דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

הטבות לסטודנטים על החיבור לאינטרנט

לכבוד שנת הלימודים האקדמית החדשה nrg מעריב בשיתוף אתר "כמהזה?", מציגים את המבצעים שמציעות ספקיות האינטרנט לסטודנטים.

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

משתלם להיות סטודנט: כל המבצעים שיחברו אתכם לאינטרנט במחיר מוזל

23/10/09, NRG ו"כמהזה", ליאת נחום

מתבאסים מהשיבה לספסל הלימודים? התנחמו בכך שמתוקף היותכם סטודנטים מגיעות לכם הטבות משמעותיות על חיבור לאינטרנט. לכבוד שנת הלימודים האקדמית החדשה nrg מעריב בשיתוף אתר "כמהזה?", מציגים את המבצעים שמציעות החברות השונות. אם אתם סטודנטים, הכתבה הבאה עשויה לחסוך לכם זמן, אנרגיה וכמובן – כסף.

השנה האקדמית נפתחה בתחילת השבוע ומאות אלפי סטודנטים שבו לספסל הלימודים. nrg מעריב בשיתוף אתר "כמהזה?", האתר להשוואת מחירי תקשורת בישראל, ריכזו עבור רוכשי ההשכלה את כל המבצעים שיוזילו את עלויות החיבור לאינטרנט.

חיבור לאינטרנט מצריך גם חיבור לספק (בזק בינלאומי, 012 סמייל, 013 נטוויז'ן, 018 אקספון, אורנג') וגם חיבור לתשתית (בזק או HOT). לרוב המרכיב היקר ביותר הינו החיבור לתשתית, אך בדירות מושכרות רבות שכר הדירה כבר כולל את התשלום הזה. במקרים אחרים התשלום לתשתית הוא חלק מחבילה משולבת שכוללת גם את הקו הטלפון ו/או את הטלוויזיה.

את התשתית והספק אפשר לרכוש בחבילה משולבת המכונה "בנדל". מחיר חבילת בנדל במהירות 2.5 מגה נע בין 90 ל-120 שקל בחודש. אולם, גם אם באופן עקרוני חבילות הבנדל זולות יותר מתשלום בנפרד עבור תשתית וספק, לא כך הדבר כשמדובר בסטודנטים. ברוב המקרים, ישתלם לסטודנט לשלם עבור כל שירות בנפרד במחירי ההנחה המשמעותיים שמציעות ספקיות האינטרנט. המחיר הכולל עשוי להיות נמוך מזה של חבילת הבנדל.

מחיר תשתית בלבד ללקוחות חדשים נע בין 54 ל-80 שקל בחודש, תלוי בחברת התשתית ובמוצרים האחרים שתרכשו ממנה. חברות התשתית לא מציעות מבצעים מיוחדים לסטודנטים, ובאופן כללי יותר קשה לקבל הנחות מהן. אם בכל זאת חשוב לכם לשלם פחות לחברת התשתית, אולי כדאי לכם לבחור במהירות 1.5 מגה. אם אתם לא מרבים להעלות ולהוריד סרטים למחשב או לצפות באמצעותו בתוכניות וסרטונים, סביר להניח שמהירות זו תספיק לכם, ומחיר התשתית יהיה נמוך יותר.

חיסכון של 300-120 שקל בשנה

השוואת המחירים שמציעות ספקיות האינטרנט לסטודנטים הבוחרים חבילה של 2.5 מגה, מגלה כי סטודנטים אכן זוכים למחירים זולים מאלו המקובלים בשוק. המחירים המקובלים לספק אינטרנט במהירות 2.5 מגה נעים בין 55-33 שקל בחודש. ההצעות המוצעות לסטודנטים עשויות לחסוך להם בין 300-120 שקל בשנה.

את ההצעה המשתלמת ביותר מציעה 018 אקספון - 24.75 שקל לחודש. מחיר זה זהה גם למחיר שיקבל לקוח רגיל. הבאות בתור אחריה הן 012 סמייל ו-013 נטוויז'ן עם קרוב ל-30 שקל בחודש, מחיר נמוך משמעותית ממחיר לקוח רגיל. שווי ההטבה לסטודנט ב-013 היא 20 שקל וב-012  - 25 שקל בחודש.

הדילים של בזק בינלאומי ואורנג' משתלמים פחות: מחיר סטודנט באורנג' זהה למחיר לקוח רגיל ועומד על 35.25 שקל. בזק מציעה לסטודנט מחיר של 39.90 בחודש, רק עשרה שקלים פחות מלקוח רגיל.

להלן פירוט המבצעים: בזק בינלאומי – תשלום חודשי קבוע של 39.90 שקל בחודש בהתחייבות לשנה. 013 נטוויז'ן – חצי שנה ראשונה בתשלום חודשי של 9.95 שקל בחודש. חצי שנה נוספת בתשלום חודשי של 49.95 שקל בחודש, בהתחייבות לשנה.

012 סמייל – שלושה חודשים ראשונים חינם. לאחר מכן, תשלום חודשי של 39.90 שקל בחודש, התחייבות לשנה.

אורנג' – שלושה חודשים ראשונים חינם. ואחר מכן תשלום חודשי של 47 שקל בחודש בהתחייבות לשנה. המצטרפים בנוסף גם לטלפון קווי, יקבלו רשת ביתית אלחוטית. בתחייבות ל-24 חודשים תקבלו שישה חודשים ראשונים באינטרנט חינם.

018 אקספון – שלושה חודשים ראשונים חינם. לאחר מכן, תשלום חודשי של 33 שקל בחודש, בהתחייבות לשנה. מי שמעדיף לא להתחייב לשנה יכול לשלם 33 בחודש, בלי לקבל את ההטבה של שלושה חודשים חינם.

מחברת  אקספון נמסר בתגובה: "018 אקספון הינה חברת התקשורת היחידה המאפשרת חיבור לאינטרנט במחירים הזולים ביותר בארץ ללא התחייבויות. החברה דוגלת במתן מחירים זולים לכולם כל הזמן וללא התחייבויות. אנו מאחלים לכל הסטודנטים שנת לימודים טובה ומוצלחת ומזמינים אותם  ליהנות גם הם משירותי התקשורת האיכותיים והזולים שלנו".

חברת נטוויז'ן: "עם תחילת שנת הלימודים האקדמית, מציעה 013 נטוויז'ן מבצעים בעלות משתלמת ואטרקטיבית לסטודנטים, כחלק מאסטרטגיית החברה להציע ללקוחות חדשים וקיימים אפשרות ליהנות במרחק נגיעה משירותים מתקדמים המתאימים לצרכיהם. מוקדי השירות של החברה פועלים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע והחברה מציעה ללקוחותיה, וביניהם סטודנטים רבים, גם מגוון של מוצרים משלימים כמו מדפסות, כונני גיבוי, מחשבים ועוד במחירים משתלמים".

חברת סמייל: "012 סמייל מקפידה לאורך השנה, להקדיש את מרב תשומת הלב ללקוח, תוך מתן הטבות ותוכניות משתלמות במיוחד. עם פתיחת שנת הלימודים, מפנה החברה זרקור אל עבר הסטודנטים ומציעה להם חבילת גלישה אטרקטיבית במיוחד. בנוסף, משלימה החברה את החבילה עם מבצע כדאי למחשב נייד. אנו מאחלים לכל הסטודנטים שנת לימודים פורייה ומהנה.

בזק בינלאומי: "קהל הסטודנטים הינו קהל חשוב מבחינתנו הן בהיבט מעורבותו העמוקה בעולם האינטרנט, והן בשל רצונו והרעב הקיים בו לפיתוחים ולטכנולוגיות חדשות. לפיכך, אנו מקפידים להשקיע בו לאורך כל השנה ובפרט בתקופה זו. עם פתיחתה של שנת הלימודים התאמנו עבור ציבור זה חבילת תקשורת המשלבת שירות אינטרנט מתקדם ומוצר טכנולוגי איכותי במחיר משתלם. אין לנו ספק כי הסטודנטים ימצאו בה מענה לצרכיהם".    

חברת פרטנר: "אורנג' מקפידה להעניק הצעות מגוונות ואטרקטיביות לקהל הסטודנטים בכל תחומי פעילותה – בסלולר, בעולם המחשבים הניידים, באינטרנט הביתי ובטלפון הקווי".

אינטרנט, לפטופ ומה שביניהם

בין ההטבות הנוספות שמציעות החברות אפשר למצוא דילים לרכישת טלוויזיות, לפטופים, קווי טלפון ועוד. בבזק בינלאומי, למשל, ניתן לרכוש בעלות מוזלת מחשב נייד מיני-לפטופ של חברת LG או טלוויזיית LCD 32 אינץ' של חברת Haier, בתוספת תשלום חודשית של 50 שקל בחודש למשך 36 חודשים. כלומר: אינטרנט + מחשב נייד או טלוויזיה במחיר חודשי של 89.90 שקל בהתחייבות לשלוש שנים.

גם 012 סמייל ואורנג' מציעות חבילות הכוללת לפטופ. בסמייל תוכלו לרכוש מחשב נייד LG בעלות חודשית של 95 שקל בחודש למשך 36 חודשים. ההתחייבות לאינטרנט הינה לשנה בלבד. בנוסף מציעה החברה נתבים בעלות מוזלת. באורנג' מציעים מחשב נייד של חברת HP + מודם סלולרי USB + חבילת גלישה של 5 ג'יגה בחודש החל מ-99 ועד 299 שקל בחודש למשך 36 חודשים, בהתאם לבחירת יצרן ודגם המחשב.

בנטוויז'ן מציעים אינטרנט במהירות 1.5 מגה + קו טלפון ביתי למשך חצי שנה חינם. המסלול כולל 200 דקות שיחה לכל היעדים הנייחים ללא תוספת תשלום. עלויות מעבר ל-200 דקות: 12 אג' לדקה לכל הנייחים, 34 אג' לדקה לניידים. בתום חצי שנה התשלום החודשי יהיה: 74.90 שקל החודש. בהתחייבות לשנה. התקנת נקודה ראשונה – חינם. yes ו-HOT מציעות גם הן מבצעים מיוחדים לסטודנטים. הוט מציעה מבצע טריפל הכולל טלוויזיה במסלול הבסיס + שלוש חבילות, קו טלפון במסלול לייט ותשתית אינטרנט במהירות 1.5 מגה, בעלות חודשית של 249 שקל בחודש, בהתחייבות לשנה. בנוסף, תקבלו את שירות ה-VOD מתנה חינם למשך שנה. חברת יס מציעה מבצע חבילת הבסיס + הסרטים + חבילה נוספת לבחירה בעלות של 209 שקל בחודש, בהתחייבות למשך שנתיים.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

תגובות