ברי מים של תמי 4 הפכו למוצר מבוקש בבתים, במשרדים, במסעדות ועוד. אילו מכשירים לסינון מים מציעה החברה, תמי 4 מחיר: מהם המסלולים האפשריים לרכישת מכשיר תמי 4 חדש, ועוד דברים שחשוב לדעת לקראת הזמנת התקנה.
מתעניינים בבר מים של תמי 4?

המכשירים החכמים של תמי 4

לתמי 4 יש חמישה ברי מים בגדלים ובעיצובים שונים, לכל אחד מהם פונקציות ייחודיות, כך שכל צרכנית וצרכן יוכלו למצוא את המכשיר שמותאם עבור הצרכים שלהם.

בר מים tami4family: מכשיר מים אמין ופשוט להפעלה, נוח למזיגת כוסות ולמילוי בקבוקים, כדים, ואפילו סירים. ניתן לבחור בין שישה צבעים כמו לבן, שמנת, כסוף, שחור, אדום, וכחול. זהו בר מים קלאסי של תמי 4, שמגיע עם נורת UV לעיקור החיידקים ומטהר מייז מתקדם. ניתן לבחור בין מים קרים, חמים, ופושרים. המחיר נע מ-83 שקלים לחודש עד 113 שקלים בהתאם למסלול. 

מכשיר מים tami4bubbleX: תמי 4 באבל בר - בנוסף למים חמים, קרים, ופושרים, בר המים הזה כולל גם מים בשלוש רמות הגזה - מוגז עדין, מוגז בינוני, ומוגז חזק. תוכלו לבחור באחד מחמשת הצבעים לבן, כסוף, שמנת, אפור כהה, ושחור. כל מכל הגזה מתאים ל-86 עד 159 כוסות, בהתאם לחוזק הגז שנבחר. בעת הרכישה מקבלים ארבעה מכלי הגזה. המחיר מתחיל ב-119 שקלים עד 177 שקלים לחודש, לפי המסלול שתבחרו. 

בר מים קלאסי tami4primo: שמנת, שמפניה, לבן, אפור מטאלי, אדום, ירוק, כחול, ושחור - כל אחד ימצא את הצבע שייתן חיים למטבח שלו. בר מים פרימו של תמי 4 הוא בר מים קלאסי עם טמפרטורת מים קרים של 5 מעלות והחמים מגיעים עד 96 מעלות. המחיר החל מ-94 שקלים ועד 129 לחודש. 

מכשיר tami4edge: בר מים מתקדם שמגיע בארבעה צבעים, שחור, לבן, אדום ושמנת. למה מתקדם? משום שהוא מאפשר לבצע מעקב אחרי צריכת המים שלכם, אפשר להגדיר משקה אישי, להרתיח מים מרחוק דרך יישומון מבלי שתקומו עד שהמים כבר רותחים, והוראות נוספות שניתן לתת מרחוק. המחיר נע בין 94 שקלים ל-129 שקלים לפי מסלול התשלום שתבחרו. 

בר מים +tami4edge: מכשיר שמציג שיפורים נוספים כמו תאורה חכמה, לחצן מזיגה לילדים, מתאים למילוי קנקנים וסירים, ונשלט באמצעות אפליקציה. מגיע בצבעי לבן, אבן, אדום, כחול כהה, ושחור. שני המכשירים מסרת edge קטנים יותר בנפח ובכך חוסכים מקום על השיש ומעניקים מראה יוקרתי. המחיר מתחיל ב-105 שקלים עד 148 שקלים בחודש. 


מתעניינים בבר מים של תמי 4? מלאו פרטים כאן ונציגי תמי 4 יחזרו אליכם בהקדם
loading

תמי 4 מחיר - אילו מסלולי תשלום תמי 4 מציעה

מכשיר תמי 4 חדש ניתן לרכוש באחד ממסלולי תשלום חודשיים לשנתיים, לשלוש שנים, ולארבע שנים. ככל שהמסלול שרכשתם ארוך יותר, כך יורד גובה התשלום החודשי. התשלום החודשי כולל את עלות רכישת המכשיר, את תקופת האחריות והשירות למכשיר המים, ואת מספר החלפים של מטהר מים ונורת UV שתקבלו מתמי 4 במסגרת תקופת השירות. מטהר מים MAZE ונורת UV יישלחו אליכם אחת לחצי שנה לאורך תקופת המסלול שרכשתם. בעת תקלה יישלח אליכם טכנאי ללא תשלום נוסף בזמן תקופת השירות. 

בתום תקופת השירות תוכלו לבחור האם לרכוש חלפים בעצמכם ולשלם על טכנאי בעת הצורך, או להצטרף למסלול תשלום חודשי קבוע שימשיך לתת לכם זכאות לשירות מלא כפי שהיה בתקופת המסלול. 


תמי 4

למה צריך לסנן מים בישראל

כשאנחנו מסתכלים על מים, בין אם הם נמזגו מהברז, מבקבוק, או מבר מים, לרוב לא נראה איזשהו הבדל ומים פשוט נראים מים. אולם מים לא מסוננים מכילים חלקיקים שאנחנו לא באמת מעוניינים להכניס לגוף כמו חול, אבנית וחלודה. נכון, המים בישראל ראויים לשתייה, אבל אבנית וחלודה יכולות להתגבש בצנרת שמובילה את המים לברז שלנו. לכן בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה בביקוש לברי מים ששומרים על החומרים שהגוף שלנו צריך כמו סידן, אשלגן, ומגנזיום מצד אחד, ומצד שני מסננים חלודה, סופחים כלור, ומעלימים ריחות לוואי. 

מה עוד חשוב לדעת על בר מים של תמי 4

לקראת התקנת בר מים תמי 4 חדש יש לוודא שהמכשיר מרוחק 10 ס״מ לפחות מהקיר כדי לאפשר אוורור. בנוסף יש לשמור על מרחקים שהחברה מפרטת ממקור חימום כמו תנור או כיריים ומרחק מסוים מהכיור. לאחר ההתקנה חשוב לשמור על תחזוקת המכשיר, לנקות אותו לעיתים קרובות, ולעקוב אחרי ההוראות של נציגי תמי 4 בנוגע להחלפת הסנן והנורה. 


מתעניינים בבר מים של תמי 4? מלאו פרטים כאן ונציגי תמי 4 יחזרו אליכם בהקדם
loading

בר מים של תמי 4 - שאלות ותשובות

תמי 4 מחיר - כמה עולה בר מים תמי 4 חדש ואיזה מסלול שירות ואחריות מומלץ לבחור?
המסלולים של תמי 4 דומים בשירות שהם מציעים, ההבדלים נוגעים לתקופת השירות והאחריות. ככל שהמסלול שלכם ארוך יותר, כך התשלום החודשי יורד. כל המסלולים כוללים טכנאי ללא תשלום בעת תקלה, והחלפה חצי-שנתית של נורת UV ומטהר MAZE. בתום התקופה תוכלו לעבור לתשלום על פי הצרכים, כלומר בעת החלפת סנן ונורה ובמקרי תקלה, או להמשיך בתשלום חודשי קבוע שכולל שירות והחלפות. 
מה ההבדל בין המכשירים השונים שמציעה תמי 4?
המכשירים מגיעים במבחר גדלים, עיצובים, ושימושים. בר מים קלאסי כולל מים רותחים, קרים, ופושרים, בר מים מתקדם יותר כולל גם סודה בשלוש רמות הגזה, וישנם גם מכשירים חכמים קטנים יותר שנשלטים מרחוק באמצעות אפליקציה. המכשירים מגיעים במגוון צבעים כך שתמיד תוכלו למצוא את בר המים שמתאים למטבח שלכם. 
ברי מים - השוואה

ברי מים - חברות בתחום

נועם 1 - בר מים לשבת

פאוזה ווטר: ברי המים המסוננים של מי עדן

פתרונות בר מים מתקדמים של מי יולי

בר המים של אי בר (Ebar) - כל ההצעות והיתרונות

מי עדן בר מים

אפיקים: בר מים ומבחר פתרונות למים טעימים

צלול בר מים: מגוון מערכות מתקדמות לסינון וטיהור מים

בר מים מינרליים של נביעות

תמי 4: ברי מים, מכשירים, מחירים ומסלולים

איי קיו בר (AQ-BAR): פתרונות מים מתקדמים

ברי מים - סקירות בתחום