דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות לחו"ל

שיחות לחו"ל: השוואת מבצעי ראש השנה

ynet ו"כמהזה?" אספו את מבצעי חברות השיחות לחו"ל לראש השנה. המבצעים כוללים דקות חינם ותעריפים נמוכים מאוד, אבל יש גם כוכביות.

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

שיחות לחו"ל: השוואת מבצעי ראש השנה

17.9.09, סתיו יפה ומירב קריסטל, ynet

כמה מהחברות המציעות שיחות לחו"ל מעניקות לכם דקות שיחה חינם לכבוד החג. אבל אם לא תתנתקו בזמן, תחויבו בדמי מנוי ובתשלום לדקות שיחה. מהו המבצע הטוב ביותר עבורכם?

ראש השנה חל בסוף השבוע הזה ואם יש לכם מכרים ובני משפחה בחו"ל לא מן הנמנע שתרצו לאחל להם שנה טובה. אז נכון שישנן היום דרכים רבות לאחל איחולים ליושבי הגולה - אימייל, פייסבוק וסקייפ בין היתר. אבל רובנו עדיין משתמשים בדרך

הנושנה- טלפון 

חברות השיחות לחו"ל נערכו לשבוע הזה עם מבצעי שיחות לחו"ל, שיאפשרו לכם לחייג בחינם לגמרי או בעלות של פחות משיחה מקומית. ynet ו"כמה זה?" - האתר להשוואת מחירי תקשורת - אספו עבורכם את מבצעי החגים של החברות השונות, כמו גם מידע שימושי על חיוג לחו"ל בתקופת החגים ובכלל.

רוצים לדבר חינם? התנתקו מיד בתום המבצע

שימו לב - מטרתן של החברות במבצעים היא למשוך אליהן לקוחות חדשים, מתוך הנחה שבתום המבצע אתם תמשיכו לחייג דרכן. אם אתם לא מעוניינים להתחייב לחברה ורק מחפשים מבצע לרגע: דעו שבכל המבצעים האלה אין התחייבות וניתן להתנתק מהם בכל עת, אבל - אם לא תעשו זאת בעצמכם איש לא יעשה זאת בשבילכם. לכן, שימו לעצמכם תזכורת בסלולרי או ביומן - להתנתק אחרי החג או אחרי חודש - תלוי במבצע, שכן אם לא כן, תשלמו בתום המבצע דמי מנוי עד שתיזכרו להתנתק.

מי שבכל זאת חושב על התקשרות לטווח ארוך - מדובר בעיתוי טוב להצטרף לאחת החברות. בהקשר זה, כדאי לשים לב להירשם כבר במועד ההרשמה למבצע גם למסלול המשך אטרקטיבי כדי שלא תשלמו תעריף מחירון יקר בגמר המבצע.

האם אתם לקוחות מזדמנים, מנויים או מנויים במסלול?

באופן כללי, כשמחייגים לחו"ל לכל החברות יש שלושה טווחי תעריפים: מחירון ללקוחות מזדמנים, מחירון ללקוחות מנויים, ומסלולים ללקוחות מנויים.

לקוחות מזדמנים הם לקוחות שלא יצרו קשר עם החברה, ופשוט השתמשו בקידומת החברה כאשר חייגו לחו"ל (014 או 013 או 012 או 018). לקוחות אלה ישלמו את המחיר היקר ביותר. למשל, כ-1.90 שקלים לדקה לארצות הברית.

לקוחות מנויים הם לקוחות שלא בחרו מסלול מסויים באותה החברה, אך קו הטלפון שלהם משוייך אליה. מחירים אלה נמוכים מאלה אשר משלמים לקוחות מזדמנים אך, גבוהים משמעותית מאלה המשלמים לקוחות אשר השתייכו למסלול מסוים. למשל כשקל לדקה בחיוג לארצות הברית.

לקוחות מנויים במסלול כלומר, שהתחברו למסלול של אחת החברות, ישלמו את התעריף הנמוך ביותר, כ-20 אגורות בחיוג לארה"ב ואף פחות מכך, תלוי במסלול, אך שימו לב, בחלק מהמסלולים יש דמי מנוי שמגיעים עד ל-10 שקל בחודש, כך שאם אתם מתכננים לדבר דקות ספורות בחודש, תתעקשו על מסלול ללא דמי מנוי, גם אם התעריף לפי דקה יהיה יקר יותר, בחישוב הכולל עדיין יתכן וזה ישתלם לכם יותר.

אז מה מציעות החברות לראש השנה?

במסגרת מבצעי החגים החברות מורידות את דמי המנוי, מורידות את התעריף לדקה, ונותנות דקות חינם. מחירים נמוכים כאלה תוכלו למצוא בראש השנה, בפסח, ביום האשה הבינלאומי ולעתים גם בראש השנה האזרחי (סילבסטר).

כל המבצעים לחגי תשרי הם ללא התחייבות וללא דמי מנוי. ההטבות והתעריפים תקפים בחיוג לטלפונים נייחים בלבד, כאשר בחיוג לארה"ב וקנדה הם תקפים גם בחיוג לניידים. אם תחייגו מהנייד לחו"ל, תשלמו גם את תוספת זמן האוויר הרגילה של המפעילה הסלולרית שלכם.

כדי לקבל את המבצעים עליכם להירשם אליהם במוקד המכירות של החברה. תתבקשו לתת כרטיס אשראי גם אם תירשמו למבצע עבור דקות החינם בלבד ותתנתקו מיד אחרי מועד סיומן.

בזק בינלאומי (014): 220 דקות חינם עד 21 בספטמבר

החברה מציעה שני מבצעים לחג. במסגרת הראשון, בזק בינלאומי מתחייבת למחיר הנמוך ביותר לארה"ב, קנדה ומערב אירופה במשך החגים - 8 אגורות לדקה או פחות. במידה ותאמרו שהוצע לכם תעריף נמוך מ-8 אגורות על-ידי אחת החברות, בזק בינלאומי תוריד את המחיר. המבצע בתוקף עד ל-30 בספטמבר.

כלומר, אם ברצונכם לדבר ב-8 דקות ותו לא - מוטב שתתנתקו מהחברה ב-31 בספטמבר. אם החלטתם על התקשרות ארוכת טווח עמה - חשוב שתבחרו מסלול המשך מראש. אם לא עשיתם כן, ושכחתם להתנתק - תשלמו תעריף יקר מאוד על שיחות לחו"ל.

מבצע נוסף שמציעה החברה לראש השנה כולל 220 דקות מתנה לארצות הברית ולמערב אירופה, המבצע בתוקף עד ל-21 בספטמבר. שוב, דברו חינם, אבל ב-22 בספטמבר, בתום המבצע, התקשרו והתנתקו או בררו לגבי מבצעי המשך.

013 נטוויז'ן: 200 דקות חינם עד 20 בספטמבר

החברה מציעה מבצע של 200 דקות מתנה בחיוג לכל העולם. תוקף מימוש הדקות: מעת ההצטרפות עד שבת הקרובה, 19 בספטמבר (כולל). כל דקה מעבר ל-200 דקות עולה 19 אגורות לארה"ב, קנדה, אוסטרליה ומערב אירופה.

מי שקרוביו שוכנים דווקא ברוסיה ובשאר מדינות חבר העמים ורוצה לדבר מעבר ל-200 דקות חינם, יכול להירשם למבצע נוסף בנפרד, במסגרתו שיחה לטלפון קווי תעלה לו 17 אגורות בדקה בדמי מנוי של 4.90 שקלים, או למבצע של 15 אגורות לדקה בדמי מנוי של שקל אחד. לפני שאתם מצטרפים למסלול כזה, בדקו את הנציגה שאיכם מתחייבים כאן למבצע המשך שאין ממנו דרך חזרה.

מה קורה אחרי 19 בספטמבר? תוכלו להתנתק מהחברה. אם לא תתנתקו ב-20 בספטמבר, לא תשלמו דמי מנוי חודשיים כחודש ימים מיום ההרשמה. בתום החודש - המערכת תגבה מכם אוטומטית דמי מנוי של 4.90 שקל לחודש ו-19 אגורות לדקה לארה"ב, קנדה, אוסטרליה ומערב אירופה.

נחזור ונזכיר: אפשר להתנתק מהחברה בכל עת אבל אם לא תתקשרו לעשות כן, איש לא יעשה זאת ב-013 נטוויז'ן בשבילכם.

012 סמייל: 12 אגורות עד 10 בספטמבר

החברה מציעה מבצע במסגרתו תעריף החיוג לכל מדינות העולם הינו 12 אגורות. המבצע בתוקף עד 20 בספטמבר.

שימו לב: במועד ההצטרפות למבצע אתם מחוייבים לבקש חבילת המשך. אבל אל דאגה - ב-21 בספטמבר תוכלו להתקשר לחברה, להתנתק מהמבצע ולא להיות מחויבת לחבילת ההמשך.

018 אקספון: 10 דקות חינם בחודש למשך 18 חודשים

כאן מציעים למצטרפים עד 30 בספטמבר 180 דקות מתנה שמתחלקות ל- 10 דקות בחודש למשך 18 חודשים. כלומר,

אפשר להתנתק בכל עת אבל כדי ליהנות ממלוא 180 הדקות חינם אתם צריכים להתקשר עם החברה ל-18 חודשים.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  שיחות לחו"ל