דלג לתוכן

ג'רוזלם פוסט לייט | The Jerusalem Post Lite

ג'רוזלם פוסט לייט: עיתון חדשות באנגלית קלה לשיפור השפה. העיתון הינו מהדורה שבועית הכתובה באנגלית קלה המיועדת לישראלים המעוניינים לשפר את האנגלית.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

The Jerusalem post lite | ג'רוזלם פוסט לייט

ג'רוזלם פוסט לייט הינו שבועון ישראלי הכתוב באנגלית פשוטה מבית הג'רוזלם פוסט ומטרתו לסייע לישראלים לתרגל ולשפר את האנגלית שבפיהם.

הג'רוזלם פוסט הינו עיתון באנגלית ותיק בישראל שזיהה את הרצון של ישראלים בעיתון בשפה פשוטה למטרות תירגול האנגלית. בתחילה יצאו לאור מגזינים לשיפור האנגלית לילדים ונוער כגון  Zone, Click, Junior ו-Street ורק אחר-כך יצא לאור ה-Jerusalem post lite  למבוגרים.

השבועון מכיל 32 עמודים של תכנים יומיומיים וכתוב באנגלית פשוטה ובכך מנגיש את האנגלית והשימוש בה לאנשי עסקים, סטודנטים, תלמידים ולכל מי שברצונו לתרגל את השפה מבלי להשקיע את הזמן הכסף והמאמץ הכרוכים בהצטרפות לקורסים השונים. כל קורא יכול לשפר את האנגלית בזמנו החופשי, בבחינת "גם להתעדכן בחדשות וגם לשפר את האנגלית".

ג'רוסלם פוסט לייט מכיל הן עמודי חדשות וכלכלה והן כתבות מגזין במגוון נושאים כגון משפחה, בריאות, טיולים, טכנולוגיה, ספורט, תשחצים באנגלית ועוד.

הכתבות ב-Jerusalem Post Lite מתחלקות לשלוש רמות קושי באנגלית ומדורגות באחד עד שלושה כוכבים לסימון הרמה. בנוסף כל כתבה מכילה מילון עם תרגום מילים לעברית.

המהדורה מגיעה לבית הקורא בכל סופשבוע. 

 

Jerusalem post lite talk | ג'רוזלם פוסט לייט טוק

שיעורי אנגלית בג'רוזלם פוסט לייטוק

שיטת הלייטוק של הג'רוזלם פוסט מעניקה לתלמידים את האפשרות לקדם את מיומנויות התקשורת שלהם באנגלית ועוזרת לאלפי תלמידים מדי שנה להתמודד עם האתגרים הקיימים בשוק העבודה בכל הנוגע לתקשורת באנגלית.

תכניות הלימוד בלייטוק: אנגלית למתחילים, אנגלית מדוברת, אנגלית למתקדמים, אנגלית עסקית.

 

עיתון חדשות שבועי באנגלית קלה ללימוד ושיפור השפה

עיתון שבועי
ללימוד ושיפור האנגלית
לחיילים וסטודנטים 59 ₪ לחודש + חודש מתנה בהתחייבות לשנה
חודש שלישי מתנה בהתחייבות ל-3 חודשים!
79.00 לחודש

פרטים נוספים:

  • ג'רוזלם פוסט לייטוק מבצע למצטרפים חדשים: 15% הנחה ואימון נסיון מתנה!

לעיתונים נוספים מבית ג'רוזלם פוסט

מגזיני הג'רוזלם פוסט

לג'רוזלם פוסט מגוון מגזינים, ביניהם מהדורת חדשות שבועית באנגלית קלה, עיתון "מעריב סופהשבוע", מגזיני ילדים ונוער המיועדים ללימודי אנגלית ועוד.

תגובות