דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות לחו"ל

מבצעי שיחות לחו"ל מיוחדים לשנה האזרחית החדשה

nrg מעריב בשיתוף עם אתר "כמהזה?" אספו עבורכם את המבצעים המיוחדים לסוף השנה האזרחית ולא שכחו להגדיל את האותיות הקטנות.

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

מבצעי שיחות לחו"ל מיוחדים לשנה האזרחית החדשה

nrg מעריב, 24/12/09

אם גם אתם רוצים להתקשר לחברים מעבר לים ב-31 בדצמבר ולאחל להם "Happy New Year", כדאי לדעת מה היא הדרך המשתלמת ביותר לביצוע השיחה. nrg מעריב ואתר "כמהזה?" ריכזו עבורכם את מבצעי החיוג לחו"ל השונים וגם את הקאטצ' שבחובם

מתוך הנחה שאתם רוצים לאחל Happy New Year לחברים בחו"ל, יוצאות ספקיות השיחות לחו"ל במבצעים מיוחדים, הכוללים מאות דקות חינם ותעריפים זולים אפילו יותר משיחות בארץ. אולם, כדי לא לזכות בסוף החודש בחיוב גבוה במיוחד, נדרשים הלקוחות לשמור על ערנות ולוודא גם את הפרטים הקטנים.

כדי להימנע ממצב אשר ישאיר אתכם עם חור בכיס ועם מצב רוח נרגן במיוחד, nrg מעריב בשיתוף עם אתר "כמהזה?", האתר להשוואת מחירי תקשורת, אספו עבורכם את המבצעים המיוחדים לסוף השנה האזרחית ולא שכחו להגדיל את האותיות הקטנות.

תלוי בסוג לקוח

באופן כללי, כשמחייגים לחו"ל לכל החברות יש שלושה טווחי תעריפים: מחירון ללקוחות מזדמנים, מחירון ללקוחות מנויים ומסלולים ללקוחות מנויים.

לקוחות מזדמנים הם לקוחות שלא יצרו קשר עם החברה ופשוט השתמשו בקידומת החברה (018, 013, 012, 014) כאשר חייגו לחו"ל. לקוחות אלה ישלמו את המחיר היקר ביותר. למשל, כ-1.90 שקלים לדקה לארה"ב.

לקוחות מנויים הם לקוחות שלא בחרו מסלול מסוים באותה החברה, אך קו הטלפון שלהם משויך אליה. מחירי הלקוח המנוי נמוכים מאלה אשר משלמים לקוחות מזדמנים, אך גבוהים משמעותית מאלה המשלמים לקוחות אשר השתייכו למסלול מסוים. לדוגמה, כשקל לדקה בחיוג לארה"ב.

לעומת זאת, לקוחות מנויים במסלול - כאלה שהתחברו למסלול של אחת החברות - ישלמו את התעריף הנמוך ביותר - כ-20 אגורות בחיוג לארה"ב ואף פחות מכך, תלוי במסלול.

עם זאת, יש לקחת בחשבון כי בחלק מהמסלולים יש דמי מנוי שמגיעים עד לעשרה שקלים בחודש. לכן, אם אתם מדברים דקות ספורות בחודש, יתכן שהמסלול ללא דמי מנוי ישתלם לכם יותר בחישוב הכולל, גם אם התעריף לפי דקה יהיה יקר יותר.

לכבוד החגים

לצד כל אלה יש את "מבצעי החגים", במסגרת מבצעי החגים החברות מורידות את דמי המנוי, מורידות את התעריף לדקה ונותנות דקות חינם. מחירים נמוכים כאלה תוכלו למצוא בסוף השנה האזרחית, ביום האישה הבינלאומי, בפסח ובראש השנה.

כל מבצעי סוף השנה האזרחית הם ללא התחייבות וללא דמי מנוי. אם אתם לא מעוניינים להתחייב לחברה ורק מחפשים מבצע לרגע - דעו שמכל המבצעים האלה ניתן להתנתק בכל עת באמצעות שיחת טלפון לחברה.

ההטבות והתעריפים תקפים בחיוג לטלפונים נייחים בלבד, כאשר בחיוג לארה"ב וקנדה הם תקפים גם בחיוג לניידים. אם תחייגו מהנייד לחו"ל, תשלמו גם את תוספת זמן האוויר הרגילה של המפעילה הסלולרית שלכם.

כדי לקבל את המבצעים עליכם להירשם אליהם במוקד המכירות של החברה. תתבקשו לתת כרטיס אשראי גם אם תירשמו למבצע עבור דקות החינם בלבד ותתנתקו מיד אחרי מועד סיומן.

"יום בשקל"

בזק בינלאומי (014) - "יום בשקל"

במסגרת המבצע "יום בשקל", הלקוח יכול לחייג כמות שיחות בלתי מוגבלת - עד 14 דקות לכל שיחה - ולשלם רק שקל אחד ליום. המבצע תקף ליעדים נייחים במרבית מדינות העולם וביניהן: רוסיה וכל מדינות חבר העמים לשעבר, ארה"ב, גרמניה, קנדה, בריטניה, צרפת,  בלגיה, שוודיה, ברזיל, פרו, הולנד ועוד. המבצע בתוקף החל מה-25.12 עד ה-1.1.2010 כולל. נוסף לכך, המצטרפים למבצע זה יקבלו גם כרית פודרה של ללין בשווי 49.90 שקל מתנה ו-25% הנחה על מגוון מוצרי ללין.

כדאי לשים לב: המחיר לדקה ה-15 בכל שיחה הוא מחיר מחירון של לקוחות מנויים שאינם במבצע, בהתאם ליעד אליו מחייג הלקוח. אמנם אפשר לנתק את השיחה בתום 14 הדקות הראשונות ולחייג שוב, אך אם לא תעשו זאת, התשלום עבור מהדקה ה-15 ואילך בכל שיחה יהיה תשלום יקר יחסית. כמו כן, החל מה-2.1.10 יכול הלקוח לבחור מבצע אחר של בזק בינלאומי, אך אם לא יעשה זאת, ישלם תעריף יקר יחסית של לקוח מנוי שאינו במבצע.

12 אגורות לדקה

סמייל (012) - 12 אגורות לדקה בחיוג לכל מדינות העולם
סמייל מציעה מבצע במסגרתו תעריף החיוג לכל מדינות העולם הינו 12 אגורות לדקה עד ה-31.12.2009 (כולל).

כדאי לשים לב: הלקוח יכול לבחור במועד ההצטרפות איזה מסלול המשך ירצה. אם לא יבחר, מסלול ההמשך האוטומטי של מבצע זה הוא 12 דקות מדי חודש ב-12 אגורות לדקה, ולאחר מכן תעריף של 18 אגורות לדקה - זאת בתשלום חודשי של 6.96 שקלים לחודש.

סמייל (012) - דקות מתנה

מבצע נוסף שמציעה סמייל לקראת הסילבסטר הוא מסלול דקות מתנה: לקוחות חדשים ולקוחות קיימים יקבלו 220 דקות חינם למימוש עד ה-31.12.09.

כדאי לשים לב: מסלול ההמשך האוטומטי של מבצע זה (ללקוחות חדשים) כולל 15 דקות חינם מדי חודש (למשך שנה - סך הכל 180 דקות חינם), תעריף המשך של 16 אגורות לדקה ודמי מנוי של 5.99 שקלים לחודש. לקוח קיים יכול לבחור במסלול זה או להישאר במסלול שלו (אם המסלול שלו כולל כבר דמי מנוי חודשיים) ולקבל את 15 דקות החינם החודשיות ללא מעבר מהמסלול בו הוא נמצא, וללא תוספת תשלום.


200 דקות חינם

נטוויז'ן (013) - 200 דקות חינם עד ה-31.12.09 (כולל)
במסגרת המבצע 013 נטוויז'ן מציעה למצטרפים החדשים וללקוחותיה הקיימים, הטבה של מאתיים דקות שיחה ליעדים נייחים בכל העולם, מרגע ההצטרפות עד ה-31.12.09 (כולל).

כדאי לשים לב: לקוח שלא יתנתק בגמר המבצע יעבור אוטומטית למסלול בו דמי המנוי הינם 5.90 שקלים לחודש. המסלול כולל 13 דקות מתנה בחודש ליעדים שבמסלול. לאחר מכן תעריפים מוזלים יחסית למגוון יעדים נייחים (למשל 21 אגורות לארה"ב וקנדה, 22 אגורות לבלגיה, גרמניה, איטליה, ארגנטינה ועוד). במסלול זה קיימות הנחות גם בחיוג ליעדים במזרח אירופה (למדינות כמו אוקראינה, אזרביג'ן, קירגיסטן, ליטא, לטביה וכו') וגם עבור חיוג לסלולרי במגוון מדינות. למרות שמסלול ההמשך הוא אוטומטי, לא בטוח שזה המסלול המתאים ביותר עבורכם - תלוי לאן וכמה אתם מדברים. אם מסלול זה אינו מתאים לכם, התקשרו לבקש את החלפתו בגמר המבצע. אם לא תתקשרו לבטל או לשנות, בינואר כבר ייגבו מכם דמי מנוי עבור מסלול זה.

"מחירון 18"

אקספון (018) - "מחירון 18"
אקספון מציעה לקראת סוף השנה האזרחית מסלול חדש אשר נקרא "מחירון 18", המאפשר לחייג ל-18 היעדים הנפוצים ביותר בקרב המגזר הרוסי במחירים מוזלים. דמי מנוי חודשיים: 4.90 שקלים. תעריפי חיוג לדוגמא: ארה"ב, גרמניה, בריטניה, צרפת, אוסטרליה - 18 אגורות, רוסיה - 20 אגורות, ליטא - 28 אגורות, גאורגיה - 29 אגורות, אוקראינה- 42 אגורות ועוד. במסלול זה מציעה אקספון הטבה למצטרפים חדשים: 18 דקות חינם בחודש למשך שנה לרוסיה, ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת ואוסטרליה.

כדאי לשים לב: דקות החינם אשר מוצעות במסגרת המסלול תקפות בחיוג ליעדים ספציפיים בלבד ולא לכל יעדי המסלול.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות לחו"ל

תגובות