דלג לתוכן
דיור מוגן סיעודי

דיור מוגן סיעודי

מחלקה סיעודית ודיור מוגן תומך לדיירי בית גיל הזהב בתל אביב. דיור מוגן תומך מיועד עבור דיירים אשר זקוקים לעזרה בחלק מהפעולות ומחלקה סיעודית עבור הזקוקים להשגחה צמודה.

מתעניינים בבית גיל הזהב?

רצף טיפולי ודיור מוגן תומך בבית גיל הזהב

בית גיל הזהב בתל אביב מציע גם מחלקות תומכות ובהן דיור מוגן תומך לדיירים שזקוקים לעזרה מסוימת בחלק מהפעולות, ומחלקה סיעודית עבור אלה הזקוקים להשגחה מתמדת

דיור מוגן תומך

בבית גיל הזהב ממאמינים שיש צורך ברובד שירות נוסף בטווח שבין דיור מוגן לעצמאיים לחלוטין לבין המחלקה הסיעודית, וזה קוראים דיור מוגן תומך. בקומה נפרדת בבית גיל הזהב פועלת מחלקת דיור תומך ובה 26 דירות סטודיו פרטיות, כלומר כל דייר חי בדירה משלו ללא שותף לחדר כנהוג בבתי אבות. הבית מציע שירות לדיירים שזקוקים לסיוע בחלק מהפעולות היומיות אך רוצים לשמור על מסגרת חיים עצמאים בדירה משלהם. 

המסגרת הייחודית מתאימה גם לדיירים שנמצאים בתקופת החלמה לאחר ניתוח או אשפוז בבית החולים וזקוקים לעזרה זמנית. סל השירותים של מחלקת הדיור התומך זהה לשירותים שמקבל כל דייר אחר בבית, בכל התחומים, כולל טיפוח ויופי. דיירי קומת הדיור התומך משתתפים בכל הפעילויות החברתיות שמתקיימות בבית, כולל אירועים חגיגיים ומסיבות. לדיירים נערכות פעילויות נוספות כמו פיזיותרפיה, התעמלות לשיפור היציבה, ופעילות לחיזוק השרירים. 

סיעודית זהב

המחלקה הסיעודית של בית גיל הזהב תל אביב מאפשרת לדיירים שמצבם הבריאותי השתנה להמשיך להתגורר בבית, במחלקה הסיעודית הנפרדת במסגרת פרטית. מתקני הדיור הם בדיוק מה שהייתם מצפים מבית מתקדם, כמו למשל שירותים ומקלחת אישיים בכל חדר, מיזוג אוויר עם שליטה נפרדת לחדר, טלוויזיה בחדרים, טלפון ליד כל מיטה, ולחצני מצוקה. 

הצוות הרפואי מתאים לכל דייר במחלקה הסיעודית של בית גיל הזהב תוכנית טיפולים אישית לפי המצב הרפואי, בין היתר תזונאית, טיפולי פיזיותרפיה, וריפוי בעיסוק. כל הציוד בטכנולוגיה מתקדמת עם מיטות מתכוונות ומזרנים שמותאמים לשכיבה ממושכת. 

המחלקה הסיעודית מציעה שירותי אשפוז לדיירים לטווח קצר לאחר ניתוח ולמשתחררים מאשפוז בבית החולים, וגם אשפוזים לטווח ארוך. ניתן לבחור בין חדר ליחיד, חדר לשניים, או שלושה דיירים בחדר. את המחלקה הסיעודית מנהל  פרופ' אדונסקי, מנהל המערך הגריאטרי בבית החולים שיבא, וצוות אחיות ומטפלים מעניק מעקב צמוד ויומי. 

בדומה לשאר מחלקות הבית, גם בסיעודית זהב מקיימים פעילות תרבותית עשירה ומגוונת להנעמת זמנם של הדיירים ויציקת תוכן משמעותי לחייהם. 

מתעניינים בדיור מוגן תומך/ סיעודי בבית גיל הזהב? מלאו פרטים כאן ויועץ מחברת ההורים שלי יחזור אליכם בהקדם.

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

בית אבות לתשושי נפש ובית אבות סיעודי - סקירות בתחום

בתי אבות סיעודיים מומלצים לשנת 2022

ההחלטה לעבור לבית אבות סיעודי אינה פשוטה. כדי שיהיה קל יותר, הרכבנו עבורכם רשימה של בתי אבות סיעודיים מומלצים ברחבי הארץ, שמציעים פעילות ענפה לדיירים...

איך בוחרים בית אבות לתשושי נפש?

מה הייחוד של בית אבות לתשושי נפש או מוסד סיעודי לתשושי נפש לעומת דיור מוגן רגיל, אילו שירותים ניתנים במסגרת דיור מוגן סיעודי, אילו מוסדות קיימים בארץ...

איך לבחור בית אבות?

דיור מוגן, בית אבות פרטי, או בתי אבות סיעודיים - אפשרויות הדיור לקשישים רבות ומגוונות. איך בוחרים את המקום הטוב ביותר ליקרים לנו מכל, איך מחליטים בין...