מגוון תיקי נשיאה בעיצובים שונים ומעמדים שונים.

מעבר לאחריות יצרן הניתנת לשנה על האייפד, באיי דיגיטל גם מציעים הרחבת אחריות לשנתיים בעלות של 499 ₪.

מיהו האייפד?

האייפד הוא מחשב נייד עם מסך רב-מגע וצג גדול עם רזולוציה גבוהה ואיכותית בעלת תאורת LED. המסך רגיש ומהיר לתגובה. כל ההפעלה של האייפד היא באמצעות האצבע שלכם בלבד וזה מה שעושה אותו כל כך מיוחד ויעיל.

תכונות האייפד

ניתן להשגה i-Digital וייבוא מקביל
תמונות ראשית סידור התמונות באייפד מופיעים כתמונות מסודרות לפי אלבומים, בהקשה על אחד מהם ניתן לראות את התמונות על גבי מסך מלא ולהעביר אחת אחת עם האצבע. המסך מציג את התמונות בטכנולוגיית ISP המספקת זווית צפייה רחבה כך שגם אנשים אחרים צופים יחד איתכם, הם יוכלו לראות את התמונות באותה תצוגה מכל זווית. בנוסף, תצוגת התמונות מסתובבת לפי הטיה של האייפד, אפשר גם להפעיל מוזיקה בעת הצפייה וכן אלמנטים של מעבר תמונה מונפשים. ניתן לחבר את האייפד למסך הטלוויזיה וצפות בתמונות מהספה בבית. עוג אפשר להעביר את התמונות ישירות מהמצלה לאייפד, או דרך כרטיס זיכרון או דרך המייל לספריית האלבומים.
מערכת הפעלה ודפדפן האייפד מגיע עם מערכת ההפעלה iOS 4 ודפדפן האינטרנט Safari, שבב Apple A4, 1GHz ממשק רב מגע הנותן שליטה בכל הקשה, גרירה, החלקה, צביטה או סיבוב של האצבעות שלכם על המסך. מעבר להנאה כרוכה בכך, מערכת ההפעלה פשוטה ויעילה. באמצעות הדפדפן ניתן לצפות בדפי האינטרנט בתצוגה מלאה על המסך, בין אם בצורה אנכית או אופקית, בגודל קריא ומובן. ניתן לגלול באמצעות האצבע את דף האינטרנט הנצפה, להגדיל, להקטין חזרה, לראות את הקישור אליו אתם נכנסים וגם ניתן לצפות בעמודים בצורה מסודרת. חשוב לציין כי האייפד הוא מחשב מולטי טאסקינג התומך בריבוי משימות בו זמנית.
בידור ופנאי ראשית לאייפד נגן מוזיקה מתקדם ומשוכלל, נגן ווידאו לצפייה, תמיכה ב-TV, איכות HD, תמיכה בפורמטים של קבצים מצורפים במייל, תמיכה במייל, צפייה בסרטונים מיו-טיוב, חנות אפליקציות, כתיבה ושליחת תזכורות, ארגון לוח זמנים ויומן, חיפוש מהיר ועוד...
מסך מסך רב-מגע בגודל של 9.7" מבריק, עם תאורת LED אחורית. 1024X768 פיקסלים, ציפוי דוחה שמן, עמידות גבוהה בכתמי טביעות אצבע, הצגת תמונות חדות בתצורה אנכית או אופקית, זווית סיבוב של 178 מעלות לתצוגה חדה וצבעונית בכל זווית צפייה.
GPS מובנה ונתמך באמצעות Wi-Fiכולל מצפן דיגיטלי. בנוסף,  ניתן לאתר מיקומים בקלות עם תצוגת הרחובות, תמונות לוויין,
או עם תצוגה טופוגרפית חדשה 0 שירותים אלו הם באמצעות google maps
קישוריות האייפד הוא מסוג דור 3, קישוקיות וואיפיי, ובלוטות
זיכרון האייפד מגיע עם 3 נפחי זיכרון פלאש: 16 ג'יגה, 32 ג'יגה או 64 ג'יגה
סוללות (הצהרת יצרן) סוללת ליתיום-פולימר 25 ואט-שעה נטענת, מובנית באייפד. עד עשר שעות גלישה ברשת האינטרנט באמצעות Wi-Fi, צפייה בווידאו או האזנה למוזיקה. עד תשע שעות גלישה באינטרנט דרך רשת נתוני 3G
גודל ומשקל המכשיר גובה: 242.8 מ"מ, רוחב: 189.7 מ"מ, עומק: 13.4 מ"מ משקל: 0.68 ק"ג או 0.73 ק"ג לדגם ה-Wi-Fi או לדגם Wi-Fi + 3G
מה כוללת הערכה? מכשיר iPad, מחבר לכבל USB, מתאם USB לחיבור לחשמל 10 ואט ומדריכים

 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר