דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

לא רק ורוד: סלולריים מומלצים לנשים

למעט שינוי הצבע, היום קשה למצוא טלפונים שפונים לקהל הנשי. חיפשנו ומצאנו: אילו טלפונים בארץ ובעולם מתאימים לנשים? ynet בשיתוף "כמה זה?"

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

לא רק ורוד: סלולריים מומלצים לנשים

27.06.10 ליאת נחום ו- ynet

למעט שינוי הצבע, היום קשה למצוא טלפונים שפונים לקהל הנשי. חיפשנו ומצאנו: אילו טלפונים בארץ ובעולם מתאימים לנשים?

אינסוף מכשירים ודגמים, גאדג'טים לרוב, עמוסים לעייפה בתכונות, פיצ'רים, שכלולים, חידושים והפתעות וכמעט כולם פונים לגברים, או לכלל הלקוחות במקרה הטוב. אם עד לפני כמה שנים עוד התייחסו לפלח הנשי וראו בו שוק נחשק, הרי שהיום בקושי תמצאו מכשירים שפונים ספציפית לקהל הנשי בארץ - למעט שינוי צבע המכשיר.

להבין את המוח הנשי

אך דווקא היום הקהל הנשי מתעניין ומעורה הרבה יותר. נשים מגלות עניין רב בטכנולוגיה, רוכשות מוצרי טכנולוגיה כמעט כמו הקהל הגברי, אינן חוששות להתעסק בהם ובתפעולם. ואם על הדרך המכשיר גם מעוצב בצורה שונה ובעל צבע שונה נשחור/לבן המוכרים ובעל טאצ' נשי ייחודי, הוא בכלל יהיה מושלם, אבל לא על הצבע ייפול דבר ברכישה.

לרוב, גברים מתייחסים למוצר טכנולוגי כאל סמל סטטוס, חשוב להם השם, המותג, וגם שיהיה הגאדג'ט הכי חדיש. לעומתם, נשים בעיקר תתפעלנה מיכולות המוצר, איך התכונות שלו יעבדו בשבילן הכי טוב ואיך הן תוכלנה לייעל את זה לטובתן בעידן של ניהול תובעני של בית, קריירה ומשפחה. עוד חשוב שהמוצר יהיה נוח וידידותי להפעלה. עניין החדשנות והמותג פחות נחשב בעיני נשים.

אם בעבר מכשיר נשי נחשב כמכשיר דק או פשוט והעיקר שיהיה בעל צבע ורוד או אדום, היום הקריטריונים השתנו מאוד. נשים יחפשו מכשיר שנראה אלגנטי, מתקדם, אם צבעוני ובעל טאצ' נשי מה טוב. מכשיר שיוכל להתאים ליציאה בערב או לאירוע, שיהיה תואם לתיק או לארנק או אפילו לצבע הבגד.

תכונה נוספת היא ה- GPS. אט אט, נשים מתחילות להבין את היתרונות הגלומים בה, ויותר ויותר משתמשות בפונקציה זו ועצמאיות בדרכים.

אז מה מצאנו?

מאז שיתוף הפעולה של חברת פלאפון עם שלי גפני וחברת מאדינה מילאנו בקמפיין לשיווק טלפון נוסטלגי (למי שלא זוכר: מוטורולה V3 בצבע וורוד), לא נראו כאן עוד שיתופי פעולה בסגנון זה.

בארץ בכלל מאוד קשה למצוא גאדג'טים ומכשירי סלולר המיועדים לנשים ושהם מוצגים כנשיים מלכתחילה.

חשוב להבין כי כיום רוב המכשירים המוצעים מיועדים לשני המינים, וזאת בעיקר בגלל צמצום הפערים בצרכים של גברים ונשים.  בשיתוף אתר "כמהזה", בחרנו עבורכן, הגולשות מכשירים שמומלצים ויכולים להתאים לקהל הנשי. חשוב לומר כי גם בדגמים שאותם בחרנו ייתכן שהצבע הרצוי לא יהיה בנמצא, אלא הצבעים הרגילים של שחור/לבן/אפור.

סמסונג Magic Touch

בחרנו בו עבור אשת הקריירה הסטייליסטית. עיצוב, סגנון, פונקציונליות ותכונות מתקדמות. צבע לבן מבריק עם פאנל אחורי מאוייר, אפשרות לנעילת הטלפון אם הילדים משחקים בו, ממשק טאצ'וויז המאפשר גישה מהירה לתפריט יישומים שימושיים, תפעול נוח וקל להבנה, מתקדם טכנולוגית, וזמן המתנה ארוך יחסית: 156 שעות.

עלות בחברות הסלולר: בין 2,156.40 – 2,484 שקל לפני החזרים

עלות בחנויות פרטיות: בין 1,302-1,999 שקלים

סוני אריקסון T707

 

בחרנו בו עבור אשת החברה, בשל עיצוב, צבע, סגנון, פונקציונליות.

עוצב בעזרתה של הטניסאית המובילה מריה שרפובה,זהו  מכשיר אופנתי, עם מגוון צבעים משתנה, אפקט אור של נצנצים, קל לתפעול והבנה, ואפקטים של תאורה משתנה.

עלות בחלק מחברות הסלולר: בין 1,976.40 – 2,124 שקלים לפני החזרים

עלות בחנויות פרטיות: בין 894-1,160 שקלים

סוני אריקסון HAZEL

 

בחרנו בו עבור האישה המעודכנת והדואגת לאיכות הסביבה. בשל היותו ידידותי לסביבה, נוח ומעוצב.

לאישה האקולוגית שאיכות הסביבה חשובה לה אבל בלי לוותר על סגנון ותכונות מתקדמות. הוא בצבע אדום בוהק, מותאם לאחיזה בכף היד, עשוי פלסטיק ממוחזר, גישה נוחה ופשוטה ליישומים שימושיים ועמיד בפני נתזי מים.

עלויות: טרם נקבעו.

נוקיה 3710 fold

בחרנו בו עבור האישה האלגנטית עם הסגנון הקלאסי. הוא בעל עיצוב אלגנטי, נוחות ופשטות. מכשיר צדפה שקיים גם בצבע ורוד, עיצוב דק ואלגנטי, מראהו מעט מטעה כי למרות היותו אלגנטי וסולידי, הוא בעל תכונות מתקדמות יחסית, נוח ופשוט לתפעול.

עלות בחברות הסלולר לפני החזרים: בין 2,156 ל- 2484 שקלים.

עלות בחניות פרטיות: בין 839-1,499 שקלים.

נוקיה E75

בחרנו בו עבור אשת הקריירה המעודכנת. זהו טלפון חכם לאנשי ונשות עסקים, לנשים בעיקר יתאים הצבע האדום הנועז המושלם להשלמת לוק מעודכן, במכשיר שלל תכונות מתקדמות ביותר לנשות עסקים הכולל, גלישה וקבלת איי מיילים, זמן שיחה מרובה ועוד

עלויות: 2,876 בפלאפון לפני החזרים.

עלות בחנויות פרטיות: בין 1,722-2,900 שקלים.

מוטורולה i877 או מוטורולה i776

 

זוהי בחירה עבור מישהי עם סגנון פשוט יותר עד צעקני.

I877 הוא מכשיר צדפה עם סקס אפיל של מכונית פרארי, מגיע בגווני אדום לוהט או שחור בוהק. הוא אמנם מגושם מעט ובעל מראה וצבע צעקני יחסית למכשירי סלולר. גימיק: פומית המכשיר נפתחת ע"י לחיצת כפתור ולא פתיחת הצדפה. אין תכונות מתקדמות רבות, אך לשיחות ו-SMS הוא מתפקד יפה.

I776 הוא עבור אישה פשוטה, שחשוב לה נוחות מכשיר צדפה בצבעי אפור סגול, מכשיר חזק ועמיד, בעל רמקול חזק. 

יתרון למכשירים אלו: ווקי טוקי, בלחיצת כפתור אפשר לקרוא לבעל/בן זוג/ילדים ללא צורך בחיוג והמתנה למענה (בהנחה שגם להם יש מכשיר מוטורולה תומך בווקי טוקי)

עלויות: המכשירים נמכרים ברשת מירס.

עלות: I778 - כ-1,800 שקלים. I776 - כ-1,000 שקלים.

*כל העלויות המופיעות בחנויות פרטיות נלקחו מאתר "זאפ ".

בחו"ל: יותר נוצץ, יותר יקר

בחו"ל מצאנו מכשירים ייעודים מראש הפונים לקהל הנשי, הם מעוצבים כיהלום, ב"צבעי נשים", בעלי תכונות ספציפיות לנשים ומוצגים כך. בחו"ל הטרנד פורח, בארץ פחות. אגב, מחירי המכשירים בחו"ל הינם גבוהים למכשירים אלו. אין ספק שמבחינה חיצונית המכשירים נראים מיוחדים ומעוצבים.

סמסונג DIVA S7070, S5150

 

קולקציית מכשירי דיווה עוצבה במיוחד לקהל הנשי, והם נחשבים מכשירים נשיים. המכשירים משדרים אלגנטיות ויוקרה ובעלי תכונות המאפשרות לחדד תמונות באופן אמנותי, יש גם אופציה להכנת רשימת קניות והם מגיעים בצבעי שחור או לבן.

מכשירים אלו הושקו בחו"ל בלבד ולא זמינים בארץ. 

סוני אריקסון Jalou דולצ'ה וגאבנה

 

מכשיר שעוצב ע"י דולצ'ה וגאבנה עבור חברת סוני אריקסון. הוא נראה ונחשב לסלולרי נשי, הדולצ'ה הוא מכשיר צדפה בעל מראה וחזות יוקרתית כשל יהלום, ונגיעות של זהב בלחצנים.

תכונה שימושית היא שהמסך הופך למראה קטנה, המכשיר אינו בעל תכונות מתקדמות מאוד, אך הוא משלים מראה, אביזר אופנה נטו. מכשיר זה הושק בחו"ל בלבד בחלק ממדינות אירופה.

מחירו: כ-300 אירו

נוקיה 6700 סלייד

 

מכשיר סליידר חדש ומעוצב אשר עתיד להיות מושק בישראל בקרוב. עם מצלמת חמישה מגהפיקסל איכותית המצוידת בעדשת Carl Zeiss ואפשרות העלאת תמונות ווידיאו לאתרי תוכן היישר מהמכשיר. גם במכשיר זה יש תכונות מתקדמות.המכשיר מגיע במגוון צבעים מיוחדים כגון: טורקיז, ורוד, סגול, אדום וירוק.

עלות: כ- 190 יורו

עלות חנויות פרטיות בארץ: כ- 1,500 שקלים

מוטורולה FLIPOUT

 

מכשיר סמארטפון בצורת קוביה, מבוסס פלטפורמת אנדרואיד 2.1, מגיע בשלל צבעים מדליקים, עיצוב צעיר וקליל, מתאים גם לנשים צעירות ומעודכנות, מסך מגע מרובע, בעל שלל תכונות מתקדמות.

מחיר: טרם ידוע

השוס: מוטורולה AURA (גם בארץ)

 

מכשיר עשוי מטיטניום תעופתי עם תצוגה עגולה, יחידי במינו בעולם וכיסוי זכוכית העשוי קריסטל כמו בשעוני היוקרה. הוא נפתח בתנועה סיבובית, ואין ספק כי העיצוב מדהים ויוקרתי מאוד ומשווה חזות של תכשיט.

פרט לעיצוב שאר התכונות של המכשיר הינן תכונות רגילות.

מכשיר כזה עולה מעל $1,000 וניתן לרכוש אותו דרך אתר מוטורולה ישראל לעשירות (ועשירים). מאוד.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

תגובות