השתתפות קופות החולים בשימור דם טבורי

לקוחות באחד מהביטוחים המשלימים של קופות החולים? אתן זכאיות לקבל החזרים על שימור דם טבורי. לכל הפרטים והמידע ללקוחות כללית מושלם, מכבי שלי, מאוחדת שיא ולאומית זהב
הצטרפות לשימור דם טבורי

מאי 2021

חבילת הריון ולידה בקופות החולים

לקוחות הביטוחים המשלימים בקופות החולים כללית ולאומית: כללית פלטינום, ולאומית זהב, זכאיות לסל הריון בשווי 2000 שקלים למימוש לצורך טיפולים ובדיקות הקשורים להריון ולידה. (2000 ₪ לכל הריון, עד 8000 ₪ בסה"כ בתקופת החברות ואפשרות ל-4000 ₪ בהריון מרובה עוברים).

כחלק מהבדיקות והטיפולים הנכללים בסל ניתן לממש את הסכום על שימור דם טבורי, בכל חברה שתבחרו. חשוב לדעת שההחזר על כל הוצאה עומד על 75% מההוצאה בפועל (כך שעל שירות בשווי 1000 ₪ תקבלי החזר של 750 ₪). כמו כן, כדאי לדעת שצריך להיות חברים בביטוח המושלם לפחות שישה חודשים לפני הכניסה להריון.

שימור דם טבורי - מאוחדת

לקופת חולים מאוחדת הסדר עם חברת טבורית במסגרתו מקבלות לקוחות מאוחדת שיא, יכולות לקבל שימור דם טבורי מהקופה בגובה השתתפות עצמית אשר יקבע על ידה. נכון למאי 2021 ההשתתפות העצמית הינה של 2736 ש"ח.

שימור דם טבורי - מכבי

לקופת חולים מכבי, ישנו הסכם עם חברת טבורית, לפיו לקוחות מכבי שלי יכולות לקבל שימור דם טבורי ממכבי בגובה השתתפות עצמית שנכון לינואר 2021 עומד על 2500 ש"ח. 

שימור דם טבורי למשפחות בסיכון

כחלק מסל הבריאות הכללי, ללקוחות כל קופות החולים:
למשפחות אשר יש להם קרוב משפחה מדרגה ראשונה החולה במחלה הניתנת לטיפול על ידי השתלת מח עצם, תינתן אפשרות לשימור מנת דם טבורי מהילוד על מנת להפיק תאי גזע להשתלה.
השימור הוא למשך 4 שנים בבנק דם טבורי ציבורי.מלאו פרטיכם ונציג שימור דם טבורי יחזור אליכם בהקדם
loading

שמירת דם טבורי

שימור דם טבורי בבנק פרטי

טבורית - שימור דם טבורי

תא לחיים - שימור דם טבורי

קריוסייב - שימור דם טבורי: מידע אודות החברה

שימור דם טבורי בבנק ציבורי

אולי יעניין אותך גם:

תגובות