דלג לתוכן
אלן קאר גמילה מסוכר: סוכר טוב סוכר רע

אלן קאר גמילה מסוכר: סוכר טוב סוכר רע

חברת אלן קאר מציעה תוכנית חדשה לגמילה מסוכר עם סדנה בת 6-7 שעות וליווי אונליין למשך 100 ימים. מה עושים בסדנה, מה מקבלים בחודשי הליווי, איך ממשיכים אחר כך וכמה זה עולה?

מתעניינים בגמילה מסוכר?

אחד ההרגלים הרעים שרבים מאיתנו נוהגים להפחית בחשיבותם ובנזקים שהם גורמים הוא צריכה מוגזמת של סוכר. אלן קאר מציע תוכנית חדשה שמובילה לגמילה מצריכת סוכר רע, ובכך מובילה להפחתה במשקל ולאורח חיים בריאים יותר. 

למה צריך גמילה מסוכר

שמתם לב איך כשאתם אוכלים מוצרי מזון בריאים אתם חשים שובע בשלב מסוים ומפסיקים לאכול? ושמתם לב איך כשאתם אוכלים ממתקים או קינוחים אתם ממשיכים לזלול גם אחרי שמנגנון השובע היה אמור להתחיל לפעול? לא נלאה אתכם בפרטים משיעור ביולוגיה, רק נספר שאכילת סוכר משבשת את וויסות התהליכים במוח שאמורים לאזן בין שובע לעונג, כשהעונג גובר על הכל. לא מדובר רק על בעיות משקל, אלא על מחלות נוספות שעלולות להתפרץ כתוצאה מכך, כמו סוכרת, לחץ דם, שומנים בדם, מחלות פרקים, והזדקנות מואצת של העור. סוכר משמש גם כמזון לתאים סרטניים, ואף לפטריות. 

אז נפסיק לאכול סוכר, מה הבעיה

הלוואי שהמוח היה טוב בלבצע את הפקודות שלנו ככה בלי בעיה. אבל כוח רצון לבדו לא מספיק אצל הרוב המוחלט של הנגמלים, ופעמים רבות אחרי שבועות בודדים של הפסקת צריכת סוכר מנגנון התגמול מתגנב לו. ״טוב, ירדתי במשקל, אז היום אני ארשה לעצמי פרוסת עוגה. וגלידה. ואיזה חטיף״, ומכאן מתחיל מדרון חלקלק שמלווה בתחושת כישלון. אבל יש גם צד נוסף שלא רבים חושבים עליו - סוכר מתחבא כמעט בכל מוצר, גם מוצרים שמתחזים ל״בריאים״. תציצו ברשימת המרכיבים של דגני הבוקר ה״בריאים״, כמה סוכר יש שם? והחלטתם להיות בריאים עוד יותר ולערבב את זה עם חלב סויה. יש סיבה לכך שהחלב מתוק! לכן, כדי להצליח באמת להיגמל מסוכר, צריך תוכנית גמילה כמו למשל אלן קאר גמילה מסוכר.

מתעניינים בגמילה מסוכר? מלאו פרטיכם כאן ונציגי אלן קאר יצרו עמכם קשר בהקדם.

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מה כוללת תוכנית אלן קאר גמילה מסוכר

התוכנית החדשה של אלן קאר לגמילה מסוכר כוללת שלושה שלבים עיקריים:

שלב ראשון - הסדנה: מפגש חד פעמי שנמשך בין שש לשבע שעות שבו מוציאים את החשק לאכול סוכר מהראש, ולא סתם כך עם פקודת ״תפסיקו לאכול, זה לא בריא״, שכידוע לא עוזרת. הסדנה לא מציעה לכם להצטרף לדיאטה נוקשה, אלא גורמת לשינוי האופן שבו אתם תופסים את המושג ״תזונה״. הסדנה מתחילה בניתוח למה המשתתפים מכורים לסוכר, מדוע קשה כל כך להיגמל מצריכת סוכרים, וגם למה חשוב להיגמל למרות הקשיים. רק לאחר קבלת תובנות ומענה לשאלות ה״למה״, הסדנה עוברת לעיסוק ב״איך״ עושים את זה. סדנת אלן קאר גמילה מסוכר מעניקה כלים להמשיך ליהנות מאכילה ולא להיכנס לרגשות אשם והלקאה עצמית, להמשיך לאכול את מה שאתם אוהבים, אבל כאן ״לחנך״ את המוח שלנו מחדש ולווסת את מנגנוני ההנאה. 

שלב שני - תוכנית 100 הימים: במשך 100 הימים שלאחר הסדנה, המשתתפים מקבלים גישה לתוכנית ליווי אונליין שבמהלכה יינתנו כלים לשינוי הרגלים וחיזוקים למניעת נפילות. התוכנית כוללת מתכונים שהותאמו לשיטה בצירוף רשימת קניות, גישה לסרטונים על תזונה נכונה בהתאם לשיטת אלן קאר גמילה מסוכר, סרטונים להגברת המוטיבציה, וגם אימוני כושר משתתפים שמעוניינים להאיץ את תהליך ההפחתה במשקל ואורח החיים הבריא. 
שלב שלישי - קבוצת פייסבוק: המשתתפות והמשתתפים מקבלים גישה לקבוצת בוגרי הסדנה בפייסבוק, שבה מרוכז כל המידע שצריך כדי להמשיך לשמור על ההישגים. בקבוצה ניתן להחליף מתכונים שעומדים ברוח הסדנה, לשאול שאלות, ולקבל חיזוקים ממשתתפים אחרים על סמך ניסיונם. 

כמה עולה סדנת אלן קאר גמילה מסוכר

מחיר סדנת אלן קאר גמילה מסוכר כולל את כל שלבי הסדנה, החל מהמפגש הראשוני, דרך 100 ימי הליווי הדיגיטלי, ועד החברות בקבוצת הבוגרים בפייסבוק. ישנו מסלול מורחב הכולל גם ליווי בקבוצת וואטסאפ במהלך הסדנה ותמיכה למשך שנה בעלות נוספת. למחירים מדויקים אנו ממליצים לפנות לנציג אלן קאר.

מתעניינים בגמילה מסוכר? מלאו פרטיכם כאן ונציגי אלן קאר יצרו עמכם קשר בהקדם.

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

אלן קאר גמילה מסוכר - שאלות ותשובות

מה כוללת סדנת אלן קאר לגמילה מסוכר?

התוכנית החדשה של אלן קאר לגמילה מסוכר כוללת שלושה שלבים: בשלב הראשון סדנה בת 6 עד 7 שעות, שעוסקת בלמה אנחנו מתמכרים לסוכר, למה קשה להפסיק, ומשם עוברת לאיך עושים את זה. בתום הסדנה מתחיל שלב הליווי הדיגיטלי שנמשך 100 ימים, ובהם ניתנים כלים לשינוי ההרגלים. הבוגרים מקבלים גישה לקבוצת פייסבוק סגורה שמטרתה לשמור על ההישגים ולהחליף מידע.

למה כדאי להצטרף לסדנת אלן קאר ולא להיגמל מסוכר לבד?

מחקרים לצד חוכמת ההמונים מראים שכוח רצון לבדו לא מספיק. חלקכם בוודאי כבר ניסה להיגמל לבד מסוכר אך הרוב חוזר להרגלים הרעים. לא אתם אשמים, אלא האופן שבו המוח שלנו מתגמל על עונג והנאה. מי שעוד אשם הן חברות המזון שמחביאות סוכר כמעט בכל מוצר, גם אלו שמתחזים לבריאים. סדנת אלן קאר גמילה מסוכר מספקת רשימת קניות, מתכונים, ואת כל הכלים הדרושים כדי להצליח לשנות את ההרגלים באמת, והפעם לזמן ממושך. 

גמילה מסוכר - חברות בתחום

גמילה מסוכר - השוואה >

גמילה מסוכר - סקירות בתחום

איך להגמל מסוכר?

לאיזה מחלות גורם הסוכר? באיזה מאכלים הוא מתחבא? כיצד נוכל להפחית את התלות שלנו בו? הנטורופתית רעות קפויה מציעה טיפים מעשיים להפחתה מיידית של הצורך...

גמילה מסוכר ופחמימות- איך עושים את זה?

גמילה מסוכר ופחמימות- כל מה שצריך לדעת על איך להיגמל מסוכר, מה כולל התהליך, מחיר הסדנה, והמקומות בהם ניתן לעבור גמילה מסוכר וגלוטן.

גמילה מסוכר ופחמימות כמה זה עולה?

סדנאות גמילה מסוכר ופחמימות הן לא סתם כדי ״לעשות דיאטה״ ויש להן יתרונות בריאותיים רבים. בישראל פועלים מספר מכוני גמילה כמו מכון אברהמסון, מיינדטק,...