דלג לתוכן
דיור מוגן סיעודי - בית בלב

דיור מוגן סיעודי - בית בלב

בית בלב מכבי מפעילה מספר מחלקות סיעודיות ברחבי הארץ, שאחת מהן פועלת כמחלקה נפרדת בבית הדיור המוגן בכפר סבא. בסקירה המידע כל המידע על הדיור המוגן הסיעודי ברשת בית בלב.

מתעניינים בבית בלב?

בית בלב שיקום וסיעוד - מחלקת השיקום והמחלקות הסיעודיות של רשת בית בלב

רשת בית בלב מפעילה מספר מחלקות סיעודיות ברחבי הארץ, שאחת מהן פועלת כמחלקה נפרדת בבית הדיור המוגן בכפר סבא. המחלקות הסיעודיות של רשת בית בלב מיועדות לבני הגיל השלישי שמתקשים לבצע מספר פעולות מבין הפעולות היומיות הבסיסיות כמו להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, התניידות ומעבר בין מצבי שכיבה-ישיבה-עמידה, רחצה והיגיינה, ושליטה על הסוגרים. המחלקה הסיעודית פתוחה בפני מבוגרים שזקוקים לסיעוד קבוע וכן למטופלים שזקוקים לסיוע זמני לאחר אשפוז רפואי. 

צוות המחלקה הסיעודית מורכב מרופאים ורופאות, אחים ואחיות, וצוות עזר שמעניק טיפול אישי מלווה ביחס חם ומכבד, איכותי ומקצועי. נוסף לכך חברים בצוות עובדים סוציאליים, מטפלים, פיזיותרפיסטים, דיאטניות ועוד. תוכנית הטיפול מותאמת באופן אישי לצרכים של כל מטופל ומטופלת כדי להנעים את הזמן ולהמשיך לגרות את הגוף ואת המוח. 

במחלקה הסיעודית של בית בלב מתקיימת תוכנית תרבותית וחברתית, כולל חוגים, הרצאות, אקטואליה, אומנות שימושית, ריפוי בעיסוק, פעילויות בקבוצה או פעילויות אישיות לשימור וחיזוק יכולות, גינון טיפולי, טיפול שיקומי עם בעלי חיים, וגם אירועים ומסיבות חג. 

בית בלב שיקום - לצד המחלקות הסיעודיות פועלים מתחמי דיור מוגן שיקומי המיועדים עבור דיירים גריאטרים הנדרשים להשתקם לאחר אירוע רפואי. בנוסף למתחמים אלו מפעילה מכבי שירותי בריאות אפשרויות לאשפוז שיקומי גם בבית המטופל. 

מתעניינים בבית בלב? מלאו פרטים כאן ויועץ מחברת ההורים שלי יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

בית אבות סיעודי - סקירות בתחום

איך בוחרים בית אבות לתשושי נפש?

מה הייחוד של בית אבות לתשושי נפש או מוסד סיעודי לתשושי נפש לעומת דיור מוגן רגיל, אילו שירותים ניתנים במסגרת דיור מוגן סיעודי, אילו מוסדות קיימים בארץ...

בתי אבות סיעודיים מומלצים לשנת 2022

ההחלטה לעבור לבית אבות סיעודי אינה פשוטה. כדי שיהיה קל יותר, הרכבנו עבורכם רשימה של בתי אבות סיעודיים מומלצים ברחבי הארץ, שמציעים פעילות ענפה לדיירים...

איך לבחור בית אבות?

דיור מוגן, בית אבות פרטי, או בתי אבות סיעודיים - אפשרויות הדיור לקשישים רבות ומגוונות. איך בוחרים את המקום הטוב ביותר ליקרים לנו מכל, איך מחליטים בין...