דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  מכשירי סלולר

סוני אריקסון W760i

ה- W760i הוא סלולארי שהוא נגן מוזיקה מעולה, עם בקר אימונים ו-GPS, וזיכרון פנימי קטן מדיי.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

סוני אריקסון W760i

סלולארי שהוא נגן מוזיקה מעולה, עם בקר אימונים ו-GPS.

סוני אריקסון W760i הוא מכשיר מולטימדיה עשיר בתכונות, ובעיקר יש בו נגן מוזיקה מעולה. המכשיר יכול להחליף את נגן המוזיקה שלכם בקלות. מדובר על מכשיר מדור 3.5, בתצורת סליידר עם איכות שמע מעולה גם בשיחות וגם בעת שמיעת מוזיקה.

למכשיר ספיקר סטריאופוני חזק מאוד, מקשים נוחים, מופרדים זה מזה ורחבים יחסית, וגם מקש ניווט עגול גדול ונוח. במכשיר דפדפן מובנה נוח וטוב, והוא תומך בשליחה וקבלה של דואר אלקטרוני ומסתנכרן עם המחשב באמצעות תוכנה שמצורפת בערכה 

הבעיה העיקרית בשימוש במכשיר זה כבנגן מוזיקה (ונראה כי זה הייעוד העיקרי שלו), היא גודל הזיכרון הקטן יחסית- 40 מגה בייט. אם אתם מתכננים לעשות שימוש במכשיר בעיקר כנגן, ואפשרויות ה-GPS פחות מדברות עליכם, יכול להיות שכדאי לכם לשקול לבחור ב- סוני אריקסון W980i, שגם הוא נגן מוזיקה מעולה, עם זיכרון של 8GB אבל ללא GPS. ואם כבר ב-GPS עסקינן, חשוב לציין שהוא פועל טוב רק בגרסא של החברה הסלולרית אשר גובה על השימוש תשלום חודשי נוסף.

פנאי ובידור:

.למכשיר נגן מוזיקה מעולה, עם מגוון פונקציות לניהול מוזיקה, כולל אפשרויות מיון אוטומטי לפי מצב-רוח (למכשיר יכולת למיין את השירים לפי הקצב שלהם, למוזיקה עצובה/ שמחה/ איטית/ מהירה). בנוסף יש במכשיר אקולייזר עם 9 מצבים, הרחבת באסים והרחבת סטריאו. ניתן להפעיל את ולנהל את כל קבצי המוזיקה במכשיר ביתר קלות ובנוחות דרת המדיה סנטר.

המצלמה במכשיר היא בגדר בסדר בלבד, מדובר על מצלמת 3.2 מגה פיקסל ללא פוקוס אוטמטי וללא פלאש, שמוציאה תמונות באיכות טובה רק בתנאי תאורה טובים מאוד. גם במצלמה יש מגוון פונקציות מיוחדות כמו עריכת תמונה, צילום רצף של 4 תמונות, אפשרות להוספת המקום בו צולמה התמונה ועוד.

במכשיר בקר אימונים- יישום נחמד אשר מאפשרת בנייה של תוכנית אימונים ומעקב אחריה, וגם אפשרויות מדידה של קצב ההתקדמות, שריפת קלוריות ועוד. אבל שימו לב, בקר האימונים לא תורגם לעברית בצורה בעייתית, אשר מציגה את הטקסט בעברית ככתב מראה (מה זה עוזר לנו?).

במכשיר ישנן עוד כמה וכמה אפליקציות נחמדות כמו תחזית מזג אוויר, אפליקציית המרה למדדים שונים (משקל, טמפרטורה, מרחק וכו'), וגם מסנג'ר ואיי סי קיו.

תכונות סוני אריקסון W760i :

ניתן להשגה ברשתות  
מצלמה 3.2 מגה פיקסל
דור 3.5
GPS כולל GPS מובנה
מערכת הפעלה -
מסך 2.2 איץ', 262,144 צבעים
מקלדת/לחצנים מקשי טלפון רגילים
קישוריות קבל דאטה ו-  A2DP Bluetooth
זיכרון 40 מגה בייט, אם אפשרות הרחבה באמצעות Memory Stick Micro
סוללות (הצהרת יצרן) זמן המתנה רצוף: 400 שעות זמן שיחה רצוף: 9 שעות
גודל ומשקל המכשיר גובה: 103 מ"מ , רוחב: 48 מ"מ, עובי: 15 מ"מ משקל: 103 גרם

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  מכשירי סלולר