דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

על מה תרצו שנכתוב?

יש לכם כתבה להציע לנו לכתוב? נושא שתרצו שנבדוק עבורכם? רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם מבצעים רכישה של שירות תקשורת? בשביל זה יש לנו עמוד פייסבוק!

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

על מה הייתם רוצים שנכתוב?

יש לכם כתבה להציע לנו לכתוב? נושא שתרצו שנבדוק עבורכם? רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם מבצעים רכישה של שירות תקשורת? יש לכם עצות בשבילנו? בשביל זה יש לנו עמוד פייסבוק:

"כמהזה?" בפייסבוק

בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו מקשיבים לכם. אתם מספרים לנו על נושאים שמעניין אתכם לדעת עליהם, על בדיקות שתרצו שנעשה, על סקירות שיהיו שימושיות עבורכם- ואנחנו לוקחים לתשומת ליבנו את ההצעות שלכם ומשתדלים לכתוב על הנושאים שאתם מציעים!

בנוסף, כל מי שצריך עצה לפני שהוא סוגר עסקת תקשורת או עזרה בהתמצאות בתוך האתר שלנו: בפייסבוק אנו מייעצים, עוזרים, ועונים על כל השאלות.

בפייסבוק אנו גם מעלים את הכתבות החדשות שלנו, כותבים את אשר על ליבנו ולעתים אף מצ'פרים את חברינו בפייסבוק בהגרלות ופינוקים.

עמוד הפייסבוק שלנו צובר תאוצה, אלפי אוהדים כבר הצטרפו אלינו. אם אתם עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק אז הגיע הזמן להצטרף לחברים של "כמהזה?" בפייסבוק, (לחצו לייק על העמוד הבא:  "כמהזה?" בפייסבוק ), ולהתחיל לשאול, להגיב ולהציע.

אתר "כמהזה?" שם לו למטרה לעודד צרכנות מושכלת ונבונה. באמצעות הפייסבוק אנו מנסים להרחיב את פעילותנו ולפעול למען שיפור מעמד הצרכנים בישראל. הפייסבוק מהווה פלטפורמה נפלאה לשיתוף פעולה מלא בין "כמהזה?" לגולשיו. אנו מקוים שכמות האוהדים רק תלך ותגדל, שיותר ויותר גולשים ישראליים יביעו את תמיכתם באתר ויוכלו להשתמש בו הן לתועלתם האישית והן להגברת כוחנו במאבק למענם.

מחכים לכם שם...

מערכת "כמהזה?"

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  תקשורת

תגובות