פראנה - הקליניקה של ד"ר זיו דרור – רופא בכיר היפרברי (רפואת חמצן בלחץ) בפראנה מציעים ייעוץ רפואי, טיפולים בפריסה ארצית - זמינות גבוהה. העבודה הינה על פי פרוטוקולים ולא כרטיסיות – מחירים נוחים.
השירות ניתן באיזור:
פריסה ארצית

פראנה -  חמצן בלחץ גבוה

בפראנה מציעים טיפול בתא לחץ בכל מגוון תאי הלחץ – קשיח, שכיבה, ישיבה, כסא גלגלים ועוד. העבודה הינה על פי פרוטוקולים מדעיים בשילוב של סאונד היליניג, אינפרא רד, עיסוי לימפטי ואפשרות לטיפול בתא לחץ בבית הלקוח.
בנוסף פראנה הינה יבואנית תאי לחץ ומספקת תאי לחץ למכירה וליווי טכני/רפואי.
הטיפולים מלווים בסאונד הילניג ללא עלות – פרקטיקה חדשנית שמייצרת תוצאות טיפוליות פורצות דרך. המטפלים הינם מוסיקאים ובזמן הטיפול מנגנים על כלים מיוחדים שמטרתם להכניס את המטופל לשינה עמוקה. שיטה ייחודית זו מייצרת אצל המטופל מצב של שלווה ורגיעה ומאפשרת הכנסת חמצן גבוהה בעשרות אחוזים יותר מהטיפול הרגיל. 
בפראנה רואים כל מטופל כמקרה ייחודי ומתאימים לו פרוטוקול ספציפי על פי ניסיון רב שנים, פרקטיקות ידועות ומחקרים חדשים.

הפרוטוקול כולל:
א. התאמת לחץ אטמוספרי יעיל עבור המקרה הספציפי.
ב. התאמת תא לחץ (שכיבה, ישיבה, יחיד, זוגי, קשיח, רך וכסא גלגלים )
ג. בדיקות לפני ואחרי שנעשות בקליניקה כמו מבחני זיכרון, גרייה מגנטית מוחית והמלצות לבדיקות חיצוניות.
ד.תוספי מזון וצמחי מרפא על פי פרוטוקולים פטנטיים לפראנה במיוחד לספיגת חמצן בתא לחץ  – ניתן בקליניקה ללא עלות.
ה. המלצה לתוספים נוספים וטיפולים משלימים.  

באיזה מצבים בריאותיים מטפלים בפראנה?

הפרעת קשב וריכוז, מחלת אלצהימר, דלקת פרקים ראומטית, אוטיזם והפרעות על הספקטרום,
הפרעות בשלפוחית השתן, פגיעת מוח טראומטית, כוויות, חרדה, שיתוק מוחין, הפרעת עייפות כרונית, מחלת דיסק דגנרטיבית, דמנציה, דיכאון, סכרת, פיברומילגיה, מחלות מעי דלקתיות, ירידה בשמיעה, ירידה בזיכרון, מגרנה, טרשת נפוצה, נוירופתיות ופגיעות עצב פריפריות, פגיעות קרינה, פציעות ספורט. 

4 סיבות למה לבחור בפראנה:

1. אחריות: פראנה הינה מרפאה פרטיתהמנוהלת על ידי רופא מומחה ברפואת חמצן בלחץ גבוה – דוקטור זיו דרור בעל ניסיון טיפול של עשור גם בתאי לחץ אישיים וגם תאי לחץ קבוצתיים בבתי חולים.
2. חדשנות:  פראנה משלבת טיפולי חמצן בלחץ גבוה יחד עם פרקטיקות חדשניות המייצרות תוצאות טובות יותר מכל טיפול אחר כמו סאונד היליניג, תוספים וצמחי מרפאה יעודיים, אינפרא רד, עיסוי לימפטי ועוד. 
3. שירות: סניפים בכל הארץ, תורים זמינים, מגוון תאי לחץ הגדול בישראל – קשיח/ מתנפח / ישיבה / שכיבה / אישי / זוגי / תא יעודי לכסא גלגלים ואפשרות לטיפול בבית הלקוח.
4. מענה לכל: מלבד דוקטור זיו דרור בפראנה תמצאו צוות מומחים הוליסטי בתחומי הנטרופתיה, אורטופדיה, NLP, פסיכולוגיה, עיסויים ומגוון רופאים מקצועיים שאנו עובדים איתם על מנת לתת מענה טיפול מקיף.

המלצות על תא הלחץ של פראנה

שרה ש. בת 24, הפחתת חרדה
"במשך שנים סבלתי מחרדות ופוסט טראומה ברמה שלא איפשרה לי לעבוד, לא לצאת מהבית, לא לאכול... בעבר הוצעו לי כדורים או טיפול פסיכולוגי שלא התאימו לי.  
הגעתי לפראנה וכבר לאחר 13 טיפולים בתא הלחץ, אני מרגישה שינוי, מינון ותדירות החרדה מאוד ירדו, אני רגועה יותר, ויכולה לעבוד שוב.
הצוות של פראנה מדהים, ניתאי, הרופא זיו ודניאל נותנים תחושה הכי נעימה בעולם, זה לא מרגיש כמו להגיע טיפול, אלא הופך להיות חוויה, ממליצה מאוד וחושבת שזה חובה לכל בן אדם, חבל לשלא הכרתי את זה קודם...."

פיני ל. בן 50, שיקום לאחר שבץ

"אני שחקן כדורגל לשעבר 4 שנים אחרי שבץ. בחרתי בטיפול בתא הלחץ של פראנה בגלל שיש רופא נוכח שנותן שקט נפשי. בעקבות השבץ סבלתי משיתוק ביד שמאל וקושי ללכת, ולאחר 30 טיפולים (ולפניי עוד 40), אשתי מעידה שיש שיפור בקוגניציה. וגם מצב ההליכה השתפר, אומנם עדיין לא ממש יכול ללכת, אבל יכול למשל לקום מנפילה, מה שלא יכולתי לפני הטיפול. 
אני אוהב את הצוות, את הרופא, את עומרי המעסה שעושה עיסוי ליד המשותקת, יש כאן מעטפת של טיפול חם, זה הרבה מעבר לעסק".

דימונה בת 60 מחולון, שיפור בעיות קשב וריכוז
"התעניינתי כמה שנים בטיפול בתא לחץ עד שהחלטתי לנסות... בפראנה פגשתי אנשי צוות מקצועיים, נחמדים עם המון ידע. הגעתי עם בעיות זכרון וקצת קשב וריכוז, 
עשיתי 40 טיפולים, כאשר לפניהם ואחריהם עשינו מבחן, והתוצאות היו מדהימות!
אני מרגישה את השיפור בשוטף, בעבודה, בחברה.
במהלך הטיפולים פגשתי מטופלים אחרים שטופלו בתא הלחץ של פראנה בתחומים של קשב וריכוז, אוטיזם אצל ילדים, כאבי גב - כולם מדווחים על שיפור ממשי.
אני ממליצה מאוד לנסות, בעיניי זו בעיניי פריצת הדרך של העשור שיגיע"


מלאו פרטיכם ונציג פראנה- טיפול בתא לחץ יחזור אליכם בהקדם
loading

עוד מידע על תא לחץ

לטיפול בתא לחץ

עוד חברות לטיפול בתא לחץ

המרכז ההוליסטי לאיזון גוף ונפש | חיפה

תא לחץ Oxylife | טיפול בתא לחץ במרכז הארץ - שוהם

אס"י המרכז לאורח חיים בריא

פראנה - מומחים ברפואת חמצן היפרברי

Better Life: טיפול בתא לחץ בבאר שבע

VIV - טיפול בחמצן בהרצליה

תא לחץ בקפריסין - My Oxy