דלג לתוכן
פאלאס מדיקל - מחלקות סיעודיות והחלמה

פאלאס מדיקל - מחלקות סיעודיות והחלמה

רשת דיור מוגן פאלאס מפעילה שני סניפים של פאלאס מדיקל, אחד בתל אביב ואחד ברעננה. השירות כולל טיפול סיעודי פרטי ברמה של מלון חמישה כוכבים. כמו כן מציעה פאלאס מדיקל מחלקות החלמה לאחר ניתוח ומחלקות לזקוקים לטיפול סיעודי מרוכב.

מתעננינים בפאלאס מדיקל?

דיור מוגן סיעודי בפאלאס מדיקל תל אביב

דיור מוגן פאלאס מפעיל את פאלאס מדיקל תל אביב ובו ארבע מחלקות: שתי מחלקות סיעודיות, מחלקה לסיעוד מורכב, ומחלקת החלמה. 

מחלקת החלמה: המחלקה מיועדת לזקוקים להתאוששות לאחר ניתוח או אשפוז, כמעין תקופת מעבר לפני החזרה לבית. מחלקת ההחלמה של פאלאס מדיקל תל אביב מאפשרת מנוחה ושקט למתן תנאים מיטביים להחלמה לקראת חזרה לשגרת החיים. המחלקה מיועדת לכל אדם בעל מגבלה תפקודית זמנית שמעוניין בחיזוק ותמיכה גופנית ונפשית. ניתן לבחור בין חדר פרטי, חדר זוגי לאירוח בן או בת זוג או המטפל, וחדר לשניים עם מחלים נוסף. לכל חדר יש חדר רחצה ושירותים צמודים, לחצני מצוקה, ומיטה מתכווננת, וכן טלוויזיה אישית. 

השירותים הרפואיים במחלקה כוללים רופא ואחות 24 שעות ביממה, פיזיותרפיה יומית, נעליים אורתופדיות, ארוחות גורמה כשרות שמותאמות לצרכי התזונה האישיים, ועוד. 

מחלקה סיעודית: המחלקות הסיעודיות של פאלאס מדיקל מיועדות לזקוקים לסיעוד מלא זמני או קבוע והן פועלות ברישוי משרד הבריאות. במחלקות חדרים פרטיים או חדרים לשניים, ובהם שירותים ומקלחת צמודים, לחצני מצוקה ומיטה מתכווננת. רופאים מומחים במחלות פנימיות וגריאטריות מעניקים שירות רפואי לצד אחים ואחיות, אנשי פיזיותרפיה, מרפאה בעיסוק, תזונאית, ועובדת סוציאלית. הדיירות והדיירים נהנים מהפעלה תעסוקתית עשירה, ארוחות גורמה כשרות ומגוונות, והשגחה רפואית מסביב לשעון. 

מחלקה לסיעוד מורכב: המחלקה מיועדת לחולים עם פצעי לחץ, פצעים לאחר ניתוחים מורכבים, חולים שתלויים בחמצן, זקוקים להזנה מלאכותית, מתן תרופות לתוך הוריד, איזון כאבים ועוד. צוות רפואי שמתמחה במחלות פנימיות וגריאטריות עומד לרשות המטופלים וכן צוות פרה-רפואי ויועצים מתחומים שונים. המחלקה מיועדים למצבי סיעוד מורכב זמניים או קבועים, ברישיון משרד הבריאות. החדרים מיועדים לדייר אחד או חלוקה עם דייר נוסף, והם מאובזרים בציוד המתקדם ביותר בתחום. 

דיור מוגן סיעודי בפאלאס מדיקל רעננה

מחלקת החלמה: מחלקה לבעלי מגבלה תפקודית זמנית שמיועדת לחיזוק מערכות הגוף והנפש לקראת החזרה לשגרה. במחלקה חדר פרטי ליחיד, חדר פרטי זוגי שניתן לארח מטפל או בני זוג, וחדר לשניים עם מחלים נוסף. בחדרים מקלחת ושירותים צמודים, לחצני מצוקה, מיטות מתכווננות, טלוויזיה אישית ועוד. השירות הרפואי כולל רופאים ואחיות מסביב לשעון, פיזיותרפיה בכל יום, ארוחות גורמה כשרות בהתאמה לדרישות התזונתיות של כל מטופל, וכל מה שצריך כדי לזרז את ההחלמה. 

מחלקה סיעודית: מחלקה עבור מטופלים במצב סיעודי קבוע או זמני, ברישיון משרד הבריאות. ניתן לבחור בין חדר פרטי או זוגי, ובכל חדר שירותים צמודים ומקלחת, לחצני מצוקה, מיטה חשמלית, והציוד הרפואי המתקדם ביותר בתחום. 

מחלקה לסיעוד מורכב: החלמה לאחר ניתוחים מורכבים, חולים עם פצעי לחץ, הזנה מלאכותית, תלות בחמצן, תרופות דרך הווריד, איזון כאבים, ועוד. מחלקת סיעוד מורכב פועלת ברישיון משרד הבריאות והיא מציעה חדרים פרטיים או לשניים. החדרים מאובזרים בכל הציוד המתקדם ביותר. 

הן במחלקה הסיעודית והן בסיעודי המורכב פועל צוות רופאות ורופאים מומחים במחלות פנימיות ומחלות גריאטריות, צוות רב מקצועי, אחיות ואחים, פיזיותרפיסטים, ריפוי בעיסוק, תזונאית, עובדת סוציאלית ורופאים ומטפלים בתחומים נוספים.

מתעניינים בדיור מוגם סיעודי ברשת פאלאס מדיקל? מלאו פרטים ונציג מחברת ההורים שלי יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

בית אבות סיעודי ודיור מוגן סיעודי - סקירות בתחום

בתי אבות סיעודיים מומלצים לשנת 2022

ההחלטה לעבור לבית אבות סיעודי אינה פשוטה. כדי שיהיה קל יותר, הרכבנו עבורכם רשימה של בתי אבות סיעודיים מומלצים ברחבי הארץ, שמציעים פעילות ענפה לדיירים...

איך בוחרים בית אבות לתשושי נפש?

מה הייחוד של בית אבות לתשושי נפש או מוסד סיעודי לתשושי נפש לעומת דיור מוגן רגיל, אילו שירותים ניתנים במסגרת דיור מוגן סיעודי, אילו מוסדות קיימים בארץ...

איך לבחור בית אבות?

דיור מוגן, בית אבות פרטי, או בתי אבות סיעודיים - אפשרויות הדיור לקשישים רבות ומגוונות. איך בוחרים את המקום הטוב ביותר ליקרים לנו מכל, איך מחליטים בין...

בית אבות סיעודי מחירים: כמה זה עולה?

מצב סיעודי של אחד ההורים מחייב היערכות מחודשת של כל המשפחה. אחת האפשרויות היא מעבר אל בית אבות סיעודי שמעניק טיפול והשגחה 24 שעות ביממה, 365 ימים...