דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

YES רוצה שתתחייבו

לפני פחות מחודש הכריזה YES כי היא מציעה מגוון מסלולים במחיר אטרקטיבי ללא התחייבות. בדיקה של ערוץ 2 ו-"כמהזה?" מגלה שמבחר החבילות צומצם לחבילה אחת יקרה

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

YES רוצה שתתחייבו

4/11/10, תוכנית חיסכון של ערוץ 2 בשיתוף "כמהזה?"

מה שוות ההבטחות של חברות התקשורת?  לפני פחות מחודש הכריזה YES כי היא מאפשרת כעת ללקוחותיה להצטרף למגוון מסלולים אטרקטיביים יחסית שאינם דורשים התחייבות. בדיקה של תוכנית החיסכון בערוץ 2 ושל "כמהזה?" מגלה שמבחר החבילות צומצם לחבילה אחת יקרה

לצפייה בכתבה כפי ששודרה בערוץ 2 (החל מדקה 2:55)

לפני שבועיים יצאה HOT עם מסלול ללא התחייבות במחיר אטרקטיבי יחסית למחיריהם של המסלולים ללא התחייבות שהיו נהוגים עד כה. עוד באותו היום, הכריזה YES כי היא מיישרת קו ומציעה כעת את כל מגוון מסלוליה ללא התחייבות בתמורה לתוספת של 15 שקלים למחיר המסלול הרגיל. אולם מבדיקה שערכנו כעת עולה כי YES סגרה את רב חבילותיה לאופציה זו, והשאירה אפשרות לא להתחייב רק למסלול TOP, המסלול הרחב והיקר ביותר מבין מסלוליה. עלות המסלול ללקוח אשר יתחייב הינה 255 ₪, וללקוח שלא ירצה להתחייב 270 ₪.

הלקוחות המאוכזבים שחשבו שמדובר בבשורה צרכנית, והתאכזבו, ישמחו וודאי לשמוע, שבקרוב מאוד, בינואר 2011, ל-HOT ו-YES לא תהיה עוד ברירה, והן יתקשו לחייב לקוח לשלוש שנים בעל כורכו  עקב כניסת חוק צמצום קנסות היציאה לתוקף.

משיחה למוקד YES עולה כי צמצום החבילות נובע מביקוש גבוה מאוד לחבילות ללא התחייבות (רב האנשים מעדיפים לשלם עוד 15 שקלים לחודש תמורת החופש שלהם).

עם זאת מ-YES נמסרה תגובה הפוכה לדבריה של הנציגה:

"לאחר שבועיים של המבצע התברר כי הביקוש למסלולים האחרים היה אפסי וכי המסלול האטרקטיבי הוא מסלול הכולל את מכשיר ה- Yes Max Total, המאפשר הקלטה, צפייה באיכות HD ושירות VOD. לכן, הוחלט להתמקד במסלול זה".


סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות