הצטרפות למכבי: קל ופשוט לעבור קופת חולים. כל המידע על מעבר לקופת חולים מכבי. ביטוח מורחב- מכבי שלי, ועוד מידע על שירותי בריאות נוספים של הקופה

מעבר לקופת חולים מכבי

מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב האם אתם מרוצים מהשירותים שאתם מקבלים מקופת החולים? כמה זמן אתם מחכים לתור אצל רופא מומחה? האם אתם מרוצים מאיכות הטיפול? מהצוות המקצועי? 
מעבר בין קופות חולים הוא לא דבר שעושים אותו הרבה, לעיתים אפילו לעולם לא. ובכל זאת, ישנם זמנים שכדאי לשקול ביצוע שינוי בקופת החולים, לדוגמא: בעת מעבר דירה, חתונה, הריון, שינוי במצב הבריאותי וכדומה.

מכבי הצטרפות

אם אתם מתעניינים בהצטרפות לקופת חולים מכבי, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג הקופה ולבוא מוכנים עם כל השאלות שמעניינות אתכם. מכבי היא קופת החולים השנייה בגודלה בישראל והיא מציעה מגוון רחב של שירותי רפואה עם סניפים בכל רחבי הארץ. למכבי רשת מרפאות שיניים (מכבידנט) וחנויות אופטומטריה (מכבי ממבט ראשון), כמו כן מגוון שירותים לגיל השלישי, אתר אינטרנט ואפליקציות עם מגוון אפשרויות לשירות עצמי ועוד.
למכבי כמה תכניות ביטוח אליהן ניתן להצטרף: מכבי זהב ומכבי שלי, כאשר תכנית מכבי שלי מקנה את מירב הכיסויים.

איך עוברים קופת חולים

אנשים נוטים לחשוב שמעבר לקופת חולים אחרת הוא תהליך ארוך ומסורבל ולכן נמנעים ממנו מראש. בפועל, נציגי החברה אליה תרצו לעבור ילוו אתכם בתהליך ויסבירו לכם את כל מה שצריך לדעת. חשוב לדעת שיש שישה מועדים בשנה בהם ניתן לבצע את המעבר (פעם בחודשיים) ולעיתים יש תקופת אכשרה שיש לעבור בתחילת ההצטרפות.

מכבי דנט – טיפולי שיניים במכבי

למכבי רשת מרפאות שיניים שמונה למעלה מ-50 סניפים בפריסה ארצית. במרפאות תוכלו לקבל טיפולי שיניים מגוונים: בדיקות שגרתיות, שיקום הפה, רפואת חניכיים, יישור שיניים, טיפולי שורש, טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שיננית ועוד. למכבידנט אתר אינטרנט ייעודי באמצעותו תוכלו למצוא את הסניף הקרוב למקום מגוריכם, להזמין תור בקלות, לברר על שירותי עזרה ראשונה ועל הזכויות שלכם מטעם הקופה.

הריון במכבי

חברות בתכנית מכבי שלי מאפשרת זכאות לקבלת החזר על מגוון שירותים הקשורים להריון וללידה כגון: בדיקות, טיפולים ושירותים נוספים.
ניתן לקבל החזרים על שירותים במהלך ההיריון: סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר, סיסי שליה, שקיפות עורפית, אקו לב עובר, היפוך עובר וכדומה. שירותים תומכי לידה: ימי הבראה, דולה תומכת לידה, שימור דם טבורי ועוד. או על שירותים לאחר לידה: ייעוץ שינה, ביקור של אחות פרטית, ייעוץ לפעילות גופנית וייעוץ לתזונה. תקרת ההחזרים בשירותים תומכי לידה או לאחר לידה יכולה להיות נמוכה מזו של השירותים הקשורים ישירות להריון.


שירותים נוספים במכבי

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

עוד קופות חולים

מעבר לקופת חולים כללית

מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים מאוחדת

מעבר לקופת חולים לאומית

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

בריאות מכבי חוות דעת, ביקורת והמלצות