לחצן מצוקה

לחצן מצוקה לקשישים, כפתור מצוקה, שעון מצוקה, מחירים, מידע וחברות מובילות בתחום: נטלי, שחל, הכפתור, מוקד אנוש ועוד.
מתעניינים בלחצן מצוקה?
מתעניינים בלחצן מצוקה לרכב?

לחצן מצוקה - חברות בתחום

לחצן מצוקה - סקירות בתחום

לחצן מצוקה לרכב

מלאו פרטיכם ונציג חברת לחצני מצוקה יחזור אליכם בהקדם
loading
עוד בלחצן מצוקה

לחצן מצוקה - שאלות ותשובות

למי מתאים לחצן מצוקה?
לחצן מצוקה מתאים למקרי חירום כמו שריפה או פריצה, עבור קשישים שנמצאים רוב היום בבית לבד וזקוקים לעזרה, או אפילו רק צריכים שמישהו ישאל לשלומם מדי יום, ועבור בוגרים צעירים לאחר הליך רפואי או במצב רפואי שמצריך מעקב וטיפול עם אפשרות להזעקת רופא עד הבית.


אילו סוגים של לחצני מצוקה קיימים?
קיים מגוון גדול של לחצני מצוקה, ובהם לחצן מצוקה נייד כמו שעון מצוקה או צמיד ליד, תליוני מצוקה שעונדים סביב הצוואר, ולחצני מצוקה שמותקנים במקומות קבועים בבית. ישנם גם לחצני מצוקה לאוכלוסיות מיוחדות, כמו חירשים או כבדי ראייה, בעלי מוגבלויות, וכן שעון מצוקה ואיתור עבור חולי דמנציה ואלצהיימר.
אילו חברות מציעות שירותי לחצן מצוקה?
בין החברות הללו כלולות נטלי, שחל, מוקד אמון, מוקד אנוש, יד להחלמה שירותי רפואה, שחל, ואחרות. חלק מהחברות מזעיקות ניידת שלהן באזורי השירות, ואחרות מזעיקות ניידת מד"א. ככל שיהיה בכך צורך, המוקד יזעיק גם את שירותי הכבאות ואת המשטרה.
לחצן מצוקה מחיר - כמה זה עולה?
טווח המחירים נע בין מאות בודדות של שקלים ללחצן ועד יותר מ-1,000 שקלים למערכת שכוללת כפתור מצוקה, שעון מצוקה, תאורה, קריאה למטפל מהחדר השני אם יש כזה, ועוד. ישנן עלויות נלוות כמו דמי מנוי שמשתנים בין חברה לחברה, עלות התקנה, לחצנים נוספים, ועלויות שונות אחרות.

אולי יעניין אותך גם: