דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט

חדש בבזק : BMusic נגן ורדיו אינטרנטי

מכשיר האזנה ליותר מ 10,000 תחנות רדיו באינטרנט ולקבצי מוסיקה מהמחשב הביתי בכל מקום בבית.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

חברת בזק השיקה את המוצר הבא שלה בתחום האינטרנט המהיר – רדיו אינטרנט ו Audio streamer - תחת המותג 'BMusic'.

אודות הטכנולוגיה:

המכשיר החדש מאפשר האזנה לתחנות רדיו באינטרנט ולקבצים של מוסיקה מהמחשב, בכל מקום ובכל חדר בבית. זאת, ללא צורך בחיבור ישיר בין המכשיר למחשב. זהו למעשה נגן מוסיקה חדשני, המהווה פתרון מעולה לשמיעת מוסיקה השמורה בתיקיות המחשב האישי או משודרת בתחנות רדיו באינטרנט. המכשיר יכול כמובן להתחבר למערכת הסטריאו הביתית ומאפשר שמיעת מוסיקה באיכות הטובה ביותר.

מה ניתן לקלוט?

באמצעות המכשיר ניתן לקלוט יותר מ 10,000  תחנות רדיו מהאינטרנט בכמות ובמגוון שמעולם לא היו.

רדיו האינטרנט מאפשר לשמוע מוסיקה על פי ז'אנר או מבצע ולא רק על פי תדר התחנה. ניתן פשוט להגדיר טעם מוסיקלי והרדיו מאתר את המוסיקה המתאימה עבור המאזין.

דגמים ועלויות: 

בשלב זה משווקים שני דגמים של ה BMusic –

הדגם האחד, מתוצרת חברת TERATEC נראה במתכוון כמו "הרדיו של פעם", והוא מאפשר לשמוע את כל תחנות הרדיו שמשודרות באינטרנט. מחיר דגם זה 29.90 ₪ לחודש ב 36 תשלומים (סה"כ 1,076.40 ₪ כולל מע"מ).

מחיר מבצע לחגים: 14.95 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים (538.20 ש"ח)

הדגם השני, של חברת LOGITECH מיועד למי שרוצה לחבר את מערכת הסטריאו בסלון למחשב שבחדר העבודה וכולל חיבורי אודיו איכותיים. מחירו 39.90 ₪ לחודש למשך 36 חודשים (סה"כ 1,436.40 ₪ כולל מע"מ).

מחיר מבצע לחגים: 19.95 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים (718.20 ש"ח)

עלויות התקנה:

בזק תציע אפשרות התקנת המכשיר חינם בסיוע מוקד האינטרנט של בזק, או בהגעת טכנאי לבית הלקוח בתשלום של 199 ש"ח חד פעמי. בזק גם מציעה שרות תמיכה למכשיר חינם לכל מי שיש לו כבר שרות תמיכה לרשת הביתית של בזק.

שימו לב, כדי ליהנות מהמכשיר נדרשים הדברים הבאים:

1. להיות לקוחות אינטרנט של חברת בזק (תשתית) על מהירות כלשהי.

2. לרכוש את הרשת האלחוטית של בזק (9.90 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים) וכן ראוטר.

קהלי היעד:

כל חובבי המוסיקה, כל חובבי הרדיו שמעוניינים להאזין לתכנים מכל העולם, עולים מארצות שונות המתגעגעים לתחנות הרדיו האהובות עליהם מארצות מוצאם, ילדים ובני נוער שהם צרכני מוסיקה מרכזיים.

כללי:

האסטרטגיה החדשה של בזק, עליה הודיעה החברה כבר לפני כחצי שנה, היא לא לספק ללקוח רק את תשתית ה ADSL לאינטרנט המהיר אלא גם לספק ללקוחותיה את כל מגוון המוצרים שיהפכו את חוויית הגלישה באינטרנט למושלמת. בזק הופכת בשנה האחרונה בעקביות - מחברת תשתיות לחברה המספקת מוצרים ושירותים.

תחת אסטרטגיה זו כבר השיקה בזק את הרשת הביתית (חיבור כל המחשבים לאינטרנט בעת ובעונה אחת) ואת מצלמות האינטרנט הביתיות.

ה BMusic הוא המוצר הבא ב'מפת הדרכים' של בזק למוצרי אינטרנט חדשים ובקרוב צפויה החברה להשיק מוצרים נוספים, אחד מהם – ה B Photo – מסגרת לתמונות דיגיטליות מתחלפות המוצבת בסלון הבית, בדומה לשומר מסך במחשב.

בנוסף, בשנים האחרונות הקימו רוב משתתפי האינטרנט ספריות שירים במחשב האישי – אלא שהמחשב מוגבל ביכולת לנגן את המוסיקה בכל מקום בבית.

בעזרת ה BMusic ניתן לשדר את המוסיקה מהמחשב האישי לכל חדר בבית.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  ספקיות אינטרנט