דלג לתוכן
מידע על גמילה מעישון במכון אברהמסון

מידע על גמילה מעישון במכון אברהמסון

במכון אברהמסון סייעו כבר לעשרות אלפי ישראליות וישראלים להפסיק לעשן. רוצים להיפטר מהדחף לסיגריה? להיפטר מהריח ולהחזיר לעצמכם את השליטה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע על איך עובדת השיטה, מה הם סיכויי ההצלחה, כמה זה עולה ומה ההבדל בין שיטת אברהמסון לשיטות אחרות לגמילה מעישון?

רוצים להפסיק לעשן?

גמילה מעישון

אם אתם כאן, בוודאי שלא צריך לספר לכם שעישון הוא עסק יקר. המס על הסיגריות ומוצרי הגלגול גבוה, המכירה לקטינים אסורה, והממשלה מטילה עוד ועוד הגבלות על פרסום סיגריות. למרות זאת אחוז המעשנים בישראל גבוה. אנחנו כנראה גם לא צריכים לספר לכם מה מכילה כל סיגריה וכמה רעלנים אתם המעשנים שואפים לריאות. יש סיבה לכך שכל כך הרבה אנשים פונים למכון גמילה מעישון, מכון אברהמסון הוא אחד הגדולים והידועים שבהם.

איך עובדת שיטת אברהמסון גמילה מעישון?

רוב המעשנים לא רוצים לעשן, אך הם לא יכולים לעצור את שליחת היד אל חפיסת הסיגריות או הגלגול, זהו הדחף שנובע בין היתר גם בגלל הניקוטין שבסיגריה. חומר זה, הוא הגורם העיקרי להתמכרות ולקושי להפסיק. אך מלבד לכך, גם הרגלים ואמונות שמעשנים מסגלים לעצמם מחזקים את התלות והרצון שלהם בסיגריה, למשל: ההרגל של סיגריה אחרי האוכל או עם הקפה בבוקר, האמונה שהסיגריה מרגיעה וכדומה. 

שיטת אברהמסון גמילה מעישון היא שיטה טבעית לחלוטין שמטפלת גם ברצון וגם בדחף לעשן. השיטה בנויה על התפיסה ההוליסטית, שלפיה הגוף, הנפש, והתודעה הם יחידה אחת. סדנת גמילה מעישון של מכון אברהמסון היא מפגש אחד שבו מתייחסים לאותה יחידה שבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה שמקיפים את הגוף.

בתחילת המפגש המדריכים משחררים את המשתתפות והמשתתפים מפחדים ודעות קדומות. לאחר מכן מתקיים טיפול אנרגטי אישי משולב עם נגיעות קלות מעולם הדיקור ובאופן הזה מנטרלים את הדחף לעשן. אין מחטים, אין דקירות, אין מגע פולשני כלשהו, הכול טבעי. לאחר הטיפול הקצר והאפקטיבי, אתם משתחררים מהרצון ומהדחף לעשן ומפתחים תחושת אדישות לסיגריה.

מה קורה לגוף לאחר גמילה מסיגריות?

גמילה מסיגריות מתחילה כבר 20 דקות לאחר שכיביתם את הסיגריה האחרונה. בזמן הזה הדם וקצב פעימות הלב יורדים לרמה רגילה. לאחר שמונה שעות רמת חד תחמוצת הפחמן בדם יורדת, רמת החמצן בדם עולה, ושני המדדים מגיעים לנורמה. כעבור 24 שעות חולף האיום המיידי על הלב ויחד עם האיום פוחתים הסיכונים ללקות במחלות הקשורות בתפקוד הלב. בחלוף שלוש שעות נוספות הסמפונות זוכות להרפיה ואפשר להרגיש שיפור בנשימה ובתחושה הכללית.

יומיים לאחר הגמילה מסיגריות עצבי הטעם והריח ישובו לתפקוד תקין ובהחלט תחושו בשיפור בטעמים ובריחות. ביום השלישי רוב הניקוטין מתפנה ממערכת העצבים. שבועיים לתוך גמילה מעישון תרגישו הקלה משמעותית בשיעול. לאחר שבוע נוסף התהליך הגופני של גמילה מעישון מגיע לסיומו והגוף לא צריך יותר סיגריות. 


רוצים להספיק לעשן? לחצו כאן ונציגי מכון אברהמסון יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מה עדיף - גמילה לבד או גמילה במכון אברהמסון?

גמילה מעישון כרוכה בהתמודדות מורכבת עם רגעי המשבר. כשעושים זאת לבד אין גורם מקצועי לפנות אליו כדי לקבל כלים עם ההתמודדות. אדם מקצועי יכול לספק מענה ממוקד ויעיל בנוסף לתמיכה רגשית. נגמלים שבוחרים להשתתף בסדנה לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש, הוא כבר הומצא עבורם. יש מסגרת שמסייעת למצוא את הפתרונות ומלמדת איך מחליפים הרגלים שליליים בחדשים, איך מטפלים בתופעות לוואי של גמילה מעישון, ומה אפשר לעשות כדי לעזור לגוף בתהליך כדי להפסיק לעשן ללא כל קושי.

המסגרת התומכת של מכון אברהמסון נמצאת עבור הנגמלים גם ברגעים הטובים. מי שנגמל לבד יכול כמובן לחלוק את רגעי האושר עם חברים, אבל אם הם לא מעשנים הם לא יבינו באמת עד כמה מדובר באבן דרך חשובה בחיים. גמילה מעישון במכון אברהמסון מספקת מעטפת שמלווה את הנגמלים מהרגע הראשון ועד לניצחון, עם יכולת להזדהות, לשמור, ולתת חיזוקים חיוביים יעילים באופן שישמור על ההישגים. 

אילו יתרונות יש לגמילה מסיגריות במכון אברהמסון?

טיפול בדחף: בניגוד לשיטות אחרות שמתמקדות בשכנוע, גמילה מסיגריות בשיטת אברהמסון משחררת את המשתתפים מהרצון ומהדחף לעשן.

ניסיון רב שנים: מכון אברהמסון פועל כבר 40 שנים ומתהדר ביותר מ-90% הצלחה. 

טיפול קצר ואפקטיבי: הסדנה היא מפגש אחד, טיפול יחיד שמפחית את הדחף לעישון. מהטיפול תצאו בתחושה של אדישות כלפי ניקוטין, אפילו דחייה. 

טיפול טבעי: גמילה מעישון במכון אברהמסון נעשית ללא כדורים ותחליפי ניקוטין. זהו טיפול טבעי והוליסטי שמשלב שיטות רפואה אלטרנטיבית ללא כימיקלים, כדורים, מחטים, או חומרים מזיקים.

ליווי ותמיכה לכל החיים: המשתתפים מקבלים אחריות למשך שנה ותמיכה טלפונית לכל החיים.

גמילה מעישון מכון אברהמסון

אני רוצה להיגמל, אבל קיים פחד מתופעות הלוואי

כל אחד מגיב אחרת לתהליך גמילה מעישון. יש כאלה שזה מגיע להם בקלות, ואחרים מתמודדים עם תופעות לוואי כמו עלייה במשקל. כמובן שאסור להחליף התמכרות בהתמכרות - עישון באוכל. את ההרגל הרע צריך להחליף בתחביבים חדשים ובריאים. הנה כמה דוגמאות איך לשמור על גוף בריא ולשפר את מצב הרוח לאחר גמילה מסיגריות:

פעילות גופנית: אתם לא צריכים להפוך לספורטאי על, פשוט לשמור על פעילות גופנית מתונה בהתאם למצבכם הבריאותי ורמת הכושר הגופני. פעילות ספורטיבית קלה יכולה להשפיע לטובה כבר בשבועות הראשונים לאחר הטיפול. לאחר פעילות גופנית רמת הדופמין עולה, ומפלס הלחצים, מתחים, וכעסים יורד. 

תזונה נכונה: אל תתמכרו למתוק כתחליף לסיגריות. שמרו על תזונה עשירה בכל אבות המזון, אכלו ירקות ופירות טריים, דגנים מלאים, קטניות ושומן ממקור בריא כמו אבוקדו, טחינה, שמן קוקוס ושמן זית. שתו כמות מספקת של מים, זה מסייע לפינוי שאריות הניקוטין בגוף ומקל על תופעות הלוואי. מתגעגעים לסיגריה? קחו שלוק מים קרים. 

מצאו תחביב חדש: לא רק כושר או פעילויות כמו יוגה וריצה. האם אתם מתחברים לריקוד? אולי אומנות כלשהי כמו ציור או פיסול? התחילו בכל פעילות שתסיח את דעתכם מהסיגריות ותיצור עניין חדש בחייכם. 

מכון אברהמסון סניפים

אברהמסון גמילה מעישון פועל בעשרה סניפים ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ראשון לציון, עין ורד, באר שבע, משגב, ירושלים, חד נס, וגבעתיים. כך שלא משנה היכן אתם בארץ, תוכלו למצוא יישוב שקל להגיע אליו למפגש חד פעמי שבסופו תשתחררו מהצורך להדליק סיגריה. 

כמה עולה סדנת גמילה מעישון?

נסו לחשב כמה כסף אתם מוציאים על סיגריות בחודש. אפילו אם אתם מעשנים לא כבדים במיוחד, רק עשר סיגריות ביום, מדובר בהוצאה של כ-450 שקלים בחודש. עכשיו תחשבו כמה זה בשנה - 5,400 שקלים. מעשנים 20 סיגריות? אתם מוציאים על זה כעשרת אלפים שקלים בשנה. מעשנים יותר מזה? הסכומים עצומים אפילו ברמה החודשית וההשקעה בסדנת גמילה מעישון במכון אברהמסון מחזירה את עצמה מהר מאוד.


רוצים להפסיק לעשן? לחצו כאן ונציגי מכון אברהמסון יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

גמילה מעישון במכון אברהמסון - שאלות ותשובות

איך עובדת שיטת אברהמסון גמילה מעישון?

בתחילת המפגש המדריכים משחררים את המשתתפות והמשתתפים מפחדים ודעות קדומות. לאחר מכן מתקיים טיפול אנרגטי אישי משולב עם נגיעות קלות מעולם הדיקור. אחרי טיפול קצר ואפקטיבי, אתם משתחררים הרצון ומהדחף לעשן.

אילו יתרונות יש למכון אברהמסון בגמילה מסיגריות?

מכון אברהמסון מטפל בדחף לעישון, פועל כבר יותר מ-38 שנים ומתהדר ביותר מ-90% הצלחה. הטיפול קצר ואפקטיבי, ללא כימיקלים, כדורים, מחטים, או חומרים מזיקים. המשתתפים מקבלים אחריות למשך שנה ותמיכה טלפונית לכל החיים.

מכון אברהמסון סניפים - היכן אפשר להיגמל?

אברהמסון גמילה מעישון פועל בעשרה סניפים ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ראשון לציון, עין ורד, באר שבע, משגב, ירושלים, חד נס, אשדוד, וגבעתיים. 

מה קורה לגוף לאחר סדנת גמילה מעישון?

כבר לאחר 20 דקות הדם וקצב פעימות הלב יורדים לרמה רגילה. ב-24 השעות הראשונות רמת חד תחמוצת הפחמן בדם יורדת ורמת החמצן בדם עולה וחולף האיום המיידי על הלב. את הפירוט המלא עד לסיום תהליך הגמילה תוכלו לקרוא בכתבה.

מכון אברהמסון - גמילה מסוכר

גמילה מעישון - חברות בתחום

גמילה מעישון - סקירות בתחום

גמילה מעישון - איך מפסיקים לעשן?

עדיין מעשנים? הסקירה הבאה נכתבה עבורכם, על מנת לסייע לכם בדרך לגמילה המיוחלת. אספנו את כל המידע על הפסקת עישון דוגמת למה כדאי להפסיק, איך להפסיק...

גמילה - איך נפרדים מהרגלים רעים?

מוחו של האדם בנוי באופן כזה שנותן הוראות לפעולות ומעניק גמול ועונג על ביצוען. כתוצאה מכך אנו נולדים עם נטייה להתמכרויות, ולא משנה אם אלו התנהגויות או...

להפסיק לעשן: כל השיטות לגמילה מעישון

כמעט כל המעשנים רוצים להפסיק לעשן אבל לא תמיד מצליחים לעשות את הצעד הראשון בדרך לגמילה מהסיגריות. ריכזנו עבורכם את השיטות הטובות ביותר להיפטר...

11 סיבות להפסיק לעשן עכשיו

הגיע הזמן להפסיק לעשן: אספנו עבורכם 11 סיבות שיגרמו לכם לכבות את הסיגריה בפעם האחרונה.