דלג לתוכן

הרשמה לאתר "כמהזה", מה זה נותן לי?

אתר "כמהזה?" מציע לך להירשם בחינם וליהנות מההטבות המוצעות לגולשים רשומים.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הרשמה לאתר "כמהזה", מה זה נותן לי?

אתר "כמהזה" מציע לך להירשם בחינם וליהנות מההטבות המוצעות לגולשים רשומים: אפשרות מעקב אחרי מועד סיום מסלולי התקשורת להם אתה מנוי, אפשרות להשתתפות פעילה באתר- רשימת חוות דעת ודירוג המסלולים והחברות, וגם אפשרות לקבל את המידע, ההטבות והמבצעים המיוחדים לגולשי "כמהזה?", ישירות למייל.  

מערכת מעקב מבצעים

כגולש רשום באתר תוכל ליהנות מיתרונות מערכת מעקב מבצעים, שפותחה במיוחד כדי לענות על צורך המשותף לצרכנים רבים הרוצים להישאר מעודכנים ו"עם היד על הדופק", בכל הקשור להסכמיהם מול חברות התקשורת.  מערכת זו, מטרתה לסייע לצרכן במעקב אחר תאריכי סיום המסלולים אליהם התחייב בחברות התקשורת השונות. לרוב, בתום תקופת ההתחייבות, המחיר נוטה לעלות משמעותית, ורובינו לא שמים לב לכך. ערנות לתאריכי סיום ההתחייבות, יכולה לחסוך לא מעט כסף מדי שנה. על מנת לסייע לגולשינו לשים לב לעניין זה, פיתחנו ב"כמהזה" מערכת בה גולשים רשומים יכולים להזין את פרטי המבצעים שלהם בקווים כלליים, תאריך סיומם ובקשה לתזכורת מספר ימים רצוי לפני תום המועד, מערכת האתר תשלח למנוי דוא"ל במועד ובו תזכורת לחדש את התוכנית לה נרשם. בעזרת בדיקה בתוכניות המעודכנות באתר וטלפון קצר לשירות הלקוחות, יוכל המנוי להירשם למסלול עדיף ולחסוך מעצמו את התשלום היקר המיותר לחברות התקשורת.

השתתפות פעילה

נפגעתם מאחת החברות? התמקחתם וקיבלתם מסלול זול במיוחד? ברצונכם לשבח את אחת החברות? לגולשים רשומים יש אפשרות לחוות דעתם באמצעות כתיבת תגובה בצמוד למבצע ובכך לעזור לגולשים אחרים לקבל החלטה חכמה יותר לאיזו חברה להיקשר. ניסיון העבר מוכיח שמתגובות אלו ניתן להוציא את המידע הרלוונטי והאמיתי ביותר וללמוד מטעויות וממכשלות של גולשים אחרים. בנוסף, גולשים רשומים יכולים לדרג את המסלולים והחברות באתר, ולהשפיע על אופן הצגת המבצעים בטבלה (איזה מבצע יוצג, ובאיזה מיקום).

 ניוזלטר

גולשים רשומים, אשר יהיו מעוניינים בכך, יקבלו את העדכונים החודשיים שלנו- בהם מידע על המבצעים המשתלמים ביותר, הטבות מיוחדות לגולשי "כמהזה?" וגם מידע שימושי שמטרתו לקדם צרכנות הוגנת ונבונה בישראל.

להזכירך - ההרשמה הינה בחינם וניתן בכל עת לשנות את פרטיך האישיים ואת ההעדפות איתן נרשמת לאתר. אנו במערכת "כמהזה" מזמינים אותך להצטרף ולחוות סוג חדש של חוויה צרכנית, בה הלקוח הוא באמת במרכז ולהשתמש בכלים חינמיים לחסכון יום יומי.

להרשמה חינם לאתר "כמהזה" לחצו כאן.