דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

שירות הגנת ילדים של 012 סמייל

שירות הגנת ילדים - בקרה והתראות, מגן על הילדים בעת גלישה באינטרנט באמצעות שליחת מייל ואס אמ אס להורים בזמן אמת.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

שירות הגנת ילדים של 012 סמייל- בקרה והתראות  PARALERT

שירות הגנת ילדים - בקרה והתראות מגן על הילדים בעת גלישה באתרי אינטרנט, בשיחות צ'אט, בתוכנות מסרים מידיים, בקומונות ופורומים, בתכתובות אי-מייל וכדומה.

הגנת ילדים - בקרה והתראות נועד למנוע חשיפה לא רצויה לגורמים מסוכנים - מטרידנים, סוטים, רמאים, מציצנים, גנבי אשראי, מפיצי וירוסים וכדומה, וזאת על ידי דווח להורה מיידית בזמן אמת על כל חשש לסכנה. 

למי מיועד השירות?

השירות פונה להורים לילדים בגילאים 7-17 אשר גולשים באינטרנט.

בזכות היכולת של התוכנה לשלוח אס אמ אס עם כל קבלת התראה, גם הורים אשר אינם נמצאים כל היום מול תיבת המייל והמחשב שלהם יהיו מעודכנים באשר לקורה אצל ילדם במחשב. עלות משלוח אס אמ אס הינה 50 אג'.

איך זה עובד?

שירות הבקרה מתבסס על מספר טכנולוגיות שפועלות בו זמנית ולמעשה מכסות את מה שקורה במחשב ממבט על "צילומי מסך" ומבט מלמטה  "key-log " העוקב אחר מה שנרשם באמצעות הקשות המקלדת. כמו כן, המערכת מאפשרת התממשקות עם קבצי ההיסטוריה של תכונות מסרים מידיים דוגמת מסנג'ר  ICQ ו FACEBOOK .

החפיפה בין הטכנולוגיות מספקת הגנה כוללת ומקיפה.

עדכון המערכת

המערכת מגיעה עם רשימת מילים שהוגדרו כמילים מסוכנות. לאחר שעות מחקר רבות צוות מומחים למד לאפיין את ההבדלים בין שיחות מסוכנות עם זרים לבין שיחות תמימות

בצ'ט, לאפיין שיבושי לשון אופייניים לצ'ט, לזהות סלנג ורמיזות גם כאשר הן לא מדברות בצורה ישירה. צוות המומחים מקפיד באופן יומי  להיכנס לחדרי הצ'ט ולעדכן את רשימת המילים המסוכנות.

הממשקים:

ממשק הניהול הינו ממשק  WEBIהמאפשר להורה גישה מכל מחשב בעולם, הממשק מתחלק לארבעה אזורים שונים.

כתובת הממשק: www.paralert.co.il - בקרה והתראות. 

איך מצטרפים?

עלות השירות היא 10.90 ₪ לחודש ללא התחייבות ומיועד ללקוחות 012 smile בלבד!

שירות הבקרה וההתראות משלים את מעטפת ההגנות שמספקת חברת 012 smile לשמירה על הילדים ומתווסף לשירות השמרטף ובקרת ההורים שמסופקים על ידה.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט