משלימה בקופת חולים לאומית: רפואה משולבת

דיקור, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי, נטורופתיה, יוגה ועוד. מה מציעה קופת חולים לאומית למבוטחיה בתחום הרפואה המשלימה? בסקירה הבאה אספנו את כל המידע

קופת חולים לאומית מציעה מגוון טיפולים אלטרנטיביים תחת השם "רפואה משולבת". טיפולי הרפואה המשולבת בקופת חולים לאומית כוללים הומאופתיה, כירופרקטיקה, אוסתאופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, פלדנקרייז, ביופידבק, פרחי באך, שיטת פאולה, טכניקת אלכסנדר, עיסוי שמנים, נטורופתיה, טאי צ’י, דיקור סיני, שיטת אלבאום, עיסוי לימפטי, טווינא, יוגה וסדנה לעיסוי תינוקות. 

מחיר המחירון הוא המחיר שמשלמים מבוטחי לאומית כסף. לקוחות לאומית זהב נהנים מהנחה שבין כ-20% ל-40% ממחיר המחירון, ובניגוד לקופות החולים האחרות אין הגבלה על מספר הטיפולים ברפואה המשולבת. פגישת ייעוץ עם רופא ממיין ניתנת בעלות של 26 שקלים בלאומית זהב, הנחה של 70% ממחיר לקוחות כסף, אך אין חובה בהפניה לטיפולים מרופא ממיין. אין תקופת המתנה בהצטרפות ללאומית זהב. 

שירותי רפואה משולבת של קופת חולים לאומית ניתנים על ידי מכונים שבהסדר עם הקופה. כ-700 מטפלות ומטפלים בלאומית מקבלים מבוטחים בקליניקות פרטיות, בבית הלקוח, במקום העבודה ובמרכזים הרפואיים. הטיפולים מיועדים לילדים, גברים, ונשים בכל גיל. 


מעבר לקופת חולים לאומית

מעבר בין קופות חולים

השוואה בין קופות חולים

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

מעבר בין קופות חולים - סקירות בתחום

אולי יעניין אותך גם: