דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספק ותשתית אינטרנט

חבילת בנדל

חבילות הבנדל מציעות לאחד את התשלום עבור ספק ותשתית לתקופה מוגבלת שלאחריה מתפצל המנוי לשתי חברות.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

חבילת בנדל

חבילות הבנדל, אשר מציעות ספקיות האינטרנט, מציעות לרכז את התשלום עבור ספק ותשתית אינטרנט, באותה החשבונית. בדקנו האם זה משתלם, וממה צריך להיזהר.

בשוק האינטרנט בישראל קיימות היום מספר רב של ספקיות אינטרנט, מתוכן 8 עיקריות (בזק בינלאומי, 013 נטוויז'ן, 012 סמייל, 018 אקספון, orange, טריפל סי, אינטרנט רימון ו-HOTnet) ושתי חברות אשר מציעות תשתית אינטרנט: בזק והוט.  לאחרונה הצטרפה גם חברת UNLIMITED לשוק תשתיות האינטרנט.

עד היום על מנת להתחבר לאינטרנט בישראל, התבקשו הלקוחות להתחבר לספקית אינטרנט, אשר מספקת גישה לשרתים המחוברים לרשת האינטרנט ולחברת תשתית אשר מאפשרת שימוש בכבלי תקשורת. מהיום, בעקבות הרפורמה החדשה בשוק האינטרנט, ניתן להתחבר לאינטרנט בחבילה משולבת ואטרקטיבית מבחינת המחיר, דרך אחת מהספקיות אשר כוללת גם את התשתית וללא צורך להתקשר עם חברת תשתית בנפרד.

חברות האינטרנט השונות מציעות גם חבילות "בנדל", אשר במסגרתן, הלקוח משלם לחברה אחת עבור ספק ותשתית והספקית מעבירה את התשלום לחברת התשתית שתבחרו (או חברת התשתית מעבירה את התשלום לספקית שתבחרו). חבילות הבנדל מוגבלות לקופה מוגדרת מראש שלאחריה מתפצל המנוי לשתי החברות בנפרד. המחיר של חבילות אלה פחות גמיש מבחינת התמקחות, אך הוא זול משמעותית מתשלום עבור ספק ותשתית בנפרד. חבילות הבנדל מוצעות במחירים זולים מהחבילות הרגילות בעד עשרות שקלים, אבל אם אינכם לקוחות חדשים בחברת התשתית, לא תוכלו לקבל אותן, ויש ספקיות אינטרנט שאף מתנות את רכישת החבילה בכך שאתם לקוחות חדשים גם אצלן. מעבר לכך, אם אתם טובים בהתמקחות, תוכלו להשיג מחיר דומה לזה שמוצע במסגרת הבנדל, גם בחבילת אינטרנט מפוצלת. 

בנוסף, ניתן לרכוש היום מודם סלולרי דרך חברות הסלולר או חברות ייעודיות.

המחיר שמציעות חברות האינטרנט, הן הספקיות והן חברות התשתית, נתון למיקוח. מלבד המחיר הרשמי יש לחברות מחירים מיוחדים למתמקחים, ומחירים מיוחדים למאיימים בעזיבה- אותם תוכלו לקבל ממחלקת שימור הלקוחות.  

עוד דבר שחשוב לשים אליו לב, כשרוכשים בנדל, כדאי להקפיד על רישום תאריך סיום המבצע ביומן, או במערכת ניהול המבצעים ב"כמהזה?", מפני שבתום תקופת ההתחייבות התשלום מתפצל לשתי החברות (חברת הספקית וחברת התשתית), והוא קופץ בצורה מאוד משמעותית, כך שאם לא תהיו ערניים ותתקשרו אל החברות בתום תקופת ההתחייבות,  תוכלו לקבל חשבונית עם מחיר כפול מזה ששילמתם בתקופת המבצע.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספק ותשתית אינטרנט