דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

מבצעי חברות התקשורת לעוברים דירה

חודשי הקיץ ידועים כתקופה העמוסה ביותר במעברי דירה. "כמהזה?", אסף עבורכם את הטיפים ואת המבצעים בתחום התקשורת לעוברים דירה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

מבצעי חברות התקשורת לעוברים דירה

16/8/10, מערכת "כמהזה?"

חודשי הקיץ ידועים כתקופה העמוסה ביותר במעברי דירה. "כמהזה?", אסף עבורכם את הטיפים ואת המבצעים בתחום התקשורת לעוברים דירה.

החלטתם לעבור דירה, ארזתם הכל, הזמנתם הובלה ואוטוטו אתם בבית החדש. אל תשכחו שעליכם להעביר גם את שירותי התקשורת שלכם וכדאי ליידע את החברות לפחות שבועיים מראש. שירותי התקשרות הרלוונטיים למעבר דירה כוללים טלפון קווי, אינטרנט ספק + תשתית, טלוויזיה, עיתונים וטלפון סלולרי. כדי לצ'פר אתכם מציעות חלק מהחברות מתנות שונות, החל מחודש ראשון חינם ועד להנחות של כוס קפה ופיצה. 

טלפון קווי

שש חברות היום מספקות שירותי טלפון קווי: בזק, הוט, 013 נטוויזי'ן, 012 סמייל, בזק בינלאומי ואורנג'. ארבעת החברות האחרונות פועלות על קו האינטרנט שלכם ולכן כל שעליכם לעשות בעניין הוא לעדכן את החברות בשינוי הכתובת למשלוח החשבונית. לעומתן, בזק והוט דורשות הזמנת טכנאי לשם התקנת קו טלפון בבית החדש. לאור העובדה שמדובר בתקופה עמוסה במעברי דירות החליטו שתי החברות לצאת במבצעים שמטרתם להקל ו/או לפנק את העוברים דירה, והם יפורטו בהמשך.

אינטרנט

תחום האינטרנט מחולק לשניים, לספק ולתשתית. את תשתית האינטרנט מספקות הוט ובזק שהוזכרו לעיל אשר דורשות הזמנת טכנאי ומציעות הטבות לעוברים. בתחום הספקיות נמצאות שש חברות עיקריות (בזק בינלאומי, 013 נטוויז'ן, 012 סמייל, 018 אקספון, אינטרנט רימון ואורנג') אשר כל שעליכם לעשות הוא לידע אותם במעבר הדירה לשם שליחת החשבונית. ייתכן גם שלאחר שתתקינו מחדש את התשתית האינטרנט תצטרכו לבקש מנציג השירות בשיחה טלפונית שיחבר אתכם מחדש לשירות.

טלוויזיה

הוט ויס הן החברות שמספקות את שירות הטלוויזיה. כדאי להודיע להן לפחות שבועיים מראש על מעבר הדירה ולמסור את הכתובת החדשה על מנת שטכנאי יוכל להגיע כבר ביום המעבר. שימו לב שבעת ההתקנה חשוב שיהיה בבית מבוגר אחראי (מעל גיל 18), חיבור לחשמל ומספר טלוויזיות בהתאם למספר הממירים שתרצו.

עיתונים

העיתונים מתחלקים לעיתונים יומיים ולמגזינים. כדאי לעדכן מבעוד מועד את ספק העיתונים שלכם במעבר הדירה, בכתובת ובתאריך. זאת כמובן על מנת שתמשיכו לקבל את העיתון האהוב עליכם בזמן ולא תשאירו אותו מתנה לדיירים החדשים שייכנסו במקומכם....

טלפון סלולרי

אם עדיין לא הצטרפתם למגמה הירוקה ואתם עדיין מקבלים את חשבון הסלולר בדואר ולא במייל או באתר האינטרנט, זכרו לעדכן את חברת הסלולר אליה אתם שייכים בכתובת החדשה על מנת שתמשיכו לקבל חשבוניות בזמן ותוכלו לעקוב אחר החיובים.

המבצעים לעוברים דירה

החברות שמציעות מבצעים והטבות הן החברות שדורשות התקנה בבית החדש. להלן פירוט הטבות:

חברה תחום מבצעים
בזק טלפון קווי חודש ללא תשלום קבוע על קו הטלפון, 200 דקות שיחה חינם ליעדים נייחים בכל שעות היממה, והעתקת קו הטלפון בחינם.
  אינטרנט חודש חינם עבור תשתית האינטרנט במהירות החיבור הקיימת.
הוט טריפל Mega לקוחות חדשים או קיימים אשר מצטרפים/משדרגים  לטריפל Mega, מקבלים חודש ראשון חינם.
  אינטרנט / טלפון / טלוויזיה / טריפל מבחר הטבות:
 • סרט במתנה ב HOT VOD
 • יום פינוק זוגי ברשת הולמס- פלייס
 •  5 כוס קפה מתנה ב"מנטה"
 • מנת פיצה משפחתית שנייה בפיצה האט ב 9.90 ₪
 • בר "EASY" מתנה של מי עדן או 200 ₪ הנחה לרכישת מי עדן דיגיטל
 • 50 ₪ מתנה בקנייה מעל 250 ₪ ברשת הום סנטר
 • 1000 ₪ הנחה ברשת ביתילי ברכישת מוצרים מעל 5,000 ₪ או הנחה של 100 ₪ ברכישת מוצרים מעל 500 ₪.
יס טלוויזיה התקנות בעת מעבר הדירה בחינם (בהתאם לציוד הקיים).
  וגם מבחר הטבות:
 • למשדרגים, התקנת ממיר יס מקס טוטאל חינם
 •  שלושה סרטי DVDBOX  או MAXMOVIES במתנה
 • 100 ₪ מתנה בקנייה מעל 500 ₪ ברשת הום סנטר
 • על כל 600 ₪, 100 ₪ מתנה ברשת ניופאן Outlet
 • 100 ₪ מתנה בקנייה מעל 200 ₪ במחסני תאורה
 • 50 ₪ מתנה בקנייה מעל 150 ₪ ב-Laline
 • גיליון מגזין בניין ודיור מתנה

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת