דלג לתוכן

דיאטה און ליין - לרזות בלי לצאת מהבית

כל מה שאתם צריכים וצריכות לדעת על הרזיה בטוחה אונליין. אילו סדנאות מתקיימות ברשת, מי מציע קבוצות תמיכה דיגיטליות, איך אפשר לקבל תפריט מותאם אישית, ומה טווח המחירים של דיאטות בשלט רחוק

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מתעניינים בדיאטה און ליין?

כמה דיאטות כבר עשיתם בחיים? כמה מתכונים ותוכניות תזונה אספתם/ן ברשת? וכמה פעמים אחרי שכל המשקל עלה בחזרה הבטחתם לעצמכם שבפעם הבאה זה יהיה אחרת? אתם ממש לא לבד, כמעט כולנו עברנו את זה. לעבוד לבד זה מאוד נחמד, אבל להתמיד בתוכנית ולשמור על התוצאות הן שתי משימות קשות מאוד. בדיוק בשביל זה פועלות קבוצות תמיכה בדיאטות השונות, או דיאטות בהתאמה אישית שמבוססות על מחקרי מעבדה. אבל מה עם מי שלא רוצה להגיע לקבוצה במקום ספציפי, ולמי שאין עניין להישקל מול עיניהן הבוחנות של אחרים/ות? לא משנה אם תרצו להפחית ארבעה קילוגרמים מהמשקל (מי אמר שמספר הקסם הוא חמש?) או אם היעד שלכם הוא מינוס 20 ממה שהמשקל מראה, דיאטה און ליין מהבית היא תחילת המסלול בדרך להצלחה. 

שומרי משקל און ליין

*שומרי משקל הפסיקה את פעילות בישראל*

על דיאטת שומרי משקל נראה שכולם כבר שמעו. זו הדיאטה המפורסמת שבה לא סופרים קלוריות, ובמקום זה לכל מוצר מזון יש מחיר בנקודות. עבור כל אחד ואחת נקבע מספר נקודות יומי, וניתן לצרוך איזה מאכל שתרצו עד ההגעה למכסת הנקודות. מוצרים בריאים עם יותר קלוריות עשויים להיות "זולים" יותר בנקודות ממוצרים עם פחות קלוריות אך עם ערכים תזונתיים מועטים. הלקוחות אוהבים את הדיאטה הזו כי היא לא פוקדת עליהם להפסיק לצרוך פחמימות או להימנע ממאכלים אהובים. 
אמנם כ-500 קבוצות פועלות בכל מקום שרק ניתן לחשוב עליו בארץ, אך ניתן גם להצטרף לקבוצת שומרי משקל און ליין. עוד ועוד קבוצות זום נפתחות וכל המידע מהקבוצה הדיגיטלית יועבר אליכם במייל ויהיה נגיש באפליקציה, שם תוכלו ליצור קשר עם המדריכה ולקבל תמיכה מחברים וחברות אחרים. בשומרי משקל מבטיחים שהקבוצה הווירטואלית אפקטיבית באותה מידה של הקבוצות הרגילות. אתן יכולות לראות זאת בעצמכן במפגש ניסיון ללא תשלום. 

חלי ממן און ליין 

גם הדיאטה של חלי ממן ידועה ומוכרת כבר זמן רב והיא פועלת על פי הרעיון המוכר של תפריט מאוזן ודל קלוריות. ההרזיה מתבצעת על ידי יצירת גירעון קלורי יומי, עם או בלי פעילות גופנית. חלי ממן מציעה דיאטה און ליין בהתאמה אישית שמביאה לתוצאות זהות למפגשים הפרונטליים.
כמו בקבוצות הרגילות, גם בדיאטת חלי ממן און ליין התוכנית מבוססת על תזונה מאוזנת בת שש ארוחות ביום. ניתן לבחור בין מגוון תפריטים עשירים שמציעים שילוב מדויק בין קבוצות המזון השונות. ישנם מסלולים מותאמים אישית על פי תוכנית קלורית שנקבעת לכל משתתף ומשתתפת בהתאם למשקל היעד, וקיים שפע של אפשרויות לארוחות לפי מספר הקלוריות המומלץ. המנחים והמנחות של חלי ממן און ליין עברו הכשרה מיוחדת כדי להעביר את הסדנאות באופן דיגיטלי בצורה הטובה ביותר. המנחים עצמם בעלי ניסיון ועברו את התהליך בעצמם, כך שהם יודעים עם מה אתם מתמודדים. 

חצי שירה

חצי שירה (של שירה וסרמן, כותבת הטור המפורסם "חצי שירה" ב-Ynet) מציעה תוכניות הרזיה און ליין מבוססות על תפריט מקורי, מגוון ומודולרי, הגישה לתוכניות מתבצעת רק און ליין (כלומר לא מתקיימות קבוצות פיזיות) ומשתתפים בה לקוחות מכל רחבי הארץ והעולם. הדיאטה לא דוגלת בוויתור על מאכלים אהובים אלא מסייעת ללמוד כיצד להפוך את הבישול לבריא יותר. 

דיאטה און ליין

דיאטת לורן

דיאטת לורן היא דיאטה שמבוססת על צמחי מרפא בהתאמה אישית. בניגוד לדיאטות הקלאסיות, לא מדובר בסדנאות ובהנחיה, אלא בייעוץ אישי אך ורק לך. בשלב הראשון נערך ריאיון טלפוני אישי ולאחריו מילוי שאלון מפורט מאוד. על פי הריאיון והשאלון יותאמו צמחי מרפא שיישלחו עד הבית. לאחר מכן תתקיים שיחת התחלת התהליך עם יועצת תזונה אישית שתוצמד עבורך לאורך כל התהליך. היועצת האישית עומדת לרשותך לאורך תהליך ההרזיה לכל שאלה וכל עדכון, לתמיכה בכל "נפילה" ולעודד עם כל הצלחה. לאחר 6-8 שבועות של דיווח יומי ושקילות, הדיאטה עוברת לשלב השמירה על המשקל. צמחי המרפא שנשלחים הם ללא חומרים משמרים או מלאכותיים, לא מכילים קפאין, וכשרים. התפריטים קלים לביצוע ויש תפריטים מיוחדים לאירועים ולסופי שבוע. 

דיאטת Day Two

תוכנית דיי טו היא שיטת הרזיה פורצת דרך שנוסדה בשנת 2015 ומבוססת על מחקר שנעשה במכון ויצמן בישראל. גם כאן אין קבוצות תמיכה אלא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. לאחר ההרשמה לשירות תישלח אליכם ערכת צואה נוחה לשימוש. בערכה תמצאו מבחנה קטנה וכלי לאיסוף. לא לדאוג, החלק הזה בדיאטה הוא חד פעמי. את הדגימה תמסרו לשליח שיאסוף אותה מכם סגורה במעטפה ששוכבת בתוך קופסה, בצירוף שאלון מפורט. יש לצרף גם בדיקת דם עם רמת הסוכר בשלושת החודשים שקדמו לתחילת התהליך.
הצוות של Day Two ימפה את הגנטיקה של המיקרובים שלכם, חיידקי המעיים. על פי התוצאות, מגלים אילו מזונות טובים עבורכם ואילו פחות. מכאן הכל הופך לדיאטה און ליין מתקדמת: כל אחד ואחת מהלקוחות יקבל מידע מותאם אישית באפליקציית תזונה ייחודית. על פי ההמלצות תוכלו להרכיב את ארוחות הבוקר, צהריים, ערב, וביניים, לאזן את רמת הסוכר בדם ולהפחית במשקל.

MyGenes

MyGenes מציעה שיטת תזונה ייחודית המבוססת על מאפיינים גנטיים אישיים של כל אדם ואדם אשר נמצאים בבדיקת רוק גנטית. ההבדלים הגנטיים מתבטאים גם בתגובת הגוף שלנו לסוגי מאכלים שונים והיבטים נוספים של אורח חיים. דיאטת MyGenes מפרטת עבור כל אחד מהם המזונות שהגוף שלו מפרק באופן מיטבי ומאילו מזונות ושילובים כדאי להימנע, כל זה באמצעות בדיקה גנטית (DNA). 
רוכשי הדיאטה יקבלו הביתה ערכה לבדיקת רוק. לאחר ביצוע הדגימה שליח של MyGenes יאסוף את אותה למעבדה ולאחר כשלושה שבועות מגיעות התוצאות. גם בשיטה הזאת מכאן והלאה הכל דיגיטלי. התוצאות מתקבלות היישר לאפליקציה של החברה. לאחר קבלתן ניתן לפנות לצוות הדיאטנים הקליניים כדי לקבל מענה לשאלות ביחס לדוח ולקבל תפריט תזונה מותאם אישית.

MyBio

גם דיאטת MyBio פועלת על פי בדיקת רוק גנטית פשוטה שחושפת את הפרופיל הגנטי האישי, בהקשר של תזונה, בריאות כללית, ואימון גופני. תוצאות האבחון מסייעות לבנות תוכנית תזונה ואימון מותאמת אישית, שתזרז ירידה בריאה במשקל, תשפר את היכולות בתחום הכושר הגופני ותעזור בשמירה על הבריאות הכללית.
שליח יביא את ערכת הבדיקה עד הבית ואתם תאספו דגימת רוק באמצעות מטוש לתוך מבחנה סטרילית. כשאתם מוכנים שליח יגיע לאסוף את הדגימה שתועבר לאבחון גנטי במעבדה מתמחה. התוצאות יגיעו ישירות למייל שלכם בשפה ברורה גם למי שלא מבין בתזונה או בגנטיקה, תוך התייחסות למגוון רחב של מאפיינים. זו דיאטת און ליין שתגיע עם ייעוץ תזונתי של אחת מ-30 התזונאיות הקליניות שעובדות עם החברה ברחבי הארץ. 

השף הבריא

אמנם זוהי לא קבוצת הרזיה או סדנה או דיאטה לפי בדיקה, אבל זהו שירות אונליין שיכול לעזור לכם להיכנס להליך המחשבה הנכון ולסייע לכם עם החלק הכי קשוח בכל דיאטה, הכנת האוכל עצמו.

השף הבריא הוא שף- תזונאי, שף במסעדות שונות בעבר ובעל תואר בתזונה קלינית, שמטרתו היא להציע ללקוחות שלו תזונה נכונה שתוביל לאורח חיים בריא באמצעות ארוחות עד הבית. כאשר יש מצד אחד, ידע במסעדנות ובאוכל ומצד שני ידע מקצועי בתזונה נוצר שילוב שמאפשר לשף הבריא להציע חווית אוכל טעימה ומהנה ובו זמנית גם בריאה. מנוי התזונה הינו מנוי אונליין של ארוחות מוכנות לפי תפריט שמפורסם בכל שבוע וכולל אוכל שמבוסס על מרכיבים דלי שומן, ללא סוכר, ללא חומרים משמרים ותוכלו לבחור אותו בהתאם לצרכים שלכם. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר, למלא פרטים, יעד, העדפות בתזונה וזהו, צוות השף הבריא יצור אתכם קשר וישלח לכם את הארוחות המוכנות והמותאמות אישית ביום ראשון הקרוב או החל משבוע הבא (מתי שתבחרו במועד ההזמנה). בנוסף תקבלו טיפים והנחיות לשמירה על תזונה נכונה.

כמה עולה דיאטה און ליין?

עלות דיאטה און ליין משתנה בהתאם לסוג הדיאטה והאם מדובר במשהו חד פעמי או בקבוצות עם מפגשים מתמשכים. המחירים נעים בין עשרות שקלים לחודש בהרשמה מראש לתקופה מסוימת, דרך כמה מאות שקלים לחודש בחלק מהתוכניות, ועד כ-2,000 שקלים בתשלום חד פעמי שכמעט תמיד ניתן לפרוס לתשלומים נוחים. 

לייעוץ בנושא תוכנית דיאטה: מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

דיאטה - סקירות נוספות

דיאטה און ליין - לרזות בלי לצאת מהבית

כל מה שאתם צריכים וצריכות לדעת על הרזיה בטוחה אונליין. אילו סדנאות מתקיימות ברשת, מי מציע קבוצות תמיכה דיגיטליות, איך אפשר לקבל תפריט מותאם אישית,...

דיאטה ותזונה נכונה: השיטות המובילות בישראל

שומרי משקל, חצי שירה, חלי ממן, דיאטת לורן, דיאטות מותאמות אישית מבוססות בדיקת מעבדה - בדקנו מה הן הדיאטות המובילות כיום בישראל

דיאטה | תזונה נכונה ושיטות הרזיה

ההחלטה להתחיל דיאטה אינה פשוטה אך היא רק הצעד הראשון בתהליך ההרזיה. יש מגוון רחב של דיאטות ושיטות הרזיה בשוק. חשוב לבחור את התוכנית המתאימה ביותר...

תזונה מותאמת אישית על סמך בדיקות מעבדה

תזונה מותאמת אישית עשויה לעזור איפה שדיאטות כלליות נכשלו. איך עובדת בניית תפריט תזונה אישי לפי בדיקת דם, מהי בדיקת רוק גנטית, איך מתחילים דיאטה לפי...

אולי יעניין אותך גם:

איך להגמל מסוכר?

לאיזה מחלות גורם הסוכר? באיזה מאכלים הוא מתחבא? כיצד נוכל להפחית את התלות שלנו בו? הנטורופתית רעות קפויה מציעה טיפים מעשיים להפחתה מיידית של הצורך...

גמילה מסוכר ופחמימות- איך עושים את זה?

גמילה מסוכר ופחמימות- כל מה שצריך לדעת על איך להיגמל מסוכר, מה כולל התהליך, מחיר הסדנה, והמקומות בהם ניתן לעבור גמילה מסוכר וגלוטן.