בר מים לשבת: מכשיר מים נעם 1 הוא בר מים ייחודי שמתאים לציבור הדתי ולשומרי השבת מכל מגזר. בר מים אשר שומר שבת ומספק מים צלולים וטעימים בכל יום בשבוע. כך זה עובד
מתעניינים בבר מים של נועם 1?

מיני בר שומר שבת - המפרט המלא

מיני בר נעם 1 מגיע בארבעה צבעים לבחירה: אדום, כסוף, לבן, או שחור. למכשיר שלושה כפתורי מזיגה - מים קרים בין 2 ל-10 מעלות, מים רותחים בין 85 ל-92 מעלות, ומים פושרים. יש למכשיר ברז ביטחון למניעת גישת ילדים למים הרותחים. מכל המים הרותחים לשבת בעל קיבולת של עד 5.2 ליטר. אין הגבלה בקיבולת מים קרים או פושרים בשבת. המכשיר נושא באישור הלכתי לשימוש בשבת ובאישור כשרות בד״ץ מהדרין. 

המכשיר קומפקטי ולא תופס הרבה מקום על השיש, רוחבו 31 ס״מ, עומקו 34 ס״מ, וגובהו 45 ס״מ. מיני בר לשבת נעם 1 נחשב לחסכוני בחשמל עם צריכה ממוצעת ברתיחה 1,100 וואט, צריכה ממוצעת בשבת 200 וואט. 

למה לבר מים לשבת יש יתרון על המיחם המוכר?

מיחם המים הגדול מנירוסטה אינו בטיחותי, במיוחד לא כשיש ילדים קטנים בסביבה. המיחם ניתן להזזה בקלות, ניתן להפיל אותו כשהוא מלא במים רותחים, ואין מנגנוני ביטחון למניעת גישת ילדים. בכל מקום שבו יש מיחם מים רותחים וילדים - זהו מתכון לתאונות שעלולות להסתיים באופן רע מאוד עם כוויות בכל הגוף. 

מיני בר מים שומר שבת נעם 1 מונע את האפשרויות לתאונות. ממש כמו כל מיני בר מים אחר, קשה לילדים להזיז אותו, הוא נמצא במטבח באופן יציב על השיש, וברז הבטיחות מונע מילדים ללחוץ על המים הרותחים, מה שהופך אותו לאפשרות הבטוחה ביותר עבור ציבור שומרי השבת בפרט, ועבור כל צרכן אחר בכלל. 

בר מים שומר שבת - הגרסה החכמה

מהנדסי נעם 1 לא שקטו על השמרים מאז שהמכשיר יצא לראשונה וכיום הוא כולל אפשרויות מתקדמות. המכשיר כולל מסך דיגיטלי עם הפעלה חכמה. המעבר ממצב רגיל למצב שבת נעשה באופן אוטומטי ללא לחיצה על שום כפתור, כולל מעברים אוטומטיים בין שעון קיץ לשעון חורף ולהיפך. ניתן לחסוך בחשמל ולמנוע הרתחות מיותרות על ידי כיוון זמני הרתחה והמנוחה של המכשיר לפי לוח הזמנים שלכם. כיוון המעלות הרצויות במים החמים והקרים נעשה בלחיצת כפתור.

ומה עושה מי שכבר רכש את המכשיר בעבר ללא האפשרויות המתקדמות? ניתן להזמין טכנאי של החברה שיגיע ויתקין תוך דקות בודדות כרטיס דיגיטלי חכם במכשיר הישן ויהפוך לחכם ממש כמו מכשיר חדש. 

אפשרויות התשלום של בר מים לשבת - מיני בר מים נעם 1

עלות המכשיר מתחילה ב-89 שקלים לחודש במסלול הבסיסי שכולל אחריות יצרן לשנה, סנן לחצי שנה, הובלה והתקנה. המסלול המורחב עולה 129 שקלים לחודש והוא כולל מערכת סינון קוויק שלושה שלבים וסננים לשלוש שנים. המסלול המושלם עולה 159 שקלים והוא כולל בנוסף למסלול המורחב גם טכנאי ללא תשלום לשלוש שנים, שירות ואחריות לשלוש שנים, ומשלוח סננים עד הבית. מעת לעת ישנם מבצעים והצעות משתלמות אף מעבר למחירים שציינו. 


מתעניינים בבר מים של נועם 1? מלאו פרטים כאן ונציגי נועם 1 יחזרו אליכם בהקדם
loading
ברי מים השווואה

בר מים - חברות בתחום

פתרונות בר מים מתקדמים של מי יולי

בר מים מינרליים של נביעות

צלול בר מים: מגוון מערכות מתקדמות לסינון וטיהור מים

איי קיו בר (AQ-BAR): פתרונות מים מתקדמים

בר המים של אי בר (Ebar) - כל ההצעות והיתרונות

אפיקים: בר מים ומבחר פתרונות למים טעימים

נועם 1 - בר מים לשבת

תמי 4: כל מה שצריך לדעת על ברי המים והמסלולים

מי עדן בר מים

ברי מים - סקירות בתחום