תא לחץ בקליניקה לאסתטיקה רפואית בבאר שבע. למי יתאים הטיפול? לאיזה מצבים יוכל לעזור? כמה הוא עולה? כל המידע בסקירה הבאה

מה זה טיפול בתא לחץ אישי

טיפולים בתא לחץ, נקראים גם רפואה היפרברית, משמשים רופאים ומטפלים כדי לסייע בהתמודדות עם מגוון בעיות בריאותיות. תא לחץ אישי הוא גוף בצורת גליל, עשוי ברזל, ואטום באופן שמאפשר דחיסת אוויר וחמצן עד שהלחץ בתוכם יהיה גבוה משמעותית מהלחץ החיצוני. טיפול בתא לחץ יכול להאיץ תהליכי ריפוי בגוף. בישראל קיים מספר קטן מאוד של תאי לחץ במסגרת שירותי הרפואה הציבורית. עם התקדמות הטכנולוגיה, קליניקות פרטיות בישראל הצטיידו בתאי לחץ אישיים שנגישים לכל גבר ואישה המעוניינים בטיפול. 

תא לחץ ומכשור חדשני בקליניקה של ולריה פולק בבאר שבע

אם בעבר טיפולים בתא לחץ לא היו זמינים לכולם, היום המצב שונה לחלוטין. בקליניקה של ולריה פולק בבאר שבע ניתן לקבוע טיפול באופן פשוט וליהנות מהיתרונות שהמכשור המתקדם מספק. תא הלחץ בקליניקה פועל בכוח של 1.3 אטמוספירות, המקסימום המותר על פי החוק בישראל להפעלת תאי לחץ אישיים. 

למה תורמים טיפולי תא לחץ?

רוויה בחמצן בכמות גבוהה עוזרת לכל הגוף - פנימית וחיצונית. הדם זורם כשהוא רווי חמצן אל איברי הגוף, איברים פנימיים, פני העור, וכמובן אל המוח. 
טיפול בחמצן מספק מגוון יתרונות, ובהם:

● שיקום ושדרוג הגוף
● טיפול בפצעים קשיי ריפוי כמו סוכרת
● שיקום פציעות ספורט
● שיפור וריפוי העור

חשוב לציין כי במקרים כמו כאבים כרוניים, סדרת הטיפולים אינה גורמת להחלמה אלא מקלה באופן משמעותי על התסמינים. ההפחתה כל כך משמעותית עד כדי חוסר בתחושת סבל לתקופה ממושכת לכל הפחות. 

כמה טיפולים צריך כדי להרגיש תוצאות?

הכל תלוי בסוג הבעיה שאותה אתם ואתן מעוניינות לפתור. במקרים של בעיות כרוניות וכאבים יומלץ על סדרה של 30-50 טיפולים בתכיפות גבוהה, מדי יום או אחת ליומיים. במקרים של תחושה טובה לגוף ייתכן שמספר טיפולים מצומצם יספיק. בכל מקרה, לא מדובר בטיפול חד פעמי שעושים אחת לכמה חודשים כמו בוטוקס, פילינג עמוק, או כל טיפול קוסמטי סטנדרטי אחר. 
בקליניקה של ולריה פולק תוזמנו ראשית לשיחת ייעוץ ללא תשלום על האפשרויות העומדות בפניכם. לאחר מכן יינתן לכם טיפול ניסיון בודד במחיר מופחת כדי שתכירו את תא הלחץ ותבינו אם סוג הטיפול מתאים עבורכם, מבלי להתחייב לסדרת טיפולים ארוכה ויקרה. רק לאחר שתבינו איך תא לחץ עובד ומה ההשפעות שלו על הגוף בפעם הראשונה, תחליטו במשותף עם צוות הקליניקה על מספר הטיפולים ואופן התשלום. תא לחץ מחיר - כמה עולה טיפול בחמצן אצל ולריה פולק?

טיפול הניסיון הראשון ניתן בעלות של 150 שקלים בלבד. לפני הטיפול יוסבר לכם מה אתם אמורים להרגיש כשאתם בתוך התא ואיך להתנהג.
לאחר מכן, המחיר נקבע בהתאם לכמות הטיפולים, סוג הטיפול, והתכיפות. המחיר נע בין 350-450 בממוצע לטיפול שהוא חלק מסדרה. ניתן לרכוש טיפולים בודדים במחיר של כ-500 שקלים לטיפול. 

למי לא מומלץ לרכוש טיפולי תא לחץ?

טיפול בתא לחץ אינו מתאים לאנשים הסובלים מקלסטרופוביה - פחד ממקומות סגורים, קטנים, וצפופים. מעבר לזה, השהות בתא מתאימה לכל אדם אחר והיא אינה כרוכה באי נעימות. 

מה מרגישים במהלך הטיפול?

במהלך הדחיסה ייתכן שתצטרכו להשוות לחצים אל חלל האוזן התיכונה כדי למנוע תחושת כאב באוזן. תוכלו לשכב בתא ולהישמע להוראות המפעילה. לפני היציאה מהתא יופחת הלחץ בהדרגה כך שלא תרגישו את החזרה ללחץ רגיל. כדאי להתפנות לפני הכניסה לתא, שכן לא ניתן לצאת לשירותים באמצע הטיפול. נדגיש שוב, עוד לפני הכניסה הראשונה לתא הלחץ, צוות הקליניקה של ולריה פולק יסביר במפורט איך יש להתנהל בתא ומה תרגישו בתוכו. 

טיפולי תא לחץ לאנטי-אייג’ינג

רובנו חושבים על המושג אנטי-אייג’ינג כמשהו שכולל רק עור מתוח ומוצק. אבל מדובר במונח רחב הרבה יותר שכולל את הזדקנות והתנוונות הגוף. המדע מנסה למצוא פתרונות כמו תזונה, נטילת נוגדי חמצון, טיפולים הורמונליים, הזרקות דם, ועוד. שימוש בתא לחץ כטיפול אנטי-אייג’ינג הוא גישה חדשה שצוברת פופולריות רבה, שכו לא מדובר בהליך פולשני שמערב מחטים או סכיני מנתחים. 
האוויר שאנו נושמים כולל בעיקר גזים שונים, הוא מזוהם, ומכיל רק קצת יותר מ-20% חמצן. זה מסביר את תחושת העייפות, מראה העור המקומט והלא חיוני, ופגיעות בריאותיות נוספות. החמצן בתא הלחץ הוא חמצן טהור בריכוז גבוה שחודר לגוף ומשמש כגורם ריפוי טבעי. באופן זה התאים מסלקים רעלנים וזיהומים שהצטברו בהם ומחליפים אותם בחמצן נקי, וגם יכולים להתחלק לעוד תאים בריאים. עודף החמצן מאפשר לתאי גזע לבנות רקמות וכלי דם חדשים במקום הישנים שנסתמו או התנוונו. 


טיפול בתא לחץ - חברות נוספות

Relive - תא לחץ בירושלים

תא לחץ בתל אביב - אוקסיג'ן קליניק

תא לחץ Oxylife | טיפול בתא לחץ במרכז הארץ - שוהם

פראנה - מומחים ברפואת חמצן היפרברי

תא לחץ - סקירות בתחום

אולי יעניין אותך גם: