דלג לתוכן
קרדיולייף נטלי – מנוי שירותי הלב

קרדיולייף נטלי – מנוי שירותי הלב

שירות קרידולייף של מוקד נטלי מאפשר לאנשים לאחר אירוע לבבי, שקט נפשי וידיעה שבעת הצורך יקבלו מענה מיידי מציל חיים. מה כולל השירות? מה היתרונותיו? כמה הוא עולה? כל המידע כאן.

נמצאים בקבוצת סיכון לאירוע לב?

מנוי לשירותי הלב של מוקד נטלי

בניגוד לרוב העולם, בישראל התקפי לב הם ״רק״ הגורם השני לתמותה, אחרי סרטן. למרות זאת, בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הפניות לבתי החולים בשל אירועי לב. כשליש מהתקפי הלב הם אירועים חוזרים, והמשמעות היא שמי שלקה או לקתה בהתקף לב פעם אחת יהיו בעלי סיכון מוגבר ללקות באירוע לב פעם נוספת. חברת נטלי מציעה שירות חדש שמיועד לחולי לב ולבעלי סיכון גבוה להתקף חוזר. שירות קרדיולייף של נטלי הוא שירות פרמיום ייחודי שנותן מענה רפואי מקצועי 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, על ידי צוות רופאים במוקד שמחובר לכל ההיסטוריה הרפואית שלכם. השירות מאפשר חיים בראש שקט, בידיעה שאם קורה אירוע מסוכן, הוא יקבל מענה מקצועי מיידי.  

הערכה ואבחון מצב בזמן אמת

עבור אנשים הנמצאים בקבוצת סיכון לאירוע לב, משך זמן התגובה מרגע הסימן הראשון עד קבלת הטיפול הוא קריטי. תסמינים לבבים בהרבה מהמקרים אינם ברורים, לכן בכל מקרה של ספק מומלץ לבצע הערכה מיידית ע"י צוות מיומן ובהתחשב בהיסטוריה הרפואית הספציפית של המטופל. 

מנויים לקרדיולייף של מוקד נטלי לא צריכים להתלבט אלא יוצרים קשר מהיר עם מוקד הלב לאבחון רפואי מרחוק ויעוץ מיידי בעזרת מכשור מתקדם.

סיוע מהיר ומיידי במצב חירום

במידת הצורך, עבור לקוחות שירות קרדיולייף תוזעק ניידת טיפול נמרץ של נטלי שמצוידת בכל המכשור הדרוש המתקדם ביותר לטיפול בחולי לב. הניידות פועלות בפריסה ארצית רחבה באזורי הכיסוי, והן פועלת באישור משרד הבריאות. בכל ניידת שלושה אנשי צוות - רופא, פרמדיק, וחובש רפואת חירום שהוא גם הנהג. לא מדובר באמבולנס לבן רגיל שלא תמיד מצויד במכשור הייחודי שנדרש עבור חולי לב. צוות הניידת כבר מעודכן בכל הפרטים הרפואיים של הלקוח, מה שחוסך זמן יקר וחשוב כל כך במקרים של התקפי לב. עם הפינוי לבית החולים, צוות הניידת יעביר את כל פרטי האירוע לצוות בית החולים לקבלת טיפול מהיר ויעיל. 

אק"ג ביתי לאבחון מהיר

שירות נוסף שניתן ללקוחות קרדיולייף הוא מכשיר קרדיופון. זהו מכשיר בדיקת אק"ג ביתי מתקדם. ברגע שאתם חשים לא בטוב תוכלו לעשות בדיקת אק"ג ביתית מבלי להתפנות למיון. המוקד הרפואי מקבל את התוצאות באופן מקוון ומיידי והרופא יפענח את תוצאות בדיקת האק"ג אונליין. מכיוון שכל המידע הרפואי כבר פרוס בפניו, הרופא יוכל להשוות את התוצאות לתרשימים קודמים ולקבל החלטה בהתאם להיסטוריה הרפואית, הטיפול התרופתי, ומחלות הרקע. אם יהיה בכך צורך, ניידת נטלי תוזעק באופן מיידי לבית הלקוח.

כמה עולה מנוי שירותי הלב של נטלי?

עלות שירות מציל חיים קרדיולייף נעה בין 170 ל-383 שקלים בחודש, בהתאם למסלול השירות שתבחרו. 

מתעניינים בשירות קרדיולייף של נטלי?

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

התקף לב - סקירות בתחום

החיים לאחר התקף לב: כל מה שצריך לדעת

הגורמים להתקף לב הם רבים ומגוונים, חלקם קשורים לגנטיקה ולמחלות רקע ואחרים קשורים לאורח החיים. רוב הגברים והנשים שלקו בלבם יחזרו לחיי שגרה, אך הם בעלי...