דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

רוצים לרכוש אייפון 4? לא בישראל

מי שרוצה לקנות היום אייפון בארץ 4, מגלה שמדובר במשימה בלתי אפשרית. המלאי אזל, ולאף אחד לא ממש ברור מתי הוא יתחדש. ערוץ 2 ו-"כמה זה" בדקו, הנה הפרטים

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

רוצים לרכוש אייפון 4? לא בישראל

31/10/10 , ליאור פרידמן, תכנית חיסכון, חדשות 2

מי שרוצה לקנות היום אייפון בארץ 4, מגלה שמדובר פשוט במשימה בלתי אפשרית. המלאי אזל, ולאף אחד לא ממש ברור מתי הוא יתחדש. תוכנית חיסכון ואתר "כמה זה" בדקו, הנה הפרטים.

לכתבה המלאה כפי ששודרה בערוץ 2 לחצו כאן.

להפתעת המעוניינים לרכוש אייפון 4: מבדיקת "כמה זה?" ו- ערוץ 2 עולה שמלאי המכשירים אזל בכל חברות הסלולר. אף על פי שהמכשיר הושק בשקט יחסי וללא אירועי קידום מכירות, נראה כי הצרכנים הישראלים רכשו בהמוניהם אייפון 4 ולא נרתעו ממחירו הגבוה של המכשיר. 

נציגי "כמה זה?" ביצעו שיחות אל מוקדי המכירות והתברר כי אכן קיים חוסר במלאי האייפון.  בחברת פלאפון הנציגה ענתה לנו כי "יש חוסר במלאי, נכון להיום, לא ניתן לרכוש אייפון", בסלקום ישנה הודעה מקדימה עוד לפני מענה נציג המדווחת על חוסרים במלאי, וכשענתה לנו הנציגה, התבשרנו כצפוי כי המכשיר אינו בנמצא. ב-orange, לאחר זמן המתנה שערורייתי של מעל חצי שעה, נאמר לנו כי לא ניתן להשיג כעת אייפון 4 ואין צפי גם מתי יגיע, לחילופין הציעה הנציגה להעביר אותנו למוקד הלקוחות כדי לבדוק האם יש במרכזי השירות מלאי. גם על השאלה מתי יהיה ניתן להשיג ומתי יחודש המלאי, לא הצלחנו לקבל מענה בכל חברות הסלולר.

ניסינו ליצור קשר טלפוני עם מוקד חברת iDigital  נציגת אייפון 4 בישראל, שגם מוכרת אייפון 4 בעל סים פרי (רכישת מכשיר אייפון 4 והצטרפות לאחת מחברות הסלולר) או לפי תנאי חברת פלאפון, וגם שם קיבלנו מענה כי לא ניתן להשיג אייפון גם דרכם ואין צפי למועד חידוש המלאי.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות