דלג לתוכן

מגזינים לנשים

בא לכן לפנק את עצמכן במנוי למגזין? מחפשות רעיון מקורי למתנה לחברה? "כמהזה?" אסף את כל הפרטים והמחירים על מגזינים לנשים בישראל, כדי לעזור לכן לבחור.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מגזינים לנשים

עיתונות נשים הייתה קיימת בישראל כבר ב1934, טרום הכרזת המדינה, וממשיכה את פועלה גם כיום, עם מגוון מגזינים שונים היוצאים אחת לשבוע כמו: "לאשה", אחת לשבועיים ואחת לחודש כמו: "נשים" ו"פנימה". מגזינים אלה, מהווים גורם שנותן מרחב ובמה לנשים ומאחד אותן לכדי קהילה אחת. דרך הכתוב, הנשים, יכולות להזדהות עם התוכן במדורים, לקחת השראה מראיונות, מגיבורות השער וכדומה, כשאחת התחושות (מיני רבות) שיכולה לצוף בעת הקריאה היא שהן לא היחידות שעוברות חוויות שונות במהלך החיים, שיש עוד נשים שעוברות את מה שהן עוברות. 

אל תתנו לאחרים להטעות אתכן, עולם העיתונות הנשית אינו שטחי כפי שלעיתים הוא מוצג. התכנים המפורסמים מגוונים ונוגעים בעניינים שונים החל מיופי ואופנה, ילדים ומשפחה, סקס וזוגיות, רכילות, עצות, אוכל, תיירות, עיצוב, בישול ועד לקריירה וחברה, אמונה, בריאות וכדומה. בנוסף, עם השנים ובהתאם לעת בה אנחנו נמצאות, ככל שמתפתח השיח על נשים, נשיות מהפכות ומודרניזציה, יש מגזינים המתאימים עצמם לתקופה (כל אחד לפי ראות עיניו) וניתן למצוא כתבות עומק שונות המציגות נושאים שעל סדר היום וכתבות שער המבטאות העצמה נשית ושבירת סטריאוטיפים. 

כל אישה יכולה למצוא את המגזין המתאים לה לפי טעמה האישי, המגזינים נבדלים זה מזה בעובי ובסגנון כתיבה והבחירה תתבסס בעיקר על טעמכן האישי, לכן, ניתן לבקש מהחברות לקבל מגזין לדוגמא, כדי להחליט במה לבחור, לא תמיד מאפשרות אופציה כזאת, אבל מומלץ לנסות.

מנוי למגזין יכול להיות כפינוק אישי (שתמיד מגיע לכולנו), מתנה מקורית לחברה, פעילות קריאה מגבשת עם המתבגרת וכדומה. לכן, אתר "כמהזה?" אסף עבורכן את כל הפרטים והמחירים על מגזינים לנשים בישראל, כדי לעזור לכן לבחור.

מחפשים מגזין לילד? לחצו על הקישור למעבר לסקירת מגזינים לילדים.

מגזין חודשי לנשים

ירחון
מגזין נשים
מתנת הצטרפות בהתחייבות לשנה
מנוי משולב עם מגזין "אותיות וילדים" ב-66 ש"ח
32.00 לחודש

מגזין לייפסטייל חודשי לנשים

ירחון
מגזין לייפסטייל
29 ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה
4 חודשים ב-25 ש"ח לחודש ואח"כ 39 ש"ח לחודש!
29.00 לחודש

תגובות