דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

"כמהזה?" – מי אנחנו?

כמה פעמים נשבעתם לעצמכם שבפעם הבאה שתסגרו עסקה עם אחת מחברות התקשורת בישראל, תבדקו טוב-טוב מה הן באמת מציעות באותיות הקטנות שבמסמכיהן?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

"כמהזה?" – מי אנחנו?

כמה פעמים נשבעתם לעצמכם שבפעם הבאה שתסגרו עסקה עם אחת מחברות התקשורת בישראל, תבדקו טוב-טוב מה הן באמת מציעות באותיות הקטנות שבמסמכיהן? וכמה פעמים הפרתם את השבועה הזאת ואכלתם לעצמכם את הלב כשהחבר הטוב סיפר לכם על המבצע של אחת המתחרות, שלו רק הייתם קצת יותר ערניים ומעודכנים וקוראים בין השורות, שביעות הרצון שלכם הייתה נוסקת לפחות כמו זו שלו?

לפני כארבע שנים עלה לרשת מנוע חיפוש חדש וייחודי, אשר מטרתו הוא להגדיל לכם את הכוכביות הקטנות בכל הקשור להשוואת השירותים והמחירים שמעניקות לצרכן חברות התקשורת בישראל. כמה זה?  (www.kamaze.co.il)מרכז תחת קורת גג אחת את כל הנתונים, הפרטים, ההשוואות וההסברים הנדרשים עבור הצרכן בבואו לבחור בשירות תקשורת כלשהו, בחברה הספקית ובמבצע המועדף משלל המבצעים המוצעים בשוק.

האתר עוסק בהשוואת שירותים ומחירים בתחום התקשורת, והוא עורך חלוקה לתחומים וקטגוריות: סלולרי, אינטרנט, טלוויזיה וכבלים, עיתונות כתובה, טלפון קווי נייח, שירותי שיחות לחו"ל ומחו"ל. בכל תחום ניתן למצוא סקירה על כל אחת מן החברות השייכות לתחום וטבלת השוואה המאפשרת להשוות בין מחירי החברות השונות. בכל תחום אף ניתן למצוא תתי תחומים, לדוגמא: בתחום הסלולר קיים תת תחום של מכשירים סלולריים בו מוצג מידע לגבי המכשירים השונים, ניתן לעיין במכשירים על פי חברה סלולרית או על פי יצרן.

תחום התקשורת הוא סבוך ביותר להתמצאות הצרכן, עמוס פרטים ופרמטרים שקשה לכמתם ולהשוותם. בנוסף, הוא מאופיין בהיותו צורך יומיומי של מרבית אזרחי המדינה. כדי שיוכל לחסוך בכסף וגם להרגיש מרוצה, על הלקוח לדעת לקרוא את כל האותיות הקטנות, להבין ולהשוות. מאחר שבעולם המודרני האנשים לא סובלים מעודף זמן פנוי, כל צרכן יעדיף שמישהו יעשה עבורו את העבודה. הפורטל כמה זה? הרים את הכפפה. הוא מסייע להתמצאות הצרכן בסבך המבלבל, משמש לו מורה נבוכים ועוזר לו לחסוך בכסף ובזמן. במקביל הוא מהווה כלי המחנך לצרכנות מושכלת ונבונה.

הפורטל הידידותי והאסתטי בנוי מרובדים שונים ולכן כל הלקוחות הפוטנציאליים יכולים ליהנות ממנו - אלה המבקשים להסתפק בשורה התחתונה הפרקטית, יוכלו למצוא את החברה או המבצע העדיפים מבחינתם, ומי שמעוניין לקבל תמונה רחבה יותר, יוכל להעמיק בכל המידע הרלוונטי הקיים. האתר מאפשר השוואות שונות בין סוגי המסלולים בתוך המדיה ובנוסף, מוקדש בו מקום נרחב לסקירות, תגובות הגולשים וחוות דעת.

באמצעות האתר ניתן ליצור קשר מיידי עם נציגי המכירות של החברות (ע"י השארת פרטיכם באתר או ביצוע שיחת חינם דרכו) ובנוסף מוצעים מבצעים מיוחדים ובלעדיים לגולשים באתר.

השאלה: למה צריך את אתר "כמהזה?" למה זה טוב???

(על השאלה יש לענות כתגובה לפוסט המבצע בעמוד הפייסבוק http://www.facebook.com/pages/kmhzh/170500338273, שלושת התגובות שיזכו להכי הרבה like יזכו בארוחת בוקר זוגית באדיבות אתר אקסטרא בונוס - שוברי מתנה)

לתקנון

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת