דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלפון קווי

שירותים מבזק על גבי רשת ה-NGN

בזק משיקה 4 שירותים הניתנים על גבי רשת ה-NGN: שירות מנגינה בהמתנה, שירות Bphone, מרכזיה ביתית ואחסון ברשת. כל הפרטים בפנים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

שירותים על גבי רשת ה-NGN

בזק מציעה 4 שירותים נוספים הניתנים על גבי רשת ה-NGN: שירות מנגינה בהמתנה, שירות Bphone, מרכזיה ביתית ואחסון ברשת.

שירות מנגינה בהמתנה

שירות שעד כה הכרנו רק בסלולר, מושק בבזק לטלפון קווי. השירות מאפשר השמעת שיר בהתאם לבחירת הלקוח במקום צליל החיוג הרגיל כאשר ממתינים למענה.

עלות: חודש ראשון התנסות ללא תשלום. החל מהחודש השני 6.90 ש''ח לחודש. השירות ללא התחייבות וניתן להתנתק בכל עת.

Bphone

שירות חדש המהווה אפשרות נוספת לשימוש בקו הביתי, עם מספר זהה למספר הטלפון של הלקוח בבית (או במשרד). ניתן לבצע שיחות בו זמנית, גם מהבית וגם מהמחשב בזהות אותו המספר. במידה ואין מענה בבית לאחר 7 צלצולים, תעבור השיחה ישירות למחשב, והלקוח יוכל לקבל את השיחה בכל מקום בו הוא נמצא ללא כל עלות. לבעלי מכשירי אייפון ולבעלי מחשבים ניידים, ניתן להתקין את אפליקציית Bphone על המכשיר ולהשתמש בו כקו טלפון קווי לכל דבר ובעלויות של קו טלפון בזק.

כעת מאפשר השירות גם לשלוח SMS ממכשירי הסמארטפון בתעריפי בזק. חבילה של 1000 הודעות במחיר חודשי של 5.90 ש"ח או 2000 הודעות בתשלום של 9.90 ש"ח לחודש.

עלות ותנאים: על מנת ליהנות משירות זה, ללקוח צריך להיות קו טלפון קווי של בזק (אין צורך להיות לקוח של בזק גם באינטרנט). בשלב זה, אין תשלום דמי התקנה או תשלום חודשי קבוע.

מרכזייה ביתית

שירות זה מאפשר לקיים 3 שיחות בו זמנית על גבי קו טלפון אחד ולהעביר שיחות בין השלוחות. השירות פועל באמצעות נתב אלחוטי תקן N מסוג Thomson המרכז את כל שירותי הטלפוניה והאינטרנט של בזק יחד.

עלות ותנאים: דמי התקנה 99 ש''ח חד פעמי, 10 ש''ח לחודש לפי שיטת חיוב זיכוי (24.90 ש''ח לחודש עבור הנתב והחזר של 14.90 ש''ח). בהתחייבות ל-24 חודשים.

ניתן להצטרף לשירות ללקוחות בעלי אינטרנט החל ממהירות 2.5 מגה ומעלה.

אחסון ברשת Netdisk

שירות זה מאפשר שמירה וגישה לקבצים מכל מחשב בכל מקום על ידי ממשק נוח בשפה העברית. כן השירות מאפשר אחסון בנפח של עד 2GB ללא תשלום ואילו מנפח 10GB בעלות של 10 ש''ח בחודש, 15GB בעלות של 15 ש''ח בחודש ועד 20GB בעלות של 20 ש''ח בחודש, זאת ללא התחייבות.

ניתן להפעיל את השירות מכל דפדפן אינטרנט, ובנוסף השירות כולל גם תוכנה המותקנת על גבי המחשב האישי ומאפשרת לגבות קבצים באופן אוטומטי. כמו כן, השירות מאפשר לשתף אחרים בקבצים באופן סלקטיבי, כך שניתן לשתף חברים ומשפחה בתמונות ובסרטונים משותפים.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלפון קווי

תגובות