דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

בחופש ובנופש - כולנו מקפיאים

טסים לחופשה? באמצעות הקפאת מנויי התקשורת תוכלו לחסוך עד מאות שקלים. nrg, בשיתוף "כמהזה?", אספו את כל הפרטים על הקפאת מנוי.

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

בחופש ובנופש בחו"ל - כולנו מקפיאים

טסים לחופשה או נופש בחו"ל? באמצעות הקפאת מנויי התקשורת שברשותכם תוכלו לחסוך עד מאות שקלים. בכתבה הבאה, nrg, בשיתוף אתר השוואת המחירים "כמהזה?", אספו עבורכם את כל הפרטים על הקפאת מנוי.

למה להמשיך ולשלם על מוצר כאשר אינכם משתמשים בו?

טסים לחו"ל? תרימו לפני כן טלפונים לחברות בהם אתם מנויים ובקשו להקפיא את המנוי לתקופה זו. אתר השוואת המחירים www.kamaze.co.il מצא שתחסכו בין 220 ל-375 שקלים בכמה דקות! קחו בחשבון שאם התחייבתם לחברה, תקופת ההתחייבות בה תתארך כאורך התקופה שבה המנוי הוקפא. לרוב הקפאת המנוי אינה כרוכה בעלויות.

ספקיות אינטרנט:

בדרך כלל ניתן להקפיא את מנוי האינטרנט, אלא אם כן מדובר בחבילת "בנדל" חבילה הכוללת ספק ותשתית- ואז לא ניתן להקפיאה. 

 013 נטוויז'ן, בזק בינלאומי, 018 אקספון ו- 012 סמייל, מאפשרות להקפיא את המנוי לתקופה של עד 3 חודשים. הפשרת המנוי מתבצעת באופן אוטומטי לאחר שלושה חודשים, וכמובן שניתן גם להפשיר קודם באמצעות שיחת טלפון. בחלק מהחברות יש זמן מינימום למשך ההקפאה שנעה בין שבוע לחודש, תלוי במדיניות החברה.

Orange-  לאחרונה הצטרפה אל ספקיות האינטרנט הותיקות גם חברת orange. את מנוי האינטרנט ב-0range ניתן להקפיא לתקופה של עד חודש, כאשר לא ניתן להקפיא את המנוי יותר מפעם אחת במהלך תקופת ההתחייבות. גם במהלך תקופת ההקפאה, חיובים בגין ציוד הקצה יימשכו, כלומר תמשיכו לשלם 19.90 ₪ בחודש עבור הנתב.

החיסכון המוערך לשבועיים: בין 20 ₪  ל-45 ₪ (בהתאם למהירות החיבור שלכם באינטרנט)

תשתית אינטרנט:

בזק: ניתן להקפיא תשתית אינטרנט פעם אחת בשנה, לתקופה של עד 3 חודשים למנויים בהתחייבות. בטרם ביצוע ההזמנה של ההקפאה שימו לב שכאשר מאריכים לכם את ההתחייבות מאריכים גם את משך תקופת המבצע (במידה ואתם נמצאים בתקופת מבצע). 

HOT: ניתן להקפיא את המנוי לתקופת זמן של בין שבועיים לחצי שנה. בהקפאה של בין שבועיים ל-3 חודשים, יש צורך להציג הוכחה לנסיעה לחו"ל (שליחת כרטיס הטיסה בפקס לאחר החזרה מחו"ל). בהקפאה לתקופה של בין 3 חודשים לחצי שנה, אין צורך בהצגת מסמך כלשהו. שימו לב, לקוחות המנויים על יותר משירות אחד בהוט (למשל לקוחות חבילת הטריפל- מדובר על הקפאת כל שירותי הוט שברשותכם).

החיסכון המוערך לשבועיים: בין 30 ₪  ל-60 ₪ (בהתאם למהירות החיבור שלכם באינטרנט)

כבלים ולווין:

Yes: אפשרות להקפאה של מינימום חודש ומקסימום 4 חודשים, כאשר בזמן ההקפאה עדיין משלמים דמי שכירות עבור הממירים: 24.90 ₪ לחודש עבור ממיר MAX ו - 14.80 ₪ לחודש עבור ממיר רגיל. על מנת להקפיא את המנוי על הלקוח לחתום על טופס הקפאה המפרט את תנאי ההקפאה ולהחזירו ל-yes באמצעות פקס או באמצעות אתר האינטרנט. ללא טופס המאשר את תנאי ההקפאה, לא ניתן לבצע  את ההקפאה.

HOT: כמו שירותי תשתית האינטרנט של HOT, ניתן להקפיא את המנוי לתקופת זמן של בין שבועיים לחצי שנה. בהקפאה של בין שבועיים ל-3 חודשים, יש צורך להציג הוכחה לנסיעה לחו"ל (שליחת כרטיס הטיסה בפקס לאחר החזרה מחו"ל). בהקפאה לתקופה של בין 3 חודשים לחצי שנה, אין צורך בהצגת מסמך כלשהו.

החיסכון המוערך לשבועיים: בין 100 ₪  ל-150 ₪ (בהתאם לחבילה אליה אתם מחוברים)

טלפון קווי:

בזק: ניתן להקפיא טלפון של בזק, ולא לשלם את דמי המנוי החודשיים, כאשר הלקוח יכול לבחור בין שתי חלופות- הראשונה, תשלום בעת ההקפאה- במועד ההקפאה ישלם הלקוח 19.40 ₪. במידה ויפשיר את הקו עד שנתיים לאחר מכן, לא תהיה עלות במועד ההפשרה.  האפשרות השנייה היא תשלום בעת ההפשרה- במועד ההקפאה לא תהיה עלות, במידה ויפשיר את הקו עד שנתיים לאחר מכן, ישלם במועד ההפשרה 68.49 ₪.

013 נטוויז'ן, 012 סמייל ו-018 אקספון: מציעות מסלולים ללא התחייבות וללא דמי מנוי, מסלולי "לא דיברת- לא שילמת", במידה והלקוח נמצא במסלול כזה אין חיוב קבוע ואין צורך בהקפאה. במידה והלקוח מנוי על מסלול שונה, ניתן לעבור לאחד מהמסלולים של לא דיברת לא שילמת.

HOT: לקוחות הטלפון הקווי של HOT יכולים לבחור בין מעבר למסלול "לא דיברת לא שילמת", לבין הקפאת המנוי כפי שפורטה למעלה בסעיפי טלוויזיה ותשתית אינטרנט. בדרך כלל, לקוחות HOT אשר מנויים על שירותים נוספים ב-HOT, מלבד הטלפון הקווי, יעדיפו את אופציית הקפאת כל השירותים.

Orange- לאחרונה הצטרפה אל חברות הטלפון הקווי גם חברת orange. את מנוי הטלפון הקווי ב-orange ניתן להקפיא לתקופה של עד שלושה חודשים, כאשר לא ניתן להקפיא את המנוי יותר מפעם אחת במהלך תקופת ההתחייבות. גם במהלך תקופת ההקפאה, חיובים בגין ציוד הקצה יימשכו, כלומר תמשיכו לשלם 19.90 ₪ בחודש עבור הנתב.

החיסכון המוערך לשבועיים: בין 25 ₪  ל-30 ₪ (רק עבור דמי המנוי , בנוסף כמובן שתחסכו לא מעט משום שלא תדברו... )

עיתונים:

ניתן להקפיא לתקופה של עד 3 חודשים, את המנוי לכל אחד משלושת העיתונים היומיים הגדולים: ידיעות אחרונות, מעריב והארץ.

החיסכון המוערך לשבועיים: בין 45 ₪  ל-90 ₪ (בהתאם לעיתון אליו אתם מנויים)

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה