דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

האח הגדול חוזרת, נא להתנהג בהתאם!

תוכנית "האח הגדול" חוזרת, ואנו מזכירים לכם כיצד ניתן לצפות בשידורים החיים, כמה זה עולה ואיפה עוד אפשר "לפגוש" תכנים מהתכנית.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

האח הגדול חוזרת, נא להתנהג בהתאם!

12/11/09, "כמהזה?"

השבוע עלתה לאוויר העונה השלישית של האח הגדול. שתי העונות הראשונות של התוכנית זכו לביקורת רבה, חיובית ושלילית ולרייטינג גבוה. כמו שכבר כולנו יודעים, "האח הגדול" אמנם משודרת בערוץ 2 פעמיים בשבוע, אך כאן ממש לא מסתיימת הצפייה שלנו בתוכנית ובתכניה.

התוכנית "האח הגדול" מצולמת 24 שעות ביממה, ויצר המציצנות, שרובנו איננו מצליחים להתגבר עליו, דורש מאיתנו לראות מה קורה בבית בו כלואים המתמודדים גם מעבר לשעות השידור בערוץ 2. לשם כך פתחו שתי החברות – יס והוט, את ערוץ 20 בו ניתן לצפות 24 שעות ביממה ולדעת בדיוק מה קורה בבית המתמודדים בכל שעה ודקה. יש האומרים כי צפייה בערוץ מפרה עבורם את הבדידות, והם מרגישים כאילו מישהו נוסף נוכח איתם בחדר, בוחרים לסדר את ארוחותיהם על פי ארוחות המתמודדים בתוכנית ועוד. זה כמובן אולי קצת מוגזם ואולי גם קצת מופרך אבל זהו אינו המקום לשפוט או לנקוט עמדה. אז למי שמרגיש שהוא חייב להיות מעודכן 24 שעות ביממה, כדאי שידע שבשבוע הראשון לשידור התוכנית יהיה הערוץ פתוח לכולם, לאחר מכן, יעלה הערוץ בשתי החברות 9.90 ₪ לחודש. העונה מצולמת במשך 100 ימים ועל כן, על מנת לצפות בערוץ 20 בכל העונה תשלמו 30 שקלים. רק לשם השוואה, בעונה הקודמת עלה הערוץ 8.90 ₪ לכל העונה, אך העונה כולה הייתה רק 5 שבועות.

למי שזה לא מספיק, חברת הוט מציעה ללקוחותיה "לשדרג" את ערוץ 20 הרגיל, בתוספת של 5 שקלים, ל "האח הגדול"EXTRA – אשר יפעיל פורום טלוויזיוני על גבי מסך הטלוויזיה בערוץ 20 בו יהיה ניתן להגיב בזמן אמת באמצעות השלט בבית. בפורום ניתן יהיה לכתוב תגובות, הערות וטוקבקים ולשתף את כל חברי הפורום בכל רגע נתון. כמו כן, הערוץ מציע משחק אינטראקטיבי הנקרא –EXTRA BALL , קבלת עדכונים מתוך הבית, צפייה בהורוסקופ שבועי מותאם אישית לדיירי הבית, ומילוי שאלון טריוויה נושא פרסים.

דרכי ההצטרפות לערוץ 20:

  HOT Yes
שליחת SMS לא ניתן בשלב זה למספר:  2088 מקישים את הספרות 1020 + ת.ז. של בעל המנוי
מוקדי השירות 6900* 2080*/2086*
ערוץ רכישות באמצעות השלט ערוץ 400 ערוץ 100
אתר החברה באינטרנט לא ניתן בשלב זה מעבר להזמנה

צפייה בשידורים החיים דרך האינטרנט

מלבד רכישת ערוץ 20, נתן לצפות בשידורים החיים גם באתר האינטרנט MAKO ללא תשלום. האתר מציע להוריד סרגל כלים בו תמצאו נגן מתקדם לצפייה ישירה בשידורי "האח הגדול" 24/7 ובכל תכני העונה. מלבד זאת תוכלו ליהנות מצ'אט חי וממערכת קבלת התראות. סרגל הכלי ם של האתר נותן לכם גישה מהירה לפייסבוק שלכם, היצע של משחקים, מגוון תוכניות קשת ועוד.

ומה עם הסלולר?

דרך נוספת לצפות בשידורים החיים של "האח הגדול" היא מהסלולרי, אפשרות זו עדיין אינה זמינה ותפתח בקרוב. כמו כן, תוכלו להוריד תכנים שונים למכשיר הסלולר שלכם כגון: מוזיקת האח  הגדול, סמסטון, נעימת הגמר ועוד. רק אל תשכחו שפעולות אלו עולות לכם כסף והן אינן חינמיות...

אם אתם ממש לא יכולים בלי, ורוצים להיות חברים של התוכנית גם בפייסבוק, אתם מוזמנים להצטרף ל-5000 החברים הקיימים של  "האח הגדול".

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות