דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר

פלאזול - כמה עלה לך הסלולרי החודש?

פלאזול השיקה שירות אינטרנטי חדש הבודק ומציע לך את המסלול הסלולרי הזול ביותר עבורך.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

החברה הלאומית לצרכנות סלולרית בע"מ השיקה שירות אינטרנטי חדש בשם פלאזול הבודק ומציע לך את המסלול הסלולרי הזול ביותר עבורך בתוך החברה שלך ובמעבר לחברה מתחרה.

עד היום רוב צרכני הסלולר החליטו לאיזה מסלול להצטרף בלי לבצע השוואת מחירים, אתר כמהזה הוקם במטרה להקל ולפשט את תהליך החיפוש אחר עסקת התקשורת המשתלמת ביותר דרך האינטרנט עבור כל גולש על פי העדפותיו האישיות ואנו תקווה כי אתם נהנים משירות חינמי זה ונעזרים בו לצרכנות נבונה.

לאחרונה הוקמה החברה הלאומית לצרכנות סלולרית שפיתחה אפליקציית מחשב שמאתרת את מסלול הסלולר הזול ביותר ללקוח, שירות פלאזול:

השירות הבסיסי

השירות הבסיסי הינו חינם, ובו עלייך להירשם לשירות האינטרנט של ספק הסלולר שלך (נרשמים בהליך קצר דרך אתר האינטרנט של ספק הסלולר שלך ומקבלים שם משתמש וסיסמא) ולהירשם לשירות פלאזול, בהליך ההרשמה הנך מתבקש/ת לספק את קוד הכניסה והסיסמא לדו"ח ספק הסלולר שלך.

כשבועיים לאחר השלמת ההרשמה, יישלח לכתובת הדוא"ל שלך דוח ובו פוטנציאל החיסכון שלך: הכוונה היא לדוח שיראה לך כמה ניתן לחסוך בחשבון שלך, דוח זה אף יראה אם יש חיסכון במעבר בין המסלולים בתוך החברה שלך מבלי לעבור לחברה מתחרה. דו"ח זה ישלח אלייך מדי חודש חינם וללא התחייבות. אנו ממליצים להירשם ולבחון את אפשרות החיסכון.

לאחר שלב זה באפשרותך לפנות לאתר כמהזה ולבחון את מסלולי הסלולר המוצעים ע"י החברות בכדי להתאים את המסלול הכדאי ביותר עבורך בחינם או לשלם 57.75 ₪ ולקבל דו"ח מפורט מהחברה הלאומית לצרכנות סלולרית.

להרשמה לשירות הבסיסי לחץ כאן.

דו"ח מפורט:

אחרי קבלת דו"ח הפוטנציאל הבסיסי, ואחרי שהתוצאות יראו לך כמה ניתן לחסוך בחשבונך, תוכל/י לבחור לרכוש דוח מפורט, ובו שמות התוכניות המומלצות בכל אחת מהחברות, הסכומים המדויקים אותם ניתן לחסוך ומאפייני השימוש שלך. עלות דוח מפורט היא 57.75 ₪. בתקופת ההרצה כל הרוכש דו"ח מפורט יקבל עוד 2 דוחו"ת חינם, סה"כ התשלום יקנה לך זכות לקבל 3 דוחות מפורטים עוקבים לאותו מספר. לאחר 3 החודשים תקבל/י שוב מדי חודש את דו"ח הפוטנציאל הבסיסי.

אין בהרשמה לשירות ובקבלת דו"ח הפוטנציאל הבסיסי משום התחייבות לשלם עבור הדו"ח המפורט.

לאחר קבלת הדו"ח המפורט באפשרותך לפנות לחברת הסלולר שלך ולבקש לעבור למסלולים שהוצעו לך או לחילופין לשלם 57.75 ₪ נוספים ולבקש שירות יישום.

שירות יישום:

מיועד ללקוחות שיבקשו לייפות את כוחה של החברה הלאומית לצרכנות סלולרית לפעול בשמם מול מפעילי הסלולר כדי להחליף תוכנית או לעבור למפעיל אחר, תהליך זה מצריך חתימה על ייפוי כוח. שירות זה יוענק תמורת תשלום של 57.75 ₪.

orange בול בשבילך

לתשומת ליבם של לקוחות אורנג' : אורנג' השיקה שירות חדש, orange בול בשבילך, במסגרתו יציגו בפניך, המלצות לחבילות ושירותים היכולים לחסוך לך בחשבון החודשי.
שירות orange בול בשבילך, בודק את סוג התוכנית אליה אתה מנוי, סוג המכשיר שברשותך, הותק שצברת ודפוס השימוש הנוכחי ועל פיהם מציע לך את ההמלצות.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  חבילות סלולר