חברת נטלי מספקת מגוון שירותי רפואה ביתית, במרכזם שירות לחצן מצוקה המחובר למוקד הפועל 24/7, ולצד זה מעטפת כוללת של שירותים רפואיים וחברתיים שמאפשרים לגור בבית גם בגיל מבוגר מאוד. אלו שירותים מציעה נטלי, למי הם מתאימים, וכמה זה עולה?
מתעניינים בלחצן מצוקה?

שירותי רפואה ביתית של נטלי

נטלי היא אחת מחברות שירותי רפואה ביתית הוותיקות, הגדולות, והמנוסות ביותר בישראל. החברה מספקת מגוון שירותים רפואיים ולא רפואיים תחת קורת גג אחת, על מנת להעניק ללקוחותיה חיים בריאים ובטוחים. שירותי רפואה ביתית של נטלי כוללים טלרפואה (רפואה מרחוק), רופאים ואחיות עד הבית, שירותי חירום ומצוקה, שירותי איכות חיים, שירותי סיעוד וטיפול בבית, ובדיקות מעבדה בבית. 

חברת נטלי מספקת מגוון שירותים רפואיים ולא רפואיים:

רופאים וביקורי בית: בדיקה קלינית, עזרה רפואית ראשונית, מתן טיפול תרופתי עד הגעה לרופא המשפחה או בית המרקחת, והפניה למיון במידת הצורך. רופאיה של נטלי פועלים 24 שעות ביממה בכל ימות השנה ובפריסה ארצית. הרופאים יכולים לספק מענה רפואי במקרים שאינם מסכני חיים באמצעות מכשיר א.ק.ג, מד לחץ דם, ומכשור לבדיקות סוכר ושתן.

מוקד טלפוני לייעוץ רפואי: רופאי נטלי שבמשמרת יאבחנו את הבעיה בשיחה טלפונית. הרופאים ייעצו איך לנהוג ומה לעשות, ואם יהיה בכך צורך תינתן הפניה לחדר המיון. 

הזנקת אמבולנס: המוקד של נטלי יזניק אמבולנס שמתאים לצורכי המטופל ויספק לצוות האמבולנס מידע חיוני שנמצא במערכות החברה.

מעבדה עד הבית: עובד מעבדה של נטלי מגיע עד הבית לבדיקות דם, שתן, תפקודי כבד, פרופיל שומנים, וקרישה.

שירותים לא רפואיים: מגוון שירותים להגברת הביטחון, הבטיחות, ושלוות הנפש, ובהם סייר ביטחון, בעלי מקצוע בחירום כמו שרברב, חשמלאי, ומנעולן, שירות "ידיד הזהב" לתיקונים בסיסיים, ושירותי ידיד טלפוני לאנשים שחיים לבד וזקוקים לתשומת לב תדירה. 

לחצני מצוקה

אחד משירותי הרפואה הביתית שנטלי מוכרת בהם במיוחד, הם לחצני המצוקה. היתרון שבהם הוא שבמצבי חירום לא צריך להתקשר למוקד מסוים, לבזבז זמן יקר על לזכור מספר של מוקד חירום, ואפילו לא צריך לדבר - רק ללחוץ על הכפתור. קיימות מספר טכנולוגיות כמו טלפון רגיל, לחצן נייח, לחצן נייד, משדרי מצוקה, מערכות סלולריות, ועוד. 


מתעניינים בלחצן מצוקה? מלאו פרטיכם ונציגי נטלי יחזרו אליכם בהקדם
loading

סיעוד וטיפול עד הבית בעזרת נטלי

בנטלי מאמינים שאפשר להמשיך לגור בבית גם בגיל מבוגר מאוד ללא הצורך לעבור לבית אבות בסביבה חדשה ולא מוכרת. החברה פיתחה תוכנית שירותי רפואה ביתית לצד שירותים נוספים שנקראת "דיור מוגן בבית". במסגרת התוכנית מנהל או מנהלת שירות אישי נותנים מענה מיידי לפניות, עומדים בקשר יומי עם המנוי ובני המשפחה, דואגים לעבודות הבית, מעניקים שירות תזכורות אישי, עוזרים ומסייעים מול הרשויות. התוכנית כוללת שירותים כמו מטפלים בבית, מנהל משק בית, ניקיון, כביסה וגיהוץ, אחזקת הדירה, הבאת ארוחות, ומגוון שירותי רפואה וחירום. 

רפואת חירום בבית: למה דווקא נטלי?

ניסיון ומיומנות: חברת נטלי פועלת כבר יותר מ-30 שנה, היא מעסיקה אלפי עובדים בכל הארץ שמתוכם מאות אנשי רפואה. לאורך שנות פעילותה למדה החברה מהם הצרכים השונים והמשתנים של לקוחותיה, כך שיש לנטלי את היכולת להציע מגוון גדול של שירותים ולבצע התאמות אישיות.

קיצור משמעותי של זמנים במצבי חירום: תגובה מהירה היא תמיד חשובה, אך במצבי חירום היא קריטית ויכולה להיות הבדל בין חיים למוות. על פי בדיקה שעשתה נטלי, אנשים נוטים להתלבט כשלוש שעות לפני שהם מזעיקים עזרה. מהרגע שהם יוצרים קשר עם מוקדי החירום חולפת עוד רבע שעה להזנקת אמבולנס או רופא, ועוד יותר משעתיים חולפות בזמן טיפול בבית, פינוי מהבית, והמתנה לטיפול מתאים. לעומת זאת, לקוחות נטלי מתלבטים חצי שעה בלבד לפני הזעקת עזרה ממוקד החירום של החברה, ובתוך רבע שעה מגיע צוות טיפול ביתי.

צי ניידות טיפול נמרץ: נטלי מחזיקה במספר ניידות טיפול נמרץ. עבור לקוחות שנמצאים מחוץ לאזורי הכיסוי יוזעקו ניידות מד"א ללא תשלום. מדי שנה מבצע מוקד החירום של נטלי עשרות אלפי הזנקות אמבולנס. הניידות של נטלי מצוידות במכשור רפואי מתקדם והן פועלות באישור ובפיקוח משרד הבריאות. בכל ניידת שלושה אנשי צוות - רופא, פרמדיק וחובש רפואת חירום שהוא גם נהג האמבולנס. הצוות הרפואי של נטלי עובר הדרכות, הכשרות והשתלמויות כדי להישאר מעודכנים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. ניידות נטלי מסוגלות לבצע גם העברות מסובכות ורגישות מבחינה רפואית.

מצב חירום: איך זה עובד? 

  1. יוצרים קשר עם המוקד באמצעות לחצן המצוקה. 
  2. המוקד מבצע אבחון ראשוני.
  3. לאחר שנקבע צורך בסיוע רפואי, ניידת טיפול נמרץ מוזנקת לבית הלקוח.
  4. מוקד נטלי מעדכן בזמן אמת את צוות הניידת במידע שיצר את מצב החירום וכן במידע רלוונטי שכבר קיים במערכות החברה. 
  5. הצוות הרפואי שמגיע הביתה מעניק שירותי רפואה ביתית.
  6. אם מתבצע פינוי לבית החולים, נטלי מעבירה את המידע ישירות לבית החולים על מנת לקצר תהליכים ולקבל טיפול מהיר יותר.

לחצן מצוקה

נטלי רפואה ביתית: כמה זה עולה?

עלות שירותי רפואה ביתית של נטלי משתנה על פי חבילת השירותים. החבילה הבסיסית עולה מאות בודדות, וניתן להרחיב את השירותים בהתאם לצורך. חלק מהביטוחים המשלימים של קופות החולים מציעות הטבות, כמו הארכת תקופת המינוי, או מינוי בהשתתפות עצמית נמוכה בהתאם להשתייכות לקבוצות הסיכון. אם ברשותכם ביטוח בריאות פרטי, כדאי לבדוק את תנאי הפוליסה, ייתכן שתהיו זכאים להשתתפות עצמית ולהחזרים. הנה כמה דוגמאות לזכאויות שירותי רפואה ביתית של נטלי מקופות החולים:

קופת חולים כללית: השאלת מכשיר לופ רקורדר בהפניית רופא מטפל. המכשיר ניתן לעמיתי הקופה בביטוח כללית מושלם שזקוקים לניטור קצב לב, בהשתתפות עצמית של 180 שקלים לחודש. 

קופת חולים מכבי: כל מבוטחי מכבי לאחר אוטם שריר הלב, ניתוח לב, או סובלים מהפרעות משמעותיות בקצב הלב, זכאים לשלושה חודשי מינוי בסיסי בהשתתפות עצמית של 35 שקלים לכל התקופה. מבוטחי מגן זהב זכאים בנוסף למינוי לשירות קרדיוביפר לתשעה חודשים. ניתן להאריך את הזכאות בשנה נוספת, בהמלצת קרדיולוג. מבוטחי מכבי שלי מגיל 45 ומעלה בסיכון למחלות לב זכאים למינוי בהשתתפות עצמית ללא הגבלת זמן.

קופת חולים לאומית: מבוטחי לאומית יכולים להזמין שירותי רפואה ביתית של נטלי בשעות שבהן המרכזים הרפואיים סגורים, בימי חול מ-19:00 עד 07:00 וביום שישי וערבי חג מ-14:00 עד יום ראשון או למחרת החג ב-07:00. לקוחות הקופה זכאים גם לשירותי קרדיוביפר בהנחה.

קופת חולים מאוחדת: מבוטחי מאוחדת יכולים להזמין במסגרת שירותי רפואה ביתית של נטלי רופא עד הבית בכל שעות היממה. במקרה של הזמנת רופא כשהמרפאות פתוחות חלה השתתפות עצמית בגובה 90 שקלים, כשהן סגורות - 140 שקלים, וללא השתתפות עצמית בשבתות וחגים. 


נטלי שירותי רפואה ביתית - שאלות ותשובות

אילו שירותי רפואה ביתית נטלי מספקת?
חברת נטלי מספקת מגוון שירותים רפואיים כמו מנוי למוקד לחצן מצוקה, רופאים וביקורי בית, בדיקה קלינית, עזרה רפואית ראשונית, מתן טיפול תרופתי עד הגעה לרופא המשפחה או בית המרקחת, והפניה למיון במידת הצורך, מוקד טלפוני לייעוץ רפואי, הזנקת אמבולנס, מעבדה עד הבית, ושירותים לא רפואיים כמו סייר ביטחון, בעלי מקצוע בחירום שירות תיקונים בסיסיים, וידיד טלפוני. 
למה דווקא נטלי לשירותי רפואה ביתית?
חברת נטלי פועלת כבר יותר מ-30 שנה, היא מעסיקה אלפי עובדים בכל הארץ שמתוכם מאות אנשי רפואה. למוקד החירום של נטלי מבצע מדי שנה עשרות אלפי הזנקות אמבולנס. הניידות של נטלי מצוידות במכשור רפואי מתקדם ומופעלות על ידי שלושה אנשי צוות - רופא, פרמדיק וחובש רפואת חירום שהוא גם נהג האמבולנס. 
מה התהליך במקרה של מקרה חירום בנטלי?
לאחר יצירת קשר עם המוקד מתבצע אבחון ראשוני. אם נקבע צורך בסיוע רפואי, ניידת טיפול נמרץ מוזנקת לבית הלקוח. מוקד נטלי מעדכן בזמן אמת את צוות הניידת בכל המידע הרלוונטי. הצוות הרפואי מעניק שירותי רפואה ביתית. אם מתבצע פינוי לבית החולים, נטלי מעבירה את המידע ישירות לבית החולים על מנת לקצר תהליכים ולקבל טיפול מהיר יותר
כמה עולים שירותי רפואה ביתית של נטלי?
העלויות משתנות בהתאם לסוג החבילה, ומתחילות במאות בודדות עבור החבילה הבסיסית. חלק מקופות החולים מציעות מינוי בהשתתפות עצמית לאוכלוסיות בסיכון. לבעלי ביטוחים פרטיים יכולים לבדוק את תנאי הפוליסה.