דלג לתוכן
לחצן מצוקה ומנוי למוקד אנוש

לחצן מצוקה ומנוי למוקד אנוש

מוקד אנוש הותיק, מציע שירות לחצן מצוקה לקשישים ומנוי למוקד רפואה מקצועי אשר זמין מסביב לשעון. אילו שירותים מציע מוקד אנוש? למי הם מתאימים? מה היא הפריסה הארצית של שירותי מוקד אנוש? כל המידע בסקירה הבאה.

מדוע יש צורך בלחצן מצוקה

בזמן שאנו נקלעים למצב חירום, יש צורך להזעיק עזרה באופן מיידי. בין אם מדובר בילדים שנשארו לבד בבית או בקשישים ללא השגחה - כל שנייה חשובה ופעולה מהירה יכולה להציל חיים. בעת מצוקה סביר להניח שלא נזכור מספרי טלפון פשוטים מרוב לחץ ואף נתבלבל בין המספרים השונים של כוחות החירום וההצלה. הפתרון לכך הוא לחצן מצוקה של מוקד אנוש. 

במקום לבצע התקשרות בעצמכם, כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על לחצן החירום שיוצר קשר מיידי עם המוקד המקצועי והמיומן של מוקד אנוש. הצוות המנוסה של המוקד יפעל לזיהוי הבעיה באופן מיידי, יטפל בה, וייתן פתרון מהיר. ככל שיש בכך צורך, יוזעקו גם כוחות כיבוי, משטרה, ואמבולנס. 

למי מתאים לחצן מצוקה

התקנת לחצן מצוקה של מוקד אנוש מומלצת לכל בית ולכל עסק שמעוניין בביטחון ובשקט נפשי. כפתורי מצוקה של מוקד אנוש פשוטים להפעלה וכל ילד או מבוגר יכולים להפעיל אותם ללא ידע מוקדם. למרות הפשטות שבתפעול, מדובר במכשירים חכמים שיכולים לעזור במצבים הבאים: 

 • במקרה שפרצה שריפה בבית או בעסק.
 • במצבים בריאותיים שמחייבים הזנקת אמבולנס.
 • במקרי פריצה, התנכלות, או גרימת חבלה בבית או בעסק. 
 • סיוע לקשישים שנמצאים לבדם בבית חלק מהיום או ברובו, וזקוקים לעזרה בזמן שהיו ללא השגחה.
 • מתן אוזן קשבת לקשישים בודדים שרק צריכים לדבר עם מישהו. 

לחצן מצוקה לקשישים

לצד שירות לחצן מצוקה לקשישים במקרי חירום, מוקד אנוש מסייע לאוכלוסייה הבוגרת להתמודד עם הבדידות. מוקד אנוש מציע שירות של אוזן קשבת לקשישים הזקוקים לכך. נציגי מוקד אנוש מקיימים קשר טלפוני עם הלקוחות לבדיקה שוטפת של לחצני המצוקה, ולצד זאת מקיימים שיחה אישית תוך הפגנת יכולת הקשבה ולב פתוח כדי להפיג מצבי בדידות, פחד, וחרדה. כמו השירותים האחרים, גם שירות זה ניתן בכל יום בשנה ובכל שעות היממה. 

לחצן מצוקה של מוקד אנוש

מוקד אנוש מייצרת ומשווקת לחצן מצוקה מדגם CAREPHONE. המכשיר מתקדם וכולל:

 • חיבור לקו הטלפון על פי תקן בזק.
 • סוללת גיבוי נטענת ל-24 שעות.
 • התראה בבית הלקוח על ניתוק קו הטלפון.
 • מיקרופון רגיש במיוחד.
 • רמקול בעל עוצמה חזקה.
 • כפתור הפעלה מהמכשיר בנוסף ללחצן אלחוטי.
 • סגירת הקריאה על ידי המוקד.
 • לחצן מצוקה אלחוטי דמוי שעון ועמיד במים.
 • ניתן לענוד את הלחצן על היד כמו שעון או צמיד, או סביב הצוואר כמו תליון.

בנוסף לכך קיימים מכשירי מצוקה מדגמים נוספים, ובהם גם לחצן עם חיישן לאיתור נפילה. מוקד אנוש מציעה לחצנים שמתחברים לקו הטלפון שנמצא בבית הלקוח, וגם לחצנים אלחוטיים שניתן להשתמש בהם בכל מקום בבית ומחוצה לו, ללא תלות במיקום. כל מה שצריך כדי להתחבר עם המוקד באופן מיידי זה ללחוץ על כפתור ומיד ייפתח ערוץ תקשורת. מכשירי המצוקה של מוקד אנוש כוללים גם לחצנים עמידים במים. 

איך עובד לחצן מצוקה?

לחצן מצוקה של מוקד אנוש מתחבר לקו הטלפון הקיים. המערכת כוללת לחצן אלחוטי עמיד במים שניתן לענוד על היד או סביב הצוואר. בלחיצת כפתור ייפתח קו תקשורת דו צדדי בין המוקד ללקוח ואין צורך לגשת למכשיר הטלפון. מיד עם הלחיצה מופיעים במוקד אנוש כל פרטי הלקוח, שכוללים את ההיסטוריה הרפואית, מחלות, אלרגיות, גורמים נוספים שיש ליצור איתם קשר בהתאם לבקשת הלקוח, ופרטים נוספים שחוסכים זמן יקר של הסברים. מוקד אנוש מציעה גם מכשיר מתקדם עם חיישן לאיתור מיקום ומכשיר שמזהה נפילה. 

למה דווקא לחצן מצוקה של מוקד אנוש

מוקד אנוש היא חברה שקיימת כבר יותר מ-30 שנה ונותנת שירותים משנת 1991. לחצן המצוקה של החברה יוצר קשר מיידי בין הלקוח למוקד והוא כולל רמקול ומיקרופון איכותיים במיוחד עם עוצמת שמע שמאפשרת לשני הצדדים למסור ולקבל מידע ללא הפרעות. לחצן מצוקה של מוקד אנוש מאפשר חיבור נגיש, הפעלות פשוטה, והוא מקנה שקט נפשי וביטחון אישי ללקוחות. 

היישומון של מוקד אנוש

במוקד אנוש פיתחו אפליקציה שמאפשרת ערוץ תקשורת נוסף בין הלקוחות לבין המוקד. האפליקציה מכילה חידוש בדמות לחצן מצוקה דיגיטלי שמאפשר מענה אנושי מכל מקום ובכל שעה. היישומון של מוקד אנוש מאפשר למוקדנים לזהות את המיקום באופן אוטומטי, כך שאין צורך להסביר היכן הלקוח נמצאת ואפשר להגיש סיוע מכל מקום בארץ. באמצעות היישומון ניתן לנסוע לכל מקום ועדיין להיות בטוחים שאם תיקלעו למצב מצוקה - יש מי שיעזור. 

שעון מצוקה של מוקד אנוש - איתור ניטור

בנוסף ליישומון החכם, במוקד אנוש פיתחו גם שעון מצוקה חדיש ומתקדם. שעון המצוקה מאפשר ניטור בדיקות מדדים רפואיים, מיקום המשתמש ושליחת התרעה למרכז הטלפוני של מוקד אנוש. שעון איתור ניטור מבצע בדיקות לחץ דם, קצב פעימות לב, מד צעדים, ניטור מיקום בבית, והוא כולל מערכת בינה מלאכותית שמאפשרת בדיקת אירועים ומדדים חריגים. באמצעות השעון והאפליקציה ניתן לתת מעטפת שירותי לחצן מצוקה שנותנים כיסוי רחב לכל מצב חירום בכל מקום ובכל זמן.

לחצן מצוקה של מוקד אנוש - כמה זה עולה?

מחיר לחצן מצוקה של מוקד אנוש משתנה בהתאם לסוג המכשיר, אביזרים נלווים שהוא כולל, כמה לחצנים מותקנים בבית, ומספר המנויים.

לחצן מצוקה של מוקד אנוש- שאלות ותשובות

למי מתאים לחצן מצוקה של מוקד אנוש?

לחצני מצוקה מתאימים במצבים של שריפה בבית או בעסק, במצבים בריאותיים שמחייבים הזנקת אמבולנס, במקרי פריצה, התנכלות, או גרימת חבלה בבית או בעסק, בסיוע לקשישים שנמצאים לבדם בבית חלק מהיום או ברובו, וזקוקים לעזרה בזמן שהיו ללא השגחה, וכן מתן אוזן קשבת לקשישים בודדים. 

איך עובד לחצן מצוקה של מוקד אנוש?

הלחצן מתחבר לקו הטלפון הקיים. בלחיצת כפתור ייפתח קו תקשורת דו צדדי בין המוקד ללקוח ואין צורך לגשת למכשיר הטלפון. מיד עם הלחיצה מופיעים במוקד אנוש כל פרטי הלקוח, שכוללים את ההיסטוריה הרפואית, מחלות, אלרגיות, גורמים נוספים שיש ליצור איתם קשר בהתאם לבקשת הלקוח, ופרטים נוספים.

מה זה לחצן מצוקה דיגיטלי?

במוקד אנוש פיתחו יישומון שמאפשר ערוץ תקשורת נוסף בין הלקוחות לבין המוקד. האפליקציה מכילה חידוש בדמות לחצן מצוקה דיגיטלי שמאפשר מענה אנושי מכל מקום ובכל שעה. באמצעות היישומון ניתן לנסוע לכל מקום בארץ ועדיין להיות בטוחים שאם תיקלעו למצב מצוקה - יש מי שיעזור. 

למה דווקא לחצן מצוקה של מוקד אנוש?

לחצן המצוקה של החברה יוצר קשר מיידי בין הלקוח למוקד והוא כולל רמקול ומיקרופון איכותיים במיוחד עם עוצמת שמע שמאפשרת לשני הצדדים למסור ולקבל מידע ללא הפרעות. לחצן מצוקה של מוקד אנוש מאפשר חיבור נגיש, הפעלות פשוטה, והוא מקנה שקט נפשי וביטחון אישי ללקוחות. 

אולי יעניין אותך גם:

לחצן מצוקה: מצילים חיים בלחיצת כפתור

בלי להקליד מספר טלפון, בלי לעבור במערכת ניתוב שיחות שמבזבזת זמן יקר, לחצן מצוקה בבית או צמיד מצוקה על היד מאפשר לקרוא לעזרה במקרה של נפילה או מצב...

שירותי סיעוד בישראל: כל מה שאתם צריכים לדעת

אילו חברות פועלות בתחום הסיעוד, מה ההבדל בין עובדים זרים למטפלים ישראלים, מתי מטפל סיעודי לא מספיק וחייבים השגחת אחות, מה הזכאויות ומה עושים אם...

תביעת ביטוח סיעודי: קבלו את הקצבה שמגיעה לכם

יש לכם ביטוח סיעודי פרטי? הכתבה הזאת בשבילכם. איך תוכלו לממש את הביטוח הסיעודי בחברות הביטוח, מה עושים במקרה של החמרת מצב סיעודי, מה לעשות אם חברת...

אחות פרטית: טיפול אישי והשגחה צמודה

בישראל פועלות עשרות חברות שמציעות שירותי אחות פרטית לטיפול בחולים ובקשישים במצבים של אשפוז בית, וכן שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח עם השגחה בבית...