דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

מבצעי yesMaxHD

כל המידע על מסלולי yesMaxHD וה- VOD.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

אודות השירות החדש: yes Max YOTAL

yes Max TOTAL = Max + HD + VOD

Max HD הינו ממיר מבית yes המשלב איכות שידורי HD עם יכולות הקלטה מתקדמות, המאפשרות צפייה באיכות גבוהה מאוד ובזמן המתאים לך. בעזרת מספר רב של תכונות במכשיר אחד, yes Max HD מעצים את חוויית הצפייה בטלוויזיה ומעניק חוויה קולנועית. בממיר החדש ניתן להקליט בו זמנית שתי תוכניות ולצפות בשלישית שהוקלטה מראש, במקביל. הממיר מגיע עם זיכרון של 320GB. הממיר מאפשר בנייה וניהול של ספריית הקלטות אישית הניתנת לצפייה בכל עת.

אפשרויות הקלטה במכשיר: ניתן לקבוע במכשיר הקלטות של עד 50 סדרות, כל סדרה שהוגדרה להקלטה תוקלט אוטומטית בכל פעם שישודר פרק חדש ממנה, גם אם מועד השידור שונה.

הקפאת תמונה: הילדים קוראים לכם באמצע הסרט אך לא היית רוצה לפספס? זה הזמן ללחוץ Pause ולהקפיא את התמונה . מרגע זה yes MaxHD ממשיך להקליט את הסרט או כל תוכנית אחרת עד סופם, כך שתוכל לחזור לרגע המותח מתי שנוח לך ולהמשיך בצפייה בדיוק מהנקודה בה עצרת או לצפות בתכנית המוקלטת מתחילתה.

yes Choice TOTAL

חבילה הכוללת את מסלול Choice (בסיס + 3 חבילות) וממיר yes MaxHD ו- VOD ועוד ממיר נוסף רגיל ללא תשלום בהתחייבות למשך 36 חודשים (עלות ממיר MAXHD נוסף  - 49.9 ₪ לחודש).

239  ₪ לחודש למשך 36 חודשים.

yes TOP TOTAL

חבילה הכוללת את מסלול  Top (בסיס + 13 חבילות) וממיר yes MaxHD ו- VOD ועוד ממיר נוסף רגיל ללא תשלום בהתחייבות למשך 36 חודשים (עלות ממיר MAXHD נוסף  - 49.9 ₪ לחודש).

255 ₪ לחודש למשך 36 חודשים 

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה