דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  מכשירי סלולר

סלקום מיישרת קו עם המתחרות

בלי ששמתם לב, גם סלקום טומנת את ידה וממשיכה את דרכן של חברת פלאפון ואורנג' ומצרפת שירותים על חבילת הגלישה ללקוחות חדשים וכמובן גם עלו

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

סלקום הצטרפה להעמסת השירותים בחבילות הגלישה

ליאת נחום, "כמה זה?", 15/09/2010

בלי ששמתם לב, גם סלקום טומנת את ידה וממשיכה את דרכן של חברת פלאפון ואורנג' ומצרפת שירותים על חבילת הגלישה ללקוחות חדשים וכמובן גם עלות חבילת הגלישה עולה בהתאם ומשתווה לשאר החברות.

סלקום: חבילות גלישה בסיסיות

מה היה? חבילות ללא שירותים נוספים מה יהיה מעכשיו?
חבילה נפח עלות חבילה נפח עלות
בסיסית 100 מגה ב-WAP בלבד 27 שקל בסיסית 150 מגה לגלישה ב- WAP בלבד   שירות סלקום קופי – שירות גיבוי כרטיס SIM 39.90 שקל
בסיסית כוללת גלישה באינטרנט 120 מגה לגלישה גם ב-WAP וגם באינטרנט 39.90 שקל

מקור הנתונים: www.kamaze.co.il

גלישה ב-WAP פירושה גלישה רק באתרים המותאמים לגלישה באינטרנט הסלולרי, רוב אתרים אלו נמצאים בתוך הפורטלים של החברות, אמנם ניתן לצאת דרכם חיצונית לאתרי אינטרנט, אך אם חבילת הגלישה לא כוללת זאת, החיוב יהיה אחרת.

חבילות נוספות של סלקום: חבילת גלישה בנפח של 150 מגה לגלישה ב-WAP, שירות סלקום קופי, שירות המתנה (מוזיקה עד למענה ביעד) ובנוסף בחירת הטבה מבין הבאות: 300 מגהבייט לגלישה באינטרנט או ב-WAP, או שירות GPS של סלקום או צפייה בתכני ווידאו ללא הגבלה. חבילה זו תעלה ללקוח 49.90 שקל לחודש, חבילה נוספת שמציעה סלקום, היא בעלות של 59.90 והיא כוללת את כל ההטבות הרשומות יחד.

הוספת שירותים

פלאפון החלה במהלך זה לראשונה, כאשר התחילה להציע חבילות גלישה הכוללות שירותים נוספים, ללא יכולת ביטול או הסרה, גם אם הלקוח לא מעוניין או לא צריך אותם, הוא עדיין ישלם עליהם במסגרת חבילת הגלישה. אורנג' הצטרפה אחריה כאשר שינתה מסלולים ומחירים בתחילת חודש אוגוסט, במהלך זה, גם חבילות הגלישה שונו והתווספו להן שירותים נוספים (נזכיר כי לפני שינוי חבילות הגלישה באורנג' עלתה חבילת הגלישה הבסיסית "רק"  26 שקל לחודש), כעת גם סלקום הצטרפה למהלך דומה.

עלות חבילות הגלישה הבסיסיות בחברות הסלולר

חברה נפח גלישה באינטרנט הסלולר –WAP נפח גלישה באינטרנט -DATA שירותים נוספים ללא אפשרות ביטול או הסרה עלות החבילה לחודש
פלאפון חופשי 5 מגה גיבוי ספר טלפונים, שיר בהמתנה, החלפת שיר ראשון חינם, 5 הודעות  MMS 39.90 שקל
אורנג' 5 ג'יגה 5 מגה שירות GPS  + שירות פאנטונס – שירות מוזיקה בהמתנה 38 שקל
מירס חופשי   ללא 19.90 שקל
סלקום 150 מגה -            שירות גיבוי כרטיס ה-SIM 39.90 שקל
150 מגה ב-WAP + *אפשרות לתוספת של 300 מגה משולב אינטרנט שירות גיבוי כרטיס ה-SIM ושירות מוזיקה בהמתנה 49.90שקל

*במקום 300 מגה ניתן לבחור הטבה אחרת אם רוצים (שירות GPS או צפייה בתכניי ווידאו).  העלויות ללקוחות חדשים. מקור הנתונים: www.kamaze.co.il

חשוב לזכור כי לא ניתן להסיר או לבטל את השירותים הנוספים ולהקטין את עלות החבילה, השירותים הנוספים "מובנים" כחלק בלתי נפרד מהחבילה וכל עוד הלקוח פעיל בחברה ובעל מכשיר בדור 3, הוא ישלם על החבילה.

לקוחות שמשתמשים ורוצים את השירותים הנוספים, להם משתלמת החבילה, כיוון שבתוך החבילה מגולמת הנחה מסוימת ולרוב זה יהיה יותר משתלם מאשר לרכוש כל שירות כזה בנפרד, אך גם לקוחות שלא זקוקים לשירותים אלו ולא מעוניינים בהם, עדיין  ישלמו עליהם. מדוע ללקוחות אלו לא נותנים את האפשרות לבחור אם זה מתאים להם או לא? ואם לא, למה אין אפשרות לחבילה כזו?

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  מכשירי סלולר