דלג לתוכן
הכפתור - לחצן מצוקה לרכב

הכפתור - לחצן מצוקה לרכב

חברת הכפתור מציעה לחצן מצוקה לרכב מחובר למוקד אנושי ומאפשר מענה תוך 30 שניות. מה עלות מערכת הכפתור? באיזה מצבים היא יכולה להועיל? מה יתרונות השירות? כל המידע על מערכת הכפתור מצילת החיים בסקירה הבאה

לקוחות קיימים של הכפתור? מעוניינים בשירות לקוחות? פנו למספר 2322*

לצערנו זה יכול לקרות לכל אחד, בכביש שנייה אחת יכולה לשנות את החיים, על רקע זה הוקמה הטכנולוגיה והשירות של חברת הכפתור, שמאפשרת הזעקת עזרה ידנית/אוטומטית בעת מקרה חירום בזמן שהייה ברכב, ומענה אנושי תוך 30 שניות, המאפשר סיוע מיידי ואף הצלת חיים בזמן אמת. 

מה היא מערכת הכפתור לרכב?

מערכת טכנולוגית, פרי פיתוח ישראלי, המבוססת על תקשורת GSM ו- GPS מציעה מוקד חירום וסיוע בדרכים המספק מענה אנושי מהיר תוך 30 שניות בלבד. הכפתור מותקן בכל רכב בכל דגם ושנת ייצור.

מערכת הכפתור לרכב מספקת מעטפת מקצועית לסיוע במקרים של תאונה, מצוקה רפואית, אירוע ביטחוני או כל תקלה ברכב בטכנולוגיית e-call המקושרת למוקד חירום אנושי המספק מענה כולל ומידי 24/7.

הטכנולוגיה מופעלת בכל כניסה ויציאה מהרכב באופן עצמאי וללא צורך בהתערבות אדם. 

מערכת הכפתור כוללת פאנל שליטה + אפליקציה למעקב אחר הרכב מהנייד, קבלת הכוונה למקום החניה, התרעות על גרירה ובקרה אחר נהג צעיר. 

שירותי דרך בפריסה ארצית עם התחייבות לזמן ההגעה עד 90 דקות (להבדיל משירותי הדרך של חברות הביטוח שזמן ההמתנה נע בין שעתיים לארבע שעות), התנעת הרכב, שירותי גרר, אספקת דלק והחלפת נקר. 

קישור טלפוני לשיחות דחופות למקרה שנגמרה הסוללה, שני מספרים קבועים וניווט קול. שירותי הדרך הם אנשים עצמאיים שעובדים עם הכפתור בשת"פ. 

כיצד עובדת המערכת?

על פאנל השליטה יש ארבעה כפתורים, כפתור חיוג למוקד הכפתור, כפתור חיוג מקוצר למוסך, שני כפתורים המהווים כפתור חיוג מהיר למספרים מוגדרים מראש, וכפתור מענה לשיחה נכנסת. 

השירות המורחב כולל – 2 מספרי חירום לחיוג מקוצר, שירותי דרך מלאים, שירותי גרירה, שירותי ניווט קולי, חיישנים לזיהוי תאונה, מצוקה ושכחת ילדים, סיוע מוקד החירום 24/7 ואפליקציה מתקדמת.

במקרה של תאונת דרכים, חיישני הפגיעה מזהים שהרכב נעצר בפתאומיות או ספג פגיעה ומוקד החירום יוצר קשר בתוך 30 שניות עם מי שנמצא ברכב ובודק האם הכול בסדר. כמובן שבמידה ואין תגובה הם ישלחו אמבולנס באופן מידי. 

במקרה של אירוע בריאותי לחיצה על הכפתור ברכב נותנת מענה תוך 30 שניות, המוקד מזעיק באפן מידי כוחות ההצלה למיקומכם המדויק. 

במקרה של תקלה ברכב, פנצ’ר חוסר בדלק או כל תקלה אחרת. כולל גם אם איבדת את הדרך וזקוק לניווט, ניתן באמצעות הכפתור ליצור קשר מידי עם המוקד של חברת הכפתור והם ישלחו חילוץ.

לכפתור יש סוללה עצמאית כך שבמצב של ניתוק עקב תאונה או חבלה מכוונת עדיין יתאפשר לו להתקשר לשרת. 

מה מאפשר השימוש במערכת של חברת הכפתור?

 • חיוג למוקד חירום במקרה של מצוקה בריאותית או אחרת 
 • חיוג אוטומטי ע"י הנהג בעת תאונה  
 • חיוג אוטומטי ע"י המערכת בעת זיהוי תאונה
 • חיוג למוקד במקרה של מצוקה בריאותית או אחרת
 • שירותי גרר עד 90 דק'
 • פינוי הנהג ע"י מונית באירוע תוך שעה
 • שליחת נציג לניהול אירוע תאונה תוך שעה
 • אספקת דלק, עבור הלקוח שאזל לו הדלק באמצע הדרך תוך 90 דק'
 • שירות ניידת תיקונים תוך 90 דק' |(ערים מרכזיות תוך 30 דק')
 • סיוע בהחלפת צמיד במקרה של תקר
 • סיוע טלפוני בניווט
 • קישור טלפוני לשיחה דחופה
 • 2 מספרים קבועים ברכב- הקצאת לחצנים ייעודים לבחירה.

מחיר הכפתור: כמה עולה השימוש במערכת?

לכפתור כמה מסלולים שונים, בתשלום חודשי קבוע, החל מ- 104 ₪ לחודש ועד 164 ₪ בחודש.

יתרונות השירות:

מוקד חירום 24/7
מענה אנושי
אפליקציה ייעודית נוחה לשימוש
שימוש יעיל במצבי חירום שונים 

לקוחות קיימים של הכפתור? מעוניינים בשירות לקוחות? פנו למספר 2322*

הכפתור - לחצן מצוקה לרכב: שאלות ותשובות

מהי מערכת הכפתור?

מערכת טכנולוגית, המציעה חיבור למוקד חירום וסיוע ובו מענה מיידי 24/7 במקרים הבאים: תאונה, מצוקה רפואית, אירוע ביטחוני ועוד. 

כיצד עובדת המערכת?

באמצעות חיווט אוטומטי במקרה של תאונה או באמצעות לחיצה על הכפתור במקרה של אירוע בריאותי המוקד יוצר קשר בתוך 30 שניות, אם אין מענה מיושבים ברכב נשלח אמבולנס באופן אוטומטי. 
בסקירה מעלה כל הפרטים על אופן פעילות ואפשרויות המערכת.

הכפתור מחיר- כמה עולה מנוי למערכת?

מדובר בתשלום חודשי קבוע, תלוי במסלול. להצעת מחיר ספציפית מלאו טופס למציג אצלנו בכמהזה בריאות, נציגי הכפתור יחזרו  אליכם בהקדם. 

מה הם היתרונות בהתקנת כפתור חירום ברכב?

היתרון המרכזי הינו חיבור למוקד חירום 24/7 הנותן מענה אנושי יעיל במצבי חירום שונים - ואפשרות להצלת חיים באמצעות מערכת טכנולוגית נוחה לשימוש.  

לחצן מצוקה - סקירות בתחום

לחצן מצוקה: מצילים חיים בלחיצת כפתור

בלי להקליד מספר טלפון, בלי לעבור במערכת ניתוב שיחות שמבזבזת זמן יקר, לחצן מצוקה בבית או צמיד מצוקה על היד מאפשר לקרוא לעזרה במקרה של נפילה או מצב...

השוואת מחירי לחצן מצוקה: כמה זה עולה?

לחצן מצוקה לקשישים- למה כדאי שיהיה לכם את השירות, כמה זה עולה, מה ההבדל בין לחצן מצוקה סטטי לשעון מצוקה, באילו מקרים השירות מסובסד, השוואת מחירי...