דלג לתוכן
מיינדטק - גמילה מעישון

מיינדטק - גמילה מעישון

מיינדטק מציעה שיטה ייחודית לגמילה קלה ומהירה מעישון שתוצאותיה נשמרות לאורך זמן. איך מתבצע התהליך? למי הוא מתאים? כמה הוא עולה? מה אחוזי ההצלחה? כל הפרטים בסקירה הבאה.

*חברת מיינדטק אינה פעילה יותר*

להפסקת עישון ניתן לפנות לחברות האחרות המופיעות באתר.

 

מתעניינים בהפסקת עישון?

מיינדטק גמילה מעישון

סיגריות הן דבר יקר לכיס ולגוף. זה עדיין לא מונע מהישראלים לעשן וישראל היא מעצמת סיגריות: כמעט 1 מכל 4 גברים מעל גיל 21 מעשן, וכ-15% מהנשים מעשנות. למרות ההנאה שבשאיפה, מרבית המעשנים יודעים שההרגל הזה מסכן את חייהם ומפריע לסובבים אותם והם מחפשים פתרון שיגרום להם לזרוק את בדל הסיגריה האחרון ולא לעשן עוד לעולם. 

מה יש בסיגריה שכל כך ממכר?

כולנו מכירים את הפרסומות של פעם, עם התולעים שיוצאות מהסיגריות ומנסות להגעיל ולהפחיד בו זמנית. אבל במציאות, אף מעשן לא מתייחס לאזהרות שעל חפיסות הסיגריות, ואף מעשנת שרכשה סיגריות זולות בחו"ל לא התרגשה מתמונות הזוועה שמוטבעות על כל קופסה. ובכל זאת, בכל שאיפה נכנסים לגוף אצטון, ציאניד, נפטלין, קוטל חרקים DDT, פורמלין, בנזן, זפת, טרפנטין ועוד. עשן הסיגריה מכיל כ-70 חומרים מסרטנים שונים שנספגים בגוף, ובסך הכל תמצאו כ-350 חומרים רעילים וכ-7,000 כימיקלים בסיגריה אחת בודדה. אלו נתונים מפחידים מספיק כדי לדעת שלא כדאי לעשן, אבל לא מספיק כדי לגרום למעשן או למעשנת לעשות את הצעד הגדול ולהיגמל מההרגל הרע. 

גמילה מעישון: הסיכונים והנזקים הבריאותיים שבסיגריות

עוד לפני השאיפה, כבר בשלב הצתת הסיגריה מתעורר מנגנון במוח שמשרה רוגע על המעשנים. אבל אלו הדברים שהסיגריות באמת מעוללות לגוף ולנפש:
סרטן ריאות: גבר שמעשן יותר מ-20 סיגריות ביום סיכוייו לחלות בסרטן ריאות גבוה פי 23 מלא מעשנים, ובקרב המעשנות הסיכוי גבוה פי 13. גם מי שמעשן עד ארבע סיגריות ביום בעל סיכוי גבוה יותר ללקות בסרטן הריאות, עד פי 5 מלא מעשנים. 
סרטנים נוספים: סרטן הלוע, החך והוושט, סרטן שלפוחית השתן, סרטן הלבלב, הכליה והקיבה, הם רק חלק מהסרטנים הנוספים שמאיימים על ציבור המעשנים. ההערכות מדברות על כך שהעישון גורם לכ-20% ממקרי המוות מסרטן. 
פגיעה בעור הפנים: עישון סיגריות מאיץ את הופעת הקמטים וגורם להזדקנות מוקדמת של העור.
פגיעה בילדי מעשנים: לילדי מעשנים יש סיכוי גבוה יותר ללקות באסתמה וכן למקרי מוות בעריסה. 
מחלות אחרות: מחלות לב וכלי דם כמו אירוע מוחי ומפרצת באבי העורקים, מחלות בדרכי הנשימה, פגיעה באיכות הזרע ובפוריות הגבר, אין-אונות, ותופעות אלרגיות, הן רק חלק מהמחלות הנוספות שלמעשנים יש סיכוי גבוה יותר ללקות בהן. 
השפעה על תוחלת החיים: מעשנים חיים עד שמונה שנים פחות מלא מעשנים בממוצע. גמילה מעישון עשויה להאריך את תוחלת החיים עם פחות מחלות שקשורות לעישון בגיל מבוגר.
נזקים נפשיים: מעשנים כבדים חושבים כל הזמן על הסיגריה הבאה עד כדי הפרעה למהלך התקין של החיים, במיוחד בעידן שבו העישון אסור במקומות ציבוריים, בטיסות, במרכזי תרבות, ועוד.

מה ההבדל בין שיטת מיינד טק לשיטות גמילה מעישון אחרות?

בחברת מיינדטק מאמינים ששני חלקים מתקוטטים על המוח שלכם: החלק שרוצה להדליק סיגריה ולעשן בכל הזדמנות, והחלק שמשתוקק להפסיק לעשן. אתם בטח יכולים לנחש איזה חלק מנצח בקרב הזה. לכן מיינדטק יצרו חדר טכנולוגי מיוחד שפונה אל התת-מודע ומכונה "הקפסולה". מדובר בחדר ייחודי שניגש ישירות אל תת המודע וגורם להפסקת עישון תוך 90 דקות (לטענת החברה). בזמן הזה הרצון לשלוף סיגריה מתבטל וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להתרווח בקפסולה ולצפות בטכנולוגיה שמשלבת תהליכי NLP ומיינדפולנס. 
גמילה מסיגריות בשיטת מיינדטק מפעילה את כל החושים בתהליך, גם את חושי הריח והשמיעה, בטכנולוגיה שפותחה במשך שבע שנים. גם חוש המישוש מופעל כאן - אל הקפסולה נכנסים יחפים ודורכים על רצפה ייחודית, יושבים על ספה מיוחדת ומתוך הקירות יוצאים גלי קול שמעודדים גלי אלפא אשר מעמיקים את עוצמת החוויה והשפעתה. 

איך עובדת שיטת Mind-Tech?

שלב ראשון: בחצי השעה הראשונה יוסבר על ההשפעות הרגשיות והפסיכולוגיות שיש לעישון ולהרגלים מזיקים. 
שלב שני: 60 דקות של דמיון מודרך אינטנסיבי שנקרא NLP עמוק. בתהליך הזה מגיעים לנקודה ספציפית שבה מתקבלת ההחלטה להפסיק עם ההרגל. 
המשך טיפול ביתי: באותה נקודת זמן שבה מתקבלת ההחלטה להפסיק עם העישון מופרש ריח מיוחד שנרקח על ידי מיינדטק ומעביר תחושה של ניקיון פנימי. בתום הטיפול תקבלו בקבוקון עם הריח להמשך שימוש ביתי. 

למי שיטת Mindtech לגמילה מעישון לא מתאימה?

אם אתם לא באמת רוצים להפסיק לעשן, או "עושים טובה" למישהו, גובר הסיכוי שהגמילה מסיגריות בשיטה הזו לא תצליח. אבל אם אתם קוראים את המאמר הזה מרצונכם החופשי, כנראה שאתם באמת רוצים לחולל שינוי משמעותי בחייכם ואז יש לגמילה סיכויי הצלחה גבוהים מאוד,  גם אם כבר ניסיתם שיטות אחרות בעבר ולא הצלחתם להתמיד.
מיינדטק מעניקה אחריות לשנה. המשמעות היא שגם במידה וחזרתם לעשן, ניתן לחזור ולעבור את התהליך מחדש ומבלי שתשלמו אפילו שקל אחד נוסף.

עשרה דברים שייעלמו מהחיים שלכם אחרי גמילה מעישון:

1. חולי עקבי
2. עייפות חוזרת בעיקר בבוקר ואחר הצהריים
3. תחושת כבדות
4. ריחוק מחברים, קולגות, או בני משפחה שאינם מעשנים
5. קשיים למצוא זוגיות
6. בעיות בתפקוד המיני
7. מחשבות על מחלות ועל מוות מוקדם
8. שיעול וליחה בכל שעות היום ובעיקר בבוקר
9. חולשה
10. תחושת כישלון לאחר ניסיונות להפסיק לעשן לבד וחזרה מהירה להרגלים הישנים

איפה עושים גמילה מעישון בשיטת Mind Tech?

הקפסולה הייחודית נמצאת ברמת החייל בתל אביב. 

כמה עולה גמילה מסיגריות בשיטת מיינד-טק?

אנחנו ממליצים ליצור קשר עם נציג על מנת להתעדכן בחבילות ובמבצעים העדכניים. לרוב ניתן לחלק לתשלומים, וניתנת אחריות.

גמילה מעישון - חברות בתחום

גמילה מעישון - סקירות בתחום

גמילה - איך נפרדים מהרגלים רעים?

מוחו של האדם בנוי באופן כזה שנותן הוראות לפעולות ומעניק גמול ועונג על ביצוען. כתוצאה מכך אנו נולדים עם נטייה להתמכרויות, ולא משנה אם אלו התנהגויות או...

11 סיבות להפסיק לעשן עכשיו

הגיע הזמן להפסיק לעשן: אספנו עבורכם 11 סיבות שיגרמו לכם לכבות את הסיגריה בפעם האחרונה.

להפסיק לעשן: כל השיטות לגמילה מעישון

כמעט כל המעשנים רוצים להפסיק לעשן אבל לא תמיד מצליחים לעשות את הצעד הראשון בדרך לגמילה מהסיגריות. ריכזנו עבורכם את השיטות הטובות ביותר להיפטר...

גמילה מעישון - איך מפסיקים לעשן?

עדיין מעשנים? הסקירה הבאה נכתבה עבורכם, על מנת לסייע לכם בדרך לגמילה המיוחלת. אספנו את כל המידע על הפסקת עישון דוגמת למה כדאי להפסיק, איך להפסיק...

מיינדטק גמילה מעישון - שאלות ותשובות

מהי השיטה של מיינדטק לגמילה מעישון ?

שיטת הקפסולה היחודית של מיינדטק מציעה גמילה בתוך שעות בודדות באמצעות שילוב של דמיון מודרך אינטנסיבי שנקרא NLP עמוק. לקריאה נוספת על השיטה לחצו על הסקירה מעלה.

כמה עולה גמילה מעישון בשיטת מיינדטק?

העלות כתובה בסקירה מעלה ומתעדכנת מעת לעת. מיינדטק מציעה ואחריות לשנה. 

מה עוד כדאי לדעת על גמילה מעישון?

גמילה מעישון היא אפשרית וכדאית מאוד! היום ניתן לעשות זאת בקלות מאי פעם. מידע נוסף תוכלו למצוא אצלנו בכמהזה בריאות בקטגוריית גמילה מעישון