דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

HOT ו-yes משיקות מסלולים ללא התחייבות

HOT ו-yes השיקו מסלולים ללא התחייבות. TheMarker ו "כמה זה?" יצאו לבדוק את הכוכביות הקטנות במבצעים המשתלמים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

HOT ו-yes משיקות מסלולים ללא התחייבות במחירים מוזלים

רותי לוי, דה מארקר בשיתוף "כמה זה?", 13.10.10

הוט השיקה הבוקר לראשונה מסלול טריפל במחיר אטרקטיבי ללא התחייבות, yes מיהרה להשלים את הפער ובשעות אחר הצהריים דיווחה כי בעלות של 15 שקלים נוספים לחודש גם מינויה יתנתקו מכבלי הקנסות.  TheMarker ו "כמה זה?" יצאו לבדוק את הכוכביות הקטנות במבצעים המשתלמים.

היום בשעות הבוקר יצאה חברת HOT בבשורה מרעישה. HOT השיקה חבילת "טריפל ללא התחייבות", או בפשטות: תוכנית נעדרת קנסות יציאה מאיימים של אלפי שקלים.

חבילת הטריפל המשודרגת כוללת: טלוויזיה עם כל הערוצים (לא כולל ערוצי פרימיום), תשתית אינטרנט במהירות של עד 12 מגה, וטלפון קווי עם 1,000 דקות שיחה לקווים נייחים. כל זאת בעלות אטרקטיבית של 315 שקלים. עלות דקה לסלולר במסלול זה 35 אג'.

בעלות נוספת של 19.90 לחודש, תוכלו לקבל גם ממיר מקליט HOT Magic. המצטרפים החדשים יוכלו ליהנות מתנאי התוכנית למשך שלוש שנים מיום ההצטרפות, עם הבטחה מצד החברה שלא להעלות תעריפים.

שריקת הפתיחה נשמעה בגזרת yes, בתוך 6 שעות גיבשה המתחרה בשורה דומה ורחבה יותר: בתוספת של 15 שקל בלבד תוכלו להפוך כל חבילה לחבילה ללא התחייבות. לדוגמה, מבצע הכולל חבילות צפייה שונות ואת מכשיר ה yes Max Total המאפשר צפייה בהקלטה, צפייה באיכות HD ו VOD אשר מוצע ב 255 ש"ח בהתחייבות לשלוש שנים, יעלה 270 ש"ח לחודש ללא התחייבות.

הוט משתלמת בסל הכולל


 *כיוון שyes מציעה רק שירותי טלוויזיה חושבה השלמה ע"פ תעריף מינימאלי ללא התחייבות בחברות אחרות: תשתית אינטרנט של בזק, וטלפון קווי של 013.

**הנתונים בטבלה נאספו על ידי צוות "כמהזה?"( www.kamaze.co.il)

"החידוש אינו בהעדר ההתחייבות, עד כה הציעו חברות הכבלים תוכניות כאלה לשם הפרוטוקול בלבד והן היו יקרות בצורה משמעותית של עד 60%" אומרת ליאת נחום מנהלת תוכן באתר "כמהזה?" להשוואת מחירי תקשורת בישראל ואכן, הפעם מציעות החברות הפרש זניח של 15 שקלים בלבד בין תוכנית עם התחייבות לתוכנית ללא התחייבות, "מה שלראשונה מהווה פתרון אמיתי לחסם היציאה" מוסיפה נחום.

הרעיון המבורך מקדים אך במעט את הרפורמה של משרד התקשורת, החוק שיכנס לתוקפו בינואר הקרוב יגביל את גובה קנס היציאה. על-פיו, הקנס לא יעלה על  10% מעלות חודשית ממוצעת של המסלול כפול מספר החודשים שנותרו ללקוח עד תום תקופת ההתחייבות.

הנציגים מבולבלים, התקשרו מחר

חברת HOT מסרה כי ההצטרפות למבצע אפשרית לאורך חודש מהיום, דהיינו, עד 13 לנובמבר. נציגי המכירות של HOT שטיפלו בנו היו מבולבלים "תראי היום יצא המבצע אני מניחה שזה לכמה ימים רק בשביל לבדוק כמה לקוחות רוצים את זה, לאחר מכן זה ייסגר", חלקם האיצו בנו לנצל את חלון ההזדמנויות.

אך המבוכה האמיתית נרשמה דווקא במרכז השירות של יס, שם הנציגים כלל לא שמעו על המבצע המהפכני "אין דבר כזה", "את טועה".

דמי התקנה במסלול ללא התחייבות

מחברת yes נמסר כי בשעה זו המבצע אינו תחום בזמן וכי אינו כולל דמי התקנה. עם זאת, מעט לפני שכתבה זו עלתה לאוויר, הגדיל נציג yes וחזר אלינו להתנצל ולעדכן כי המבצע קיים והוא כולל דמי התקנה חד פעמיים בעלות 199 שקל. ב-HOT תשלמו 100 שקל דמי התקנה חד פעמיים, אם תרצו לחסוך ולהימנע מהם תוכלו להזמין דרך מוקד הצ'אט באתר.

עד כה במסלול ללא התחייבות נגבו דמי התקנה גבוהים על סך 490 שקל ב-yes ו-228 שקל ב-HOT. 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות