לחצן מצוקה

לחצן מצוקה לקשישים, כפתור מצוקה, שעון מצוקה, צמיד מצוקה, מחירים, מידע וחברות מובילות בתחום: נטלי, שחל, הכפתור, מוקד אנוש ועוד.
מתעניינים בלחצן מצוקה?
מתעניינים בלחצן מצוקה לרכב?

לחצן מצוקה - חברות בתחום

Actions
לחצן מצוקה לקשישים
לחצן מצוקה מצוקה לקשישים (לחצן סטטי אשר ממוקם בבית הקשיש, שעון מצוקה, צמיד מצוקה או כל כפתור מצוקה אחר) אשר מחובר למוקד חירום אשר מאוייש 24/7 יכול לתת שקט נפשי רב וביטחון בריאותי לקשישים אשר נמצאים לבד (או עם מטפל בביתם).
בישראל פועלות מספר חברות אשר מציעות כפתור מצוקה המחובר למוקד מצוקה ייעודי ומעטפת אפשרית של מגוון שירותים נוספים ברמה גבוהה. על מנת לסייע לכם לבחור בין מנוי לנטלי, מנוי לשחל, מנוי לאנוש וכדומה ריכזנו את כל המידע על ההצעות השונות של החברות בצירוף מידע חשוב והסברים על שירותי מוקדי המצוקה בארץ.

לחצן מצוקה לקשישים - סקירות בתחום

כפתור מצוקה לרכב

מלאו פרטיכם ונציג חברת לחצני מצוקה יחזור אליכם בהקדם
loading

לחצן מצוקה לקשישים - מה חשוב לדעת?

לחצן מצוקה לקשישים, בין אם בצורת צמיד מצוקה, שעון מצוקה או כפתור מצוקה קבוע בבית- מאפשר לקשיש להזעיק עזרה באופן מיידי בעת הצורך, ומאפשר לבני המשפחה שקט נפשי מסוים. יש מגוון רחב של רמות השגחה ויכולות טכנולוגיות אשר מציעות החברות השונות, אשר המובילת בינהן הן נטלי, שחל ואנוש.
כך למשל, מנוי לנטלי או מנוי לשחל יאפשר לקשיש/ה זמינות 14/7 למוקד רפואי אשר יכול לשלוח צוות רפואי באופן מיידי בעת קריאה. שירות זה חשוב במיוחד לקשישים, אך לא רק להם, קבוצה נוספת באוכלוסיה ששירות זה חשוב עבורה במיוחד הינה חולי לב, ואכן החברות מציעות עבור אוכלוסיה זו שירות ייעודי מותאם לה - מוקד מצוקה לבבי, גם הוא מאוייש בגורמים רלוונטיים 24/7 כולל אמבולנס טיפול נמרץ מותאם.

איך לבחור בין כפתור מצוקה לשעון/ צמיד מצוקה?

הבחירה בצמיד מצוקה לעומת כפתור מצוקה הניצב במקומות קבועים בבית תלויה אם אתם מעוניינים ביכולת קריאה לעזרה גם בעת היציאה מהבית, מכל החדרים בבית וכו', וגם בהעדפה של המבוגר הספציפי. לא תמיד צריך לבחור, חלק מהמחברות מציעות את שתי האפשרויות ללקוחתיהם כחבילה אחת.

לא רק לחצן מצוקה: איזה אפשרויות נוספות עומדות לפני בני המשפחה הדואגים לקשיש/ה הנמצא/ת לבד בבית?

החברות המובילות בתחום, מציעות לצד כפתור מצוקה המחובר למוקד מצוקה ייעודי, מגוון שירותים נוספים אשר יכולים לסייע בדאגה לבני ובנות הגיל השלישי אשר בוחרים להמשיך לגור בביתם ולא לעבור לדיור מוגן או לבית אבות סיעודי. למשל נטלי מציעה מלבד שירותים רפואיים, שירותי בטחון, אחזקה, ואפילו שירותי פנאי ושיחות קבועות עם אב בית יעודי. שירותים אלה הופכים למעשה את הסביבה בבית לסביבה המזכירה במקצת את האפשרויות המוצעות לקשישים במסגרת דיור מוגן, אפשרויות אשר מגבירות את תחושת הביטחון והנוחות של הקשיש/ה ושל בני המשפחה. 

בעמוד זה תוכלו לקרוא את כל המידע על לחצן מצוקה לקשישים, כולל מחירים וסקירות אודות חברות מובילות אשר מציעות שירות זה. כמו כן תוכלו למצוא כאן מידע על כפתור לרכב, תחום נוסף בהיבט של לחצני המצוקה, המיועד לאוכלוסיה אחרת (מיועד לקהל הרחב, לאו דווקא לקשישים). 


עוד בלחצן מצוקה

לחצן מצוקה לקשישים - שאלות ותשובות

למי מתאים לחצן מצוקה?
לחצן מצוקה מתאים למקרי חירום כמו שריפה או פריצה, עבור קשישים שנמצאים רוב היום בבית לבד וזקוקים לעזרה, או אפילו רק צריכים שמישהו ישאל לשלומם מדי יום, ועבור בוגרים צעירים לאחר הליך רפואי או במצב רפואי שמצריך מעקב וטיפול עם אפשרות להזעקת רופא עד הבית.


אילו סוגים של לחצני מצוקה קיימים?
קיים מגוון גדול של לחצני מצוקה, ובהם לחצן מצוקה נייד כמו שעון מצוקה או צמיד ליד, תליוני מצוקה שעונדים סביב הצוואר, ולחצני מצוקה שמותקנים במקומות קבועים בבית. ישנם גם לחצני מצוקה לאוכלוסיות מיוחדות, כמו חירשים או כבדי ראייה, בעלי מוגבלויות, וכן שעון מצוקה ואיתור עבור חולי דמנציה ואלצהיימר.
אילו חברות מציעות שירותי לחצן מצוקה לקשישים?
בין החברות אשר מציעות כפתור מצוקה כלולות נטלי, שחל, מוקד אמון, מוקד אנוש, יד להחלמה שירותי רפואה, שחל, ואחרות. חלק מהחברות מזעיקות ניידת שלהן באזורי השירות, ואחרות מזעיקות ניידת מד"א. ככל שיהיה בכך צורך, המוקד יזעיק גם את שירותי הכבאות ואת המשטרה.
לחצן מצוקה מחיר - כמה זה עולה?
טווח המחירים של לחצן מצוקה לקשישים נע בין מאות בודדות של שקלים ללחצן ועד יותר מ-1,000 שקלים למערכת שכוללת כפתור מצוקה, שעון מצוקה, תאורה, קריאה למטפל מהחדר השני אם יש כזה, ועוד. ישנן עלויות נלוות כמו דמי מנוי שמשתנים בין חברה לחברה, עלות התקנה, לחצנים נוספים, ועלויות שונות אחרות.

אולי יעניין אותך גם: